RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

I
Quote from: T.T.N.Y. on 24.07.2024, 06:50Posudba Frigana nema nikakvog smisla osim ako nam daju jeftin otkup na kraju sezone, a to se neće dogoditi.

Razvijali bi i vraćali u život igrača na kojem ne možemo zaraditi ništa.

Ako ti donese ulazak u skupine Europa lige i tamo par pobjeda onda si instant zaradio

avatar_Boy1da
Plus, ugradis/povecas postotak od prodaje koji ti daje Westerlo ako sicim ga jos tu sezonu razvijao.

Iako nisam 100% siguran da bi nam pasao. Po stilu igre i karakteru apsolutno, ali nije bas ni da je Frigi super efikasan, to mu je nekako najveca mana. Al jbg, da imas igraca koji radi i gilja koliko Frigan i koji trpa poluprilike kao Drmic dok je bio kod nas - imao bi 10M eura u kapitalu.
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

avatar_aahzinho
Quote from: ispod stijena on 24.07.2024, 08:22Ako ti donese ulazak u skupine Europa lige i tamo par pobjeda onda si instant zaradio

Da nam je jučer došao ne bi bio siguran da se stigne dovoljno uigrati s momčadi i donijeti neki konkretni učinak. Nije baš tolika razina kvalitete.
Činjenica je da se ide pokušati izboriti skupine s trenutnim kadrom, a onda ovisno o rezultatima pojačati momčad do kraja kolovoza.
Vjerujem da imaju u bilješkama potencijalna pojačanja koja bi došla igrati EL/KL i potencijalna pojačanja samo za HNL.
Tamo negdje daleko, a opet blizu...

B
Znat cemo vise za desetak dana. Ako prodemo rumunje sta se nadam da ipak hocemo uz sve probleme, a Sherif izbaci svede(50/50), mi smo unutra 80 posto. Bar Miki Maus liga. Vjerujem da cemo se onda malo isprsiti, mozda je netko na brzom biranju.


J
Da, jasno je da je plan cekati naredna dva kola europe i vidjeti gdje smo i sta smo, pa ako udemo u skupine onda se pojacat... ako nam ostane HNL sigurno nece biti nekih ekstra pojacanja

I
Miki Maus liga po nekim financijskim pokazateljima bi nam se i više isplatila ako uzmemo u obzir težinu grupnih tj. liga protivnika.

avatar_Fornax


Pitam se jel već došao u onaj stadij gdje serator sam počne vjerovat vlastitim proserima.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_deva
Ista stvar je i s Friganom bila

avatar_MaČaĆeToMane
Ja mislin da ce Marco u dinAmo 1/1...
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_Snjesko
Ako ga proda za manje od 5, onda ce se posrat sam sebi u usta.
Ako Dinamo da 5, onda neka ga nosi, nista manje od toga.

avatar_MaČaĆeToMane
dinAmo nikad nece dati 5 nikad
Ako i piše 5 to će biti na 120 rata
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_Fornax
Quote from: deva on 24.07.2024, 13:17Ista stvar je i s Friganom bila
Nije.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

S
Quote from: Fornax on 24.07.2024, 14:07
Quote from: deva on 24.07.2024, 13:17Ista stvar je i s Friganom bila
Nije.

Istina, Frigan NIJE žarko želio u Dinamo.

avatar_Fornax
Quote from: Snowcrash on 24.07.2024, 14:42
Quote from: Fornax on 24.07.2024, 14:07
Quote from: deva on 24.07.2024, 13:17Ista stvar je i s Friganom bila
Nije.

Istina, Frigan NIJE žarko želio u Dinamo.
Otprilike cca.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_deva
Quote from: Fornax on 24.07.2024, 14:44
Quote from: Snowcrash on 24.07.2024, 14:42
Quote from: Fornax on 24.07.2024, 14:07
Quote from: deva on 24.07.2024, 13:17Ista stvar je i s Friganom bila
Nije.

Istina, Frigan NIJE žarko želio u Dinamo.
Otprilike cca.
Govorim o miškotovim "imam bolje ponude, nece gore za tako malo"