Ri europska sezona 2026/2027

Started by Deni323, 19.05.2026, 09:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_Silvio Dante
Ako sve prođe po rejtingu i očekivanjima, tj. ako nominalno jači klub što "ce se ka" ( tako ga naime slovkaju i ime mu uzvikuju vlastiti navijači u navijačkoj ekstazi) definitivno po svemu je, iz tog sraza izađe kao pobjednik, ždrijeb se može promatrati kao vrlo dobar. Sasvim pristojan za početak, Irci ipak nisu neka ne znam kakva razina.
Ako se kojim slučajem zalomi, ako se stvari ne odigraju kako želimo može to biti vrlo kritično. Pitaj Osijeka. Dvaput su ih mislim ovi u euro kampanjama išamarali. Navijački vrlo zajebani, baš jaka huliganska ekipa. Sofija gadno gostovanje i brutalan grad.

avatar_George Bush
Jedino sto znam o tom deryu da su od tamo the undertones, i ona serija dery girls
Nogometni Expert

avatar_Starless
Quote from: Arci1984 on 17.06.2026, 17:25
Quote from: Starless on 17.06.2026, 17:19Još da Miško iz Amerike gdje se trenutno nalazi dopelje nekog Jordanca ili Egipćanina
po mogućnosti lijevo krilo pa da spremni dočekamo te velesile.
Neka gleda Europske zemlje
Ti su skupi u ovima se nađe potencijala, motorični su.
Volim grad koji teče

avatar_ri5gile
Ja nisam baš pesimističan šta se tiče naše ekipe, ako ostane Dantas i Kek ga "pospremi" u ekipu nuslim da nekim defanzivnim nogometom možemo imati dobru sezonu

avatar_TIR
Pošto su izvučeni parovi 2. pretkola, možemo pogledati kolike male šanse imamo za nositeljstvo u playoffu prema parovima ekipa koje stignu ispasti prije ždrijeba playoffa. Podsjećam trebamo 6 ispadanja favorita i to bez da iz EL ispadne netko s većim koeficijentom pa nas pogura niže.

Predviđam dva iznenađenja i to eventualno ovi boldani, ostali parovi su po meni manje-više nemogući. Postoci su cca, neću predugo razmišljati o ovome pa moguće da sam nekog fulao, ali u globalu jasno je da smo poprilično sigurno nenositelji u playoffu.

#navodninavijač

K
Iskreno, bilo bi vrijeme da konacno izbacimo nekog favorita u playoffu...

avatar_Franjo Tuđman
Quote from: kirac_87 on 18.06.2026, 21:05Iskreno, bilo bi vrijeme da konacno izbacimo nekog favorita u playoffu...
istina, još je kek tu, time for Stuttgart 2

I
Ajax, braga, gent, danci, turci i lugano bi bilo teško, ostali su pobjedivi.