RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

A
Quote from: Fornax on 20.05.2024, 09:35Mitar mora ostati.
Mitar nije produžio ugovor jer ne želi tako da teško da ostaje.

avatar_Vado Magnar
Quote from: Arci1984 on 20.05.2024, 12:11
Quote from: Fornax on 20.05.2024, 09:35Mitar mora ostati.
Mitar nije produžio ugovor jer ne želi tako da teško da ostaje.

Ali možda će htjeti. Pa će ga i produžiti. Tako da možda i ostaje.  :vijesti:

Anyway, šalu na stranu. Što oni žele, hoće, pregovaraju, ne zna ni bog ni vrag. Dovoljno je vidjeti Selahijevu priču da bi bilo jasno da do dogovora može doći čak i kada se čini da su sve lađe potonule.

Uglavnom, nama sigurno odlaze bar dva štopera. Jedan je gotovo sigurno Dilaver, a za sve ostale postoji mogućnost rastanka. Navodno je Radeljić najzanimljiviji i najtraženiji (što me ne čudi), Galešića navodno njemci skeniraju (opet ne čudi), a Mitrović možda želi, možda ne želi ostati. Sve samo ne jednostavna situacija.

avatar_Fiumano
Ko želi ići, nek ide. Mitar će ispast govno ako ne produži na zahtjev kluba jer je prvu godinu ugovora proveo na terapiji.

R
20.05.2024, 13:45 #318 Last Edit: 20.05.2024, 13:45 by ričan
Quote from: Fiumano on 20.05.2024, 12:58Ko želi ići, nek ide. Mitar će ispast govno ako ne produži na zahtjev kluba jer je prvu godinu ugovora proveo na terapiji.
Pravno gledajući, radilo se je o ozljedi na radu i imao je pravo na puni iznos  dogovorenih primanja. Ljudski govoreći, Mitrović bi trebao imati moralnu obvezu vratiti za cijeli period (postepenog) vraćanja u život nakon te ozljede koja mu se je dogodila na pripremama.  Isto bi trebalo vrijediti i za Pjacu, koji je preko Rijeke uspio vratiti se u status reprezentativca.
Što se Mitra tiče, nadam se da kapetanska traka oko ruke na prvoj finalnoj utakmici kupa  ima neku poruku, ne vjerujem da smo toliko fini da igraču (koji nas otpili) iskazujemo čast da u nekom od posljednjih nastupa nosi traku.

Z
Mitrovića i Pjacu nismo doveli zbog toga da bi činili dobra djela već zato što su nam trebali i što smo htjeli imati koristi od njih...

avatar_Fornax
Quote from: ZZZZ7777 on 20.05.2024, 13:55Mitrovića i Pjacu nismo doveli zbog toga da bi činili dobra djela već zato što su nam trebali i što smo htjeli imati koristi od njih...
Obojica su u globalu imala više koristi od nas nego obrnuto.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_Boy1da
Slažem se da neke igrače dovodiš da poboljšaš ekipu, podigneš ostalima vrijednost itd., nije svakom igraču svrha re-sale.

Ali i u tom svijetlu - Mitra smo revitalizirali, a nije igrao za kikiriki (ok, imao je gro vecu placu u Belgiji), ali Pjaca nam, ajde, nije dužan. Vjerujem da se i njega izkompenziralo i mimo plaće, al recimo da se on odužio s tim šta fakat i je igrao za kikiriki u odnosu na svoju plaću iz Juvea.
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

avatar_Vado Magnar
Ako je netko ostao dužan onda je to Marić. Očekivao sam puno više. Dao je na kapaljku. A ne vjerujem da je došao za kikiriki.

Z
Marić prema očekivanju...

avatar_Fornax
Quote from: Vado Magnar on 20.05.2024, 16:01Očekivao sam puno više.
Da si slušao...  :P
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

I
Pa...neću u to tko je dužan , a tko ne.
Ali
Mogu zamisliti samo neke utkmice bez Marica sa Ivanovićem recimo u čistoj spici..
Mislim dq to ne bi klapalo.

Izvedbe u svibnju mu nisu najbolje, kao ni Fruku recimo, ali da je odradio neke utkmice jebacki , itakako je.

Zapravo, kontinuitet igara imaju Smola, Selahi i Radeljic, svi ostali su fluidni

avatar_Snjesko
Napisao sam prije godinu dana da kojim slucajem ostaje Frigan da imamo ekipu za naslov. E, lako je sad bit pametan, ali da je Frigan ostao mi bi slavili naslov ove godine.

Jasno je da nam fali klasicna spica koja ce zabit 15 golova u sezoni. Pokusalo se s Maricem, nije uspjelo. Jebiga.

Maric se vraca u Monzu, a za sljedecu sezonu treba dovest tog napadaca koji ce zabit 15 golova po sezoni, a hmm, to je najteze i najskuplje u nogometu. Nemam nista protiv da se vrati Mance kao druga/treca opcija, ali fali nam prva. To je broj 1. Pod broj 2 treba dovest oba beka malo drugacijeg profila, ofenzivnija. Također na krilu nam treba barem jedna bolja opcija s klupe. Mozda to bude Fucak.
Dilaver ne produzuje, pitanje je sto ce bit s Mitrovicem, znaci treba i barem jedan stoper.
To je vec minimalno 5 igraca, a da nikog ne prodamo. A prodat cemo barem 2-3. Racunam da cemo sljedece godine igrat barem 12 Europskih utakmica, znaci treba nam dosta jaci roster nego ove godine.

avatar_Vado Magnar
Mance bi bio premija. Lik je golgeter. Iskusnjara i k tome je pozitivan tip kojeg bi se dalo nagovoriti da radi s mladima. Što se mene tiče može on i biti prva špica ako ostanu Obergon i Ivanović. Još kada bi Gjzler učinio iskorak - e to bi bilo baš dobro.

Marić nije truba, ok je, ali nije ono što se očekivalo od njega ili da preciziram jer imamo gunđave forumaše: nije bio ono što sam ja očekivao od njega. ;).

A
Eto, ja sam spreman primiti metke za druge :) Nikada više mi ne budemo vidjeli važ dokle god nemamo ekipu karaktera Smole, Hodže ili Vešota...razni Pjace, Frukovi i slični su OK isključivo ekonomski gledano...zavaliti ćemo ih negdje i biti će para za budget, ali takvi igrači nam nikada neće donijeti važ...budimo sretni ako nam uopće sunce donesu...ako sam ikad imao sumnje u takvo razmišljanje, ovogodišnje "zvijezde" su me razuvjerile...ovogodišnja, malo pa fantastična sezona je gotovo ista takva mogla biti i sa našim juniorima u zadnjih 5-6 kola...još jednom, isključivo igrači karaktera Smole, Hodže ili Vešota, sve ostalo je sranje.

Z
Smola i deset juniora 😂