RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

A
Quote from: ZZZZ7777 on 15.06.2024, 10:31Ovih dana dovodimo golmana konkurenciju Zlomisliću...nije Ivušić... :neretljak:
Reci koji kad već pišeš. Ja bi Majkica ili Markovića ako je iz Hnl-a

A
Quote from: Arci1984 on 15.06.2024, 11:13
Quote from: ZZZZ7777 on 15.06.2024, 10:31Ovih dana dovodimo golmana konkurenciju Zlomisliću...nije Ivušić... :neretljak:
Reci koji kad već pišeš. Ja bi Majkica ili Markovića ako je iz Hnl-a
Golmana se svakako očekuje ove dane

avatar_Estel
https://youtu.be/BTRRZnA6hsk?si=qt3n3nGr0eiOzskH

Tu Sopa pri kraju govori o Rijeci, golmani itd.. Po ovome, očekujem nekog mlađeg 🙂

avatar_vMario87
Svaka čast Markoviću ali to je kalibar za rezervnog golmana u najboljem slučaju. Ne igra slučajno u Rudešu sa 27 godina.

Ja se nadam Ivušiću ili možda Panduru kroz neku posudbu jer čovjek uopće ne brani u Championshipu.
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

avatar_worm
https://www.transfermarkt.com/dinko-horkas/profil/spieler/357770

Ivušić, Majkić, Horkaš, Zlomislić i Aleksa, Pandur.. Toliko opcija ima, što god se odluče bit će dobro.. Plan A, B, C, D i E
MAGICA FIUME

avatar_Boy1da
Kad se spominjalo da bi opet uzeli mladig golmana i izgradili ga, kao Pandura/Nevu/Slugu/Labru itd., pali su mi na pamet Horkas i Josipovic. Al ono, ajmo malo dalje od Dinamovog dvorista...iako standardno, sve je proslo kroz njih u nrkom momentu.
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

M
Quote from: Boy1da on 15.06.2024, 12:44Kad se spominjalo da bi opet uzeli mladig golmana i izgradili ga, kao Pandura/Nevu/Slugu/Labru itd., pali su mi na pamet Horkas i Josipovic. Al ono, ajmo malo dalje od Dinamovog dvorista...iako standardno, sve je proslo kroz njih u nrkom momentu.

Joj,baš to

A
Znaci vi želite Horkaša? Znaci vi nemozete bez igraca koji bi odmah u Dinamo pobijegli čim ih ovi pozovu. Nadam se da ide u Španjolsku kako se pisalo a ne kod nas

A
Quote from: vMario87 on 15.06.2024, 11:41Svaka čast Markoviću ali to je kalibar za rezervnog golmana u najboljem slučaju. Ne igra slučajno u Rudešu sa 27 godina.

Ja se nadam Ivušiću ili možda Panduru kroz neku posudbu jer čovjek uopće ne brani u Championshipu.
Markovic je branio u Bih, Slovačkoj i Grčkoj prije dolaska u Rudes gdje je proglašen najboljim igračem ove sezone jer da nije bilo njega u svakoj utakmici bi bilo 5 komada. Moj izbor broj 1 je Majkic od po meni realnih. Horkas Dinamovac( da valja nebi ostao bez ugovora) a 25 godina nije toliko mlad, Josipovic 23 godine skoro nigdje nije branio, Pandur je dobrodošao al jako teško, Ivusic isto kao pandur. Možda nas iznenade s nekim neočekivanim

Z
15.06.2024, 14:15 #819 Last Edit: 15.06.2024, 14:21 by ZZZZ7777
Naporni ste više s tim Dinamom...pa  sve što valja u HNL ima neke veze sa Dinamom...oni su desetljećima kupili mrežom sve živo i mrtvo... što bi sad mi trebali zadovoljiti ove djetinjaste navijačke želje i tražiti igrače odakle ? Je...vas Dinamo da vas je... više... baš me briga gdje je netko prije igrao i gdje će igrati poslije nas...

avatar_I2
Quote from: ZZZZ7777 on 15.06.2024, 14:15Naporni ste više s tim Dinamom...pa  sve što valja u HNL ima neke veze sa Dinamom...oni su desetljećima kupili mrežom sve živo i mrtvo... što bi sad mi trebali zadovoljiti ove djetinjaste navijačke želje i tražiti igrače odakle ? Je...vas Dinamo da vas je... više... baš me briga gdje je netko prije igrao i gdje će igrati poslije nas...

Smanji malo tenzije.
Svi imaju pravo na mišljenje pa tako i ti.
Ali ovo je.. svima sve po spisku je too much.
Zaslužio si čepu virtualno a i uživo , majke mi.

A
Quote from: ZZZZ7777 on 15.06.2024, 14:15Naporni ste više s tim Dinamom...pa  sve što valja u HNL ima neke veze sa Dinamom...oni su desetljećima kupili mrežom sve živo i mrtvo... što bi sad mi trebali zadovoljiti ove djetinjaste navijačke želje i tražiti igrače odakle ? Je...vas Dinamo da vas je... više... baš me briga gdje je netko prije igrao i gdje će igrati poslije nas...
Nije bitno to šta je netko igrao u Dinamu, igrao je i Franko, nego ovi koji su veliki Dinamovci i to se zna i dali bi sve na svijetu da igraju u Dinamu a to je Horkas 100%. Potražite njegove izjave od prije pa ćete znat. A ovo je...vas Dinamo, je.. tebe

M
Quote from: Arci1984 on 15.06.2024, 14:50
Quote from: ZZZZ7777 on 15.06.2024, 14:15Naporni ste više s tim Dinamom...pa  sve što valja u HNL ima neke veze sa Dinamom...oni su desetljećima kupili mrežom sve živo i mrtvo... što bi sad mi trebali zadovoljiti ove djetinjaste navijačke želje i tražiti igrače odakle ? Je...vas Dinamo da vas je... više... baš me briga gdje je netko prije igrao i gdje će igrati poslije nas...
Nije bitno to šta je netko igrao u Dinamu, igrao je i Franko, nego ovi koji su veliki Dinamovci i to se zna i dali bi sve na svijetu da igraju u Dinamu a to je Horkas 100%. Potražite njegove izjave od prije pa ćete znat. A ovo je...vas Dinamo, je.. tebe

E točno to, nije problem igranja u dinamu, nego to plakanje za njima, iritira. Ima i drugih igrača koji su igrali tamo,a ima istine u tome, dinamo je svakako involviran u brdo igrača u hr.
Sjećam se Luka Vučko kad je igrao za nas pa je tjesio drugog tovarica koji je igrao kod nas u to vrijeme, kao Poljud a on jadan emocionalno prebijen ali izdrzao je. Ma daj odjebi.

avatar_Gnjusna Izdajica
https://nk-rijeka.hr/anton-kresic-karijeru-nastavlja-u-rumunjskom-cluju/

Ode Krešić - mislim već je davno otišao, ali sada je službeno.
since 01.05.1982. RIJEKA - TETEKS 2:2

F
Na TM pise 400 tisuca. Ako je tocno, nije lose