RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

D
Ja sam nacuo da Hodza vec dugo ima vise ponuda, navodno i Arsenala.

Potez je sad na upravi, ako uspiju sacuvati kostur ekipe i ne bude opce rasprodaje, uz nekoliko ciljanih pojacanja vjerujem da se mozemo prosetati ligom dogodine.

Od mogucih dolazaka mislim da ce Sopic kumovati dolascima Fucka i Prsira i to bi bilo fe no me na lno

S
Nisam od onih koje bi Fućak oduševio... uvjerite me da sam ga krivo procijenio. Nemam pojma...

avatar_sthlm1987
Proigrao je kvalitetno u Gorici i bas mi se ucinio kao pojacanje za Rijeku ak onda ta duga ozljeda, Grobnik i  taj mentalitat ostarija, ko ce ga znati.
To je kao kad Banda ode u Afriku na neki kvazi turnir pa se na izdasnom ugovoru gubi po selendrama dok lova ugodno ide.
Rijeka u srcu, Armada do groba!

avatar_TIR
Mislim da Fućak nije kalibar za oduševit ikog, ali je:

1) jeftin
2) domaći
3) borben
4) odigrao najbolju sezonu pod Sopićem
5) korisniji za ulazak s klupe od Grgića, Yansanea ili Djouahre
6) fizički jak igrač kakav paše trenerovom stilu igre

Samim time je kandidat za must-buy.
#navodninavijač

avatar_Fornax
Jak je kao vol, ima golgeterski instinkt. U pravim okolnostima on je igrač za 10-15 golova u sezoni.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

Z
Fućak ? Ne znam baš... nisam fan ...
Prošlo ljeto smo navodno propustili Matanovića...to je zajeb...

Z
po onome što sam čuo, a nešto se dalo i pročitati oko toga, Fućak je dogovoren. Njegova želja je Rijeka (vratiti se doma), taman i za manje pare. Navodno stalno po Grobniku lamata da mora zaigrati za Rijeku. ( ako je istina, takav igrač je must buy).
Uostalom Sopić ga svim željama hoće, pašu si očito.

Jeedino ostaje koliko problema tu može NK Osijek napraviti. Misim da odšteta ne dolazi u obzir.

To će vjerojatno biti  Obregon-Fućak.
Ovima Mierez sigurno ide.



Z
Na ljeto mors biti cilj dopeljati karakterne igrače koji vole klub. Takvog trenera imamo, ali nemamo prgavosti i  inata u ekipi.
Prioriteti: Fućak i Vešović.

Z
08.05.2024, 13:51 #188 Last Edit: 08.05.2024, 13:54 by Zelko Maler
ako se proda Selahi mi moramo mijenjati sustav igre. 4141 više ne dolazi u obzir, ne može njega nitko zamijeniti, Petrovič i Hodža nisu takvi igrači. Petrovič donekle je, ali to je 3 koplja ispod. Prioritet bi trebao biti da nekako ostane čim duže  jer za europu nam je ovaj stil baš dobar i donekle uigran. Vidjeli smo što se događa njegovim izlaskom ili izostankom.
Nisam za to da ga se nešto moljaka da ostane, ali stvarno bi mu ponudio opet najjali mogući ugovor do šta znam 2028. jer mi takvog igrača ne možemo dopeljati i platiti.


Najbolja i najbezbolnija bi bila prodaja Jankovićan i Bande, Janković je pod Sopićem pao, a ima dosta veliku tržišnu vrijednost, dobilo bi se dosta novaca , a ne bi se puno izgubilo.

avatar_Fornax
Quote from: Zelko Maler on 08.05.2024, 13:45Na ljeto mors biti cilj dopeljati karakterne igrače koji vole klub. Takvog trenera imamo, ali nemamo prgavosti i  inata u ekipi.
Prioriteti: Fućak i Vešović.
Da li bi Vešović kod nas prošao liječnički?
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

Z
08.05.2024, 14:34 #190 Last Edit: 08.05.2024, 19:51 by Zelko Maler
Quote from: Fornax on 08.05.2024, 14:09
Quote from: Zelko Maler on 08.05.2024, 13:45Na ljeto mors biti cilj dopeljati karakterne igrače koji vole klub. Takvog trenera imamo, ali nemamo prgavosti i  inata u ekipi.
Prioriteti: Fućak i Vešović.
Da li bi Vešović kod nas prošao liječnički?

zašto misliš da ne bi? Ionako je na desnom bočnom prioritet daljnje razvijanje Smolčića, koji mora biti u Rijeci cijelu iduću sezonu i koji će ako bude sve kako treba igrati 75%+ minuta iduće sezone igrati na RB Za njegovu rezervu puno bolje Vešović od Veige i Grgića.Pod dolaskom Vešovića mislim da imamo nekog takvog na klupi koji može ući u 75. min, a za to je i više nego dobar.

Z
Razumijem fantazije navijača... ali kad vidim ovo... Fućak... Vešović...jel' mi to idemo stopama ajduka ... :neretljak:

avatar_Boy1da
Quote from: Zelko Maler on 08.05.2024, 14:34
Quote from: Fornax on 08.05.2024, 14:09
Quote from: Zelko Maler on 08.05.2024, 13:45Na ljeto mors biti cilj dopeljati karakterne igrače koji vole klub. Takvog trenera imamo, ali nemamo prgavosti i  inata u ekipi.
Prioriteti: Fućak i Vešović.
Da li bi Vešović kod nas prošao liječnički?

zašto misliš da ne bi?

23/24    unknown injury    91 days    games missed 18
22/23    unknown injury    37 days    games missed 6
19/20    Torn ligaments    298 days games missed 41

A tu je malecko pitanje toga da pristane na placu  grijaca klupe.
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

avatar_TIR
Ne očekujem dovođenje nikog 30+.

Dapače, Dilaver s 33 ne vidim da ostaje, a ugovori ističu i Mitroviću i Grgiću (30/29).
Sljedeći na listi je Pjaca (29) koji ovisi samo o sebi (jednako me ne bi iznenadio odlazak u Dinamo kao ostanak tu, a milijun i pol nama nije za bacit...).
Iza njega je posuđeni Marić (28).
Čabraja i Obregon (27) imaju godinu ugovora, ali mi se obojica čine zreli za pa-pa.
Zatim 26 godina imaju Yansane i Banda (očekujem odlazak oba), Radeljić za kojeg će sigurno doć neka ponuda, i onda Petrovič i Goda.

Čeka nas opako pomlađivanje jer od gore navedenih samo za Petroviča i Godu mogu reći da sam siguran da neće nikud. Jasno neće svi ostali sigurno otići, ali bit će tu dovoljno utakmica u nogama nakon redizajna na ljeto, bez da dovodimo nekog "seniora".

A nameću se i barem dvije prirordne zamjene: Dilaver-Dujmović, Banda-Ilinković.
#navodninavijač

Z
08.05.2024, 15:34 #194 Last Edit: 08.05.2024, 15:35 by ZZZZ7777
Iz Miškovićevog intervjua razaznajemo kako imamo spremne mlade i gladne uspjeha igrače za dovođenje...ali problem je što prvo moramo prodati nekog da oslobodi mjesto... baš me zanima koji su to mladi gastarbajteri na listi...