RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

K
Quote from: deo123 on 11.09.2024, 22:34
Quote from: Kostrena on 11.09.2024, 22:10Već 10 puta napisano i objašnjeno sa više strana.
Btw. Selahi nije imao klauzulu 600k, ipak je malo veća
Na zimu može pregovarati s kime želi i otići na ljeto besplatno, deja vu
Ne znam evo, klauzula mu je 1.2M prema info koju ja imam, i menadžer mu je bio na sastanku sa Kalinicem i prihvatio ukoliko riješe Rijeku da predje..a sad...kako god.. meni ga je dosta ispao je  supak više puta do sad tako da neće mi nedostajati
Ja sam čuo da je 1M klauzula, još 4 dana.
Na kraju nećemo od njega zaraditi ni lipe

avatar_D2
11.09.2024, 22:50 #4531 Last Edit: 12.09.2024, 07:30 by D2
Quote from: SandroB on 11.09.2024, 20:25
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 11.09.2024, 14:57Sta nije on bio osmica?

Evo vam primjer finala kupa, 1987.:

Ravnić, Jelavić, Rubčić, Kotur, Paliska, Sredojević, Janković, Radmanović, Matrljan, Mladenović, Vujčić.

Od broja 1 (Ravnić), do lijevog krila (11, Vujčić), Mladenović je broj 10.
Btw... najviše ga pamtim s brojem 10 na leđima. Ovo je jedan od dokaza, ako ima još nevjernih Toma.
Quote from: SandroB on 11.09.2024, 21:38
Quote from: 18orvat on 11.09.2024, 21:33
Quote from: SandroB on 11.09.2024, 20:25
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 11.09.2024, 14:57Sta nije on bio osmica?

Evo vam primjer finala kupa, 1987.:

Ravnić, Jelavić, Rubčić, Kotur, Paliska, Sredojević, Janković, Radmanović, Matrljan, Mladenović, Vujčić.

Od broja 1 (Ravnić), do lijevog krila (11, Vujčić), Mladenović je broj 10.
Btw... najviše ga pamtim s brojem 10 na leđima. Ovo je jedan od dokaza, ako ima još nevjernih Toma.

Ja se Mladenovića sjećam s brojem 8 iz sezone 93/94 a broj10 je tada bio Fuad Šašivarević. Evo i video dokaza.



Je... te sezone, kao i u finalu kupa 1994. igrao je 8, Živković 10 (valjda Fudo nije mogao iz nekog razloga). Ali ova fotka ti nema veze s tom godinom. Izgleda da je osmicu preuzeo po povratku iz Japana... možda i malo ranije, u Jugi je bio 10, ziher. Sorry... govorim o onoj fotki Mladena s leđa, s pokalom.

Mislim da je 8 počeo nositi kad je prešao u Dinamo krajem '80-ih, jer je 10-ku čuvao Boban.
Ne budi lijen išao sam guglati i pronašao dokaz da je Mladen Mladenivić nosio 8 u Rijeci.
Ako laže koza, ne laže rog. ;)
1989 gol Zvezdi na Kantridi sa skoro 30m.
@SandroB 10ku je imao na finalu kupa, našao i taj video.
https://youtu.be/bjxxzHYms0w?si=jJB1zHmzriLkGzAQ
Kad oni zagrme, mi letimo! - Devetak
do 26.3.2025. - Simpatizer HNK "Provincija" - Rijeka s.d.d., do 3.1.2025 - ab ovo

avatar_Fiumano
Znači i Banda odlazi, očekivano.

Ko je sad taj Serie A igrač..

avatar_MaČaĆeToMane
Filipe šta se čeka?
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_ri5gile
11.09.2024, 23:11 #4534 Last Edit: 11.09.2024, 23:19 by ri5gile
također ga pamtim kao 8micu
šta je puno gore pamtim ga kao predstavnika riječke luzerštine kraja 80tih i početka 90tih i podređenosti HajDinu, u Dinamu je igrao za Juge, u Hajduku je igrao ligu prvaka s njima
nešto kao normalan igrački put Riječkih dečki, identično kao i Saša Peršon
dva puta se vraćao u Ri, drugi puta je bilo baš grdo, nije bilo novaca nikako, kao kapetan se šetao u kupu protiv Orijenta, ispali, i onda odbio igrati protiv Šibenika u onim vremenima najveće besparice i počasnog Šarinića, poslije toga prelazi u Hajduk
zamislimo danas Hođu da ode u Dinamo  i u međuvremenu se vraća u Rijeku i odbije nastupiti jer nema plaće pa ode u Hajduk.... ne možeš ni zamislit
nekada idealiziramo prošlost ali ovo je bilo baš grdo razdoblje

ps
da ne bude totoalni off, odlazak Bande bi bio jako dobar potez, rijetko neiskorišten igrač

I
Da, za Bandom nitko ne plaće?

