RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_goginho
Quote from: armada on 20.05.2024, 22:29Eto, ja sam spreman primiti metke za druge :) Nikada više mi ne budemo vidjeli važ dokle god nemamo ekipu karaktera Smole, Hodže ili Vešota...razni Pjace, Frukovi i slični su OK isključivo ekonomski gledano...zavaliti ćemo ih negdje i biti će para za budget, ali takvi igrači nam nikada neće donijeti važ...budimo sretni ako nam uopće sunce donesu...ako sam ikad imao sumnje u takvo razmišljanje, ovogodišnje "zvijezde" su me razuvjerile...ovogodišnja, malo pa fantastična sezona je gotovo ista takva mogla biti i sa našim juniorima u zadnjih 5-6 kola...još jednom, isključivo igrači karaktera Smole, Hodže ili Vešota, sve ostalo je sranje.


Da je samo do karaktera a kvaliteta sporedna, ekipe bi se drugačije sklapale..

Ja upravo ne mogu zamisliti da bi ova ekipa bila u borbi bez Fruka ili Pjace, potom i ostalih prvotimaca.. ne kažem da su ova dva bila uvijek najbolji, ali kvalitetom i potezom će riješiti tekmu, nose određenu dozu 'težine' i 'samopouzdanja' na terenu..

avatar_TIR
20.05.2024, 23:46 #331 Last Edit: 20.05.2024, 23:48 by TIR
Fruk i Pjaca su međusobno sudjelovali u 31 golu ove godine.

Može Smola bit karakter, borac i budući kapetan nadam se, ali ako želim rezultat, radije ću pet Fruka ili Pjaca u ekipi nego pet Smolčića. To je pitanje balansa, gdje se fino treba osmisliti struktura momčadi temeljena na više parametara od jačine udarca.

Jer nažalost taj karakter ako nije ukombiniran sa žešćom kvalitetom je džaba. Ademiju i Ristovskom tamo neki Jović liže anus 90 minuta, dok Smolu jednog ili drugog pošalje u kurac bez razmišljanja, jer je "nebitan" pokraj boljih igrača.
#navodninavijač

R
Ne liže on njima anus nego igračima gnk-a.

avatar_Monarh
Pjaca je nama donio jako puno no naš je problem što nismo to znali iskoristiti.
Neznam kojim očima tko gleda utakmicu, no nogomet se igra i bez lopte. Ni jednom beku nije svejedno kad ga napada Pjaca, jednostavno drukčije razmišlja nego li da je tamo npr. Gajzler. Onda i stoper svoju pažnju usmjeri na tu stranu... Slično je bilo protiv tovara kad je ušao Perišić, oni od jednom krenuli a naši se sasrali, što zbog straha da ne budeš taj tko ga je faulirao, što od toga "to je Perišić".

K
Quote from: TIR on 20.05.2024, 23:46Fruk i Pjaca su međusobno sudjelovali u 31 golu ove godine.

Može Smola bit karakter, borac i budući kapetan nadam se, ali ako želim rezultat, radije ću pet Fruka ili Pjaca u ekipi nego pet Smolčića. To je pitanje balansa, gdje se fino treba osmisliti struktura momčadi temeljena na više parametara od jačine udarca.

Jer nažalost taj karakter ako nije ukombiniran sa žešćom kvalitetom je džaba. Ademiju i Ristovskom tamo neki Jović liže anus 90 minuta, dok Smolu jednog ili drugog pošalje u kurac bez razmišljanja, jer je "nebitan" pokraj boljih igrača.
ajde vidi malo koliko obrana imaju fruk i pjaca a koliko zlomislic?

mislim da je nepravedno da je decko na klupi a bolji od ove dvojice  :sta:

avatar_TIR
;D

A dobro sad, znam i ja da ne mogu uspoređivati doprinos braniča i napadača kroz broj golova, nisam to ni radio kako si ti pročitao. Pričam o Smolčiću kao Fućku sutra, možda Hodži, Friganu i tako dalje, gdje dobiješ neusporedivu dozu borbenosti i želje, ali na kraju dana takav igrač ti ne lomi sezonu osim ako nema iza sebe jebenu kvalitetu.

Meni je Smolčić jako drag, pokazao je kako se pristupom i trudom dođe do karijere kakve neki mogu samo sanjati, ali na kraju krajeva on je blago teretni strogo defenzivni desni bek. Nije baš kvalitetna "krema" niti pojam na terenu i da na lijevom beku nemamo jednako defenzivnog igrača koji je pritom i stariji i nije Riječanin, meni bi upravo Smola bio prvi pick za poziciju koju bi ojačao igračem koji puno više sudjeluje u izgradnji napada.
#navodninavijač

avatar_18orvat
Nadam se da ćemo u ovom prelaznom roku dovoditi igrače koji slave golove svoje momčadi. I to što burnije. U suprotnom šalju čudnu vibru odnosno narušavaju koheziju šampionske momčadi.