Jesmo li ga mi ono dovukli iz Đurina vrta za neku besmislenu cifru? Nešto kao da je tamo imao 75.000 €/godišnje? Ostalo mi nekako u glavi...

Što se tiče boom boom Mladena. Tipična priča. Dečko, Stari grad, siromašno podrijetlo, uspjeh...Imao sam njegovu ljubičastu 4-orku iz Casino Salzburga (znači nije ni 8 ni 10  :P )

 Moj stari ga je dobro poznavao, dok je ovaj igrao za Casino Salzburg i moj stari je bio gastarbajter, skoro cijeli svoj život pa su se tamo družili, još i prije preko neke riječke veze dok je bio u Castellonu (tako nekako se zvao španjolski klub, zeleno bijeli dresovi na pruge).

Uglavnom, nije baš bio "centriran", posebno nakon što je prestao natjeravati loptu.

A da...što Gile reče, on i Peršon (vječiti dečko) su odlazili u "državnike", spomenut će Sandro i Gračana...

Nekako je tih 90ih više bilo relacije Ri - St, vjerovatno jer su oni tada bili moćnici...

S
Mladenović je prilkom odlaska u Hajduk lukavo rekao (možda je i blefirao, svaka čast!) kako mu i sami dečki iz Armade daju podršku i govore mu "imaš pravo, šta ćeš se ovdje zajebavat, tu je rasulo". Vremena su bila takva da je to bilo dovoljno osigurati si status - nisam izdajica. I prelazak u Dinamo je prošao lišo... opet zahvaljujući drugim vremenima.

Pamtim kad je zabio luđački gol u Beogradu (Partizanu ili Zvezdi) s 30 m, da se govorilo o "bombarderu s Kvarnera koji, eto, u Dinamu nastavlja s dobrim partijama". Čini mi se da su u gostima dobili Vardara 4:0 s dva gola Mladenovića i dva Škerjanca, pa se govorilo o "Dinamu na riječki pogon", a ovdje se to gledalo više s ponosom, nego s "jebem ti mater".

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: D2 on 11.09.2024, 22:50
Quote from: SandroB on 11.09.2024, 20:25
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 11.09.2024, 14:57Sta nije on bio osmica?

Evo vam primjer finala kupa, 1987.:

Ravnić, Jelavić, Rubčić, Kotur, Paliska, Sredojević, Janković, Radmanović, Matrljan, Mladenović, Vujčić.

Od broja 1 (Ravnić), do lijevog krila (11, Vujčić), Mladenović je broj 10.
Btw... najviše ga pamtim s brojem 10 na leđima. Ovo je jedan od dokaza, ako ima još nevjernih Toma.


Ja se Mladenovića sjećam s brojem 8 iz sezone 93/94 a broj10 je tada bio Fuad Šašivarević. Evo i video dokaza.


[/quote]

Je... te sezone, kao i u finalu kupa 1994. igrao je 8, Živković 10 (valjda Fudo nije mogao iz nekog razloga). Ali ova fotka ti nema veze s tom godinom. Izgleda da je osmicu preuzeo po povratku iz Japana... možda i malo ranije, u Jugi je bio 10, ziher. Sorry... govorim o onoj fotki Mladena s leđa, s pokalom.

Mislim da je 8 počeo nositi kad je prešao u Dinamo krajem '80-ih, jer je 10-ku čuvao Boban.
[/quote]
Ne budi lijen išao sam guglati i pronašao dokaz da je Mladen Mladenivić nosio 8 u Rijeci.
Ako laže koza, ne laže rog. ;)
1989 gol Zvezdi na Kantridi sa skoro 30m.
@SandroB 10ku je imao na finalu kupa, našao i taj video.
https://youtu.be/bjxxzHYms0w?si=jJB1zHmzriLkGzAQ

[/quote]
Ali eto mi smo nevjerne Tome  ::) . Na kraju krajeva meni je totalno nebitno koji je broj nosio. Mogao je imat na ledjima i 10 na kvadrat ali on po vokaciji nije bio desetka nego osmica i to je jedino bitno.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

M
Pa nisu oni jedini koji su finjivali gore.
Kroz generacije su uzimali igrače iz Rijeke.
Iako i sad smo svjedoci da tu i tamo završe neki bolji igrači odu gore, sad je to manje naglašeno koliko god će se neko iščuđavat.
Čovjek po kome su snimili film Plavi 9 je naš, Stojan Osojnak. Pa nadalje do danas,a bilo je iznimki koji su odbijali ići gore.
Mladen je posebna priča, po mom mišljenju on je tretirao Rijeku u smislu "tu sam kralj, tu mogu radit šta hoću" a kad bi došao drugdje ponašao bi se ponizno.

S
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 12.09.2024, 10:57
Quote from: D2 on 11.09.2024, 22:50
Quote from: SandroB on 11.09.2024, 20:25
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 11.09.2024, 14:57Sta nije on bio osmica?

Evo vam primjer finala kupa, 1987.:

Ravnić, Jelavić, Rubčić, Kotur, Paliska, Sredojević, Janković, Radmanović, Matrljan, Mladenović, Vujčić.

Od broja 1 (Ravnić), do lijevog krila (11, Vujčić), Mladenović je broj 10.
Btw... najviše ga pamtim s brojem 10 na leđima. Ovo je jedan od dokaza, ako ima još nevjernih Toma.


Ja se Mladenovića sjećam s brojem 8 iz sezone 93/94 a broj10 je tada bio Fuad Šašivarević. Evo i video dokaza.



Je... te sezone, kao i u finalu kupa 1994. igrao je 8, Živković 10 (valjda Fudo nije mogao iz nekog razloga). Ali ova fotka ti nema veze s tom godinom. Izgleda da je osmicu preuzeo po povratku iz Japana... možda i malo ranije, u Jugi je bio 10, ziher. Sorry... govorim o onoj fotki Mladena s leđa, s pokalom.

Mislim da je 8 počeo nositi kad je prešao u Dinamo krajem '80-ih, jer je 10-ku čuvao Boban.
[/quote]
Ne budi lijen išao sam guglati i pronašao dokaz da je Mladen Mladenivić nosio 8 u Rijeci.
Ako laže koza, ne laže rog. ;)
1989 gol Zvezdi na Kantridi sa skoro 30m.
@SandroB 10ku je imao na finalu kupa, našao i taj video.
https://youtu.be/bjxxzHYms0w?si=jJB1zHmzriLkGzAQ

[/quote]
Ali eto mi smo nevjerne Tome  ::) . Na kraju krajeva meni je totalno nebitno koji je broj nosio. Mogao je imat na ledjima i 10 na kvadrat ali on po vokaciji nije bio desetka nego osmica i to je jedino bitno.
[/quote]

Nema frke... uvjerili ste me; ti i ostali da je furao više 8 nego 10. Hvala na ispravku i sorry. Eto... valjda je meni prejako sjećanje na '87., finale kupa itd; sigurno postoji razlog zbog čega mi je 10ka ostala, pamćenje me nikad ne vara kad je Rijeka u pitanju.

avatar_TIR
Red Selahi klauzula
Red Mladen Mladenović
Red Filip Benković
Red Belišće 93/94
Red Emmanuel Banda
Red sastav finala kupa 1987.

pa ubit ću vas ;D

--

natrag na topic, zanimljivo da se opet ponavlja Selahi s prošle jeseni/zime, i eto opet se čini da nitko neće mrdnut prstom (ni izjavom) da malo pojasni planove. Jer svi ozbiljni rokovi su zatvoreni (Rusi danas, Turci sutra) što znači da je on na zimu slobodan igrač, potpisat će predugovor sa nekim Belgijcima, Izraelcima, Turcima (Hajduk ili stvarni) ili slično, i praktički nije u uporabi do lipnja 2025. godine. :sta:
#navodninavijač


I
E da je dovest Periju, ubili bi ga ovi dole  :D

R
Quote from: TIR on 12.09.2024, 11:31Red Selahi klauzula
Red Mladen Mladenović
Red Filip Benković
Red Belišće 93/94
Red Emmanuel Banda
Red sastav finala kupa 1987.

pa ubit ću vas ;D

--

natrag na topic, zanimljivo da se opet ponavlja Selahi s prošle jeseni/zime, i eto opet se čini da nitko neće mrdnut prstom (ni izjavom) da malo pojasni planove. Jer svi ozbiljni rokovi su zatvoreni (Rusi danas, Turci sutra) što znači da je on na zimu slobodan igrač, potpisat će predugovor sa nekim Belgijcima, Izraelcima, Turcima (Hajduk ili stvarni) ili slično, i praktički nije u uporabi do lipnja 2025. godine. :sta:
Jedina je razlika što smo ove godine puno manje ovisni o Selahiu, odnosno igru slažemo malo drugačije. Ali da rsve je izvjesnije na njemu  klub neće zaraditi....

avatar_Marabunt Campetto
Quote from: ispod stijena on 12.09.2024, 12:09E da je dovest Periju, ubili bi ga ovi dole  :D

Jače od Badbeat-a...
Ri Or Die