Z
21.05.2024, 10:46 #337 Last Edit: 21.05.2024, 10:52 by ZZZZ7777
Ovo neslavljenje golova protiv tzv bivših ekipa je žešća glupost...tko se sjetio te budalaštine koju sada svi ponavljaju ? Razumijem da se radi stvarno o nekoj ikoni kluba, igraču koji se poistovjećuje s klubom, gdje je proveo cijelu karijeru i slično...ali da sad nitko ne slavi gol protiv ekipe gdje je proveo neku sezonu i još nije ostavio nikakav trag...je stvarno bez veze...
I još...pa slaviš gol za ekipu za koju igraš...ne slaviš gol protiv nekog...🤡
Naravno.. sve to potenciraju glupi mediji...

A
Quote from: ZZZZ7777 on 21.05.2024, 10:46Ovo neslavljenje golova protiv tzv bivših ekipa je žešća glupost...tko se sjetio te budalaštine koju sada svi ponavljaju ? Razumijem da se radi stvarno o nekoj ikoni kluba, igraču koji se poistovjećuje s klubom, gdje je proveo cijelu karijeru i slično...ali da sad nitko ne slavi gol protiv ekipe gdje je proveo neku sezonu i još nije ostavio nikakav trag...je stvarno bez veze...
I još...pa slaviš gol za ekipu za koju igraš...ne slaviš gol protiv nekog...🤡
Naravno.. sve to potenciraju glupi mediji...
Debilana teška i nećemo bit prvaci dok imamo pola ekipe koja ne da ne slavi golove nego se i ispričava( Pjaca) navijačima drugog kluba šta je zabio. Nemam ništa protiv Pjace al on i još neki u tim odlučujućim utakmicama sezone nisu došli, sad šta je razlog tome🤷🏻�♂️.

avatar_TIR
Pogotovo kad se danas svi krase tim surovim profesionalizmom ilitiga novci su najbitniji, a ako si miljenik navijača - super...

Jebote više cijenim Gavranovića koji je bar iskreno priznao da ga boli kurac za neku mrtvu Rijeku, svi su mu od mladosti za Dinamo, i ponašao se ko govno, nego one-hit wondere koji imaju respekta prema pol lige.
#navodninavijač

avatar_Fornax
Quote from: TIR on 21.05.2024, 11:56Pogotovo kad se danas svi krase tim surovim profesionalizmom ilitiga novci su najbitniji, a ako si miljenik navijača - super...

Jebote više cijenim Gavranovića koji je bar iskreno priznao da ga boli kurac za neku mrtvu Rijeku, svi su mu od mladosti za Dinamo, i ponašao se ko govno, nego one-hit wondere koji imaju respekta prema pol lige.
Gavranović je odglumio ozljedu jer mu se nije išlo u ZG na gostovanje.

Daj mi igrača koji će korektno odradit ugovor od početka do kraja, boli me kurac šta mu je na srcu. Gavranović to nije bio u stanju.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

Z
Osijek dovodi Dinamove otpatke Soldu i Jelenića...i nekog Slovenca koji ne igra u Serie B... euforija... znalci već vide Osijek u borbi za naslov...😂 ... rekao bih da su ta dovođenja nastavak već viđenog...prosjek

avatar_Boy1da
Ako cemo tako gledat, tako i mi dovodimo, ne?
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: Boy1da on 21.05.2024, 17:04Ako cemo tako gledat, tako i mi dovodimo, ne?
Nama su se navijaci bezlicnog smijali kad smo ih dovodili. Pa smo tako za njih bili korporacija, sestrica, rijekomotiva... nastavi niz.
Licemjerna smeca poput tovara i purgera.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_Starless
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 21.05.2024, 17:20
Quote from: Boy1da on 21.05.2024, 17:04Ako cemo tako gledat, tako i mi dovodimo, ne?
Nama su se navijaci bezlicnog smijali kad smo ih dovodili. Pa smo tako za njih bili korporacija, sestrica, rijekomotiva... nastavi niz.
Licemjerna smeca poput tovara i purgera.

Skraćeno seljacine.Idu na Osjekove utakmice a pol od tih istih ih navija za tovare ili ercegpurgere možda jezgra kohorte ne,bar mi je tako rekao jedan zaposlenik u hitnoj iz Vnkovaca s po Osijeku tovari i dynamovci bez problema šetaju u dresovima po gradu.
Volim grad koji teče