RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Z
02.06.2024, 09:15 #615 Last Edit: 02.06.2024, 09:16 by ZZZZ7777
Iz dana u dan novinari vrte istu ploču...prepričavaju već ono što je ispričano...vrte iste priče sa šanka... takve tekstove bi mogao svatko od nas napisati...

Z
Inače ova matematika oko transfera ne štima...za Labru i Pjacu ukupno 4,5 milijuna i to je kao dosta i još nam ostaje za kupnju novih igrača 😂... na zimu nismo ništa prodali, a budget je 12 milijuna.. netko je ubrizgao pozajmice, a to se mora vratiti... jako me ovo podsjeća na navijače sa juga...klub im nema za papar i moraju nešto prodati da ne budu gladni...a kad stigne lova od prodaje onda fantaziraju koga bi za tu lovu mogli dovesti...😂

R
Ako Pjaca nakon svega ode gore treba mu ponudit prijevoz ,ocito da lik.nije nista naucio u Italiji o zivotu i kuzio bi da ga taj isti Dinamo nije odjebao ako.je istina par puta proslih godina ,  mene jebe sta Dinamo sebi moze priusiti potpise kojima samo slabi ostale klubove i nista vise...Brodic, Tibor sada Pjaca itd , bilo je toga i prije ..... nista od nas dok se god svrsava u HR novinarstvu na Dinamo...bas smo istocna Europa, teska centralizacija i borba sa ostatkom Europe...

avatar_TIR
Mi ćemo probavati sa ex Dinamo otpatcima i dalje jer smo malo tržište pa nema previše izbora ako tražiš mladog igrača koji se skupo prodao pa propao vani.

Nažalost dobivat ćemo još dosta puta karu, ali tu i tamo će nam se posrećiti i to je ok.
#navodninavijač

Z
Kako god ovo sa Pjacom završilo, meni ovo uobičajeno izlijevanje gnjeva unaprijed ide na onu stvar...

V
Priča sa odlaskom Pjace nije naklapanja i tu ima jako puno istine već duže vrijeme.

Dinamo je njega htio dovesti prošle godine ali je u klubu bila takva situacija da nije bilo mjesta za riskirati i zato su odustali. On nikad nije krio da je Dinamovac, te mu se sa 29 godina logikom više isplati ići u europski Dinamo gdje će lako moguće igrati ligu prvaka i gdje bi mogao izboriti se za još jedan odličan ugovor. U najgorem slučaju će ostati u Dinamu za barem 3 puta veći ugovor i biti svoj na svome.

Previše se nekad vodimo emocijama u situaciji gdje zdrav razum sve objašnjava.

V
Quote from: ZZZZ7777 on 02.06.2024, 09:22Inače ova matematika oko transfera ne štima...za Labru i Pjacu ukupno 4,5 milijuna i to je kao dosta i još nam ostaje za kupnju novih igrača 😂... na zimu nismo ništa prodali, a budget je 12 milijuna.. netko je ubrizgao pozajmice, a to se mora vratiti... jako me ovo podsjeća na navijače sa juga...klub im nema za papar i moraju nešto prodati da ne budu gladni...a kad stigne lova od prodaje onda fantaziraju koga bi za tu lovu mogli dovesti...😂

Nije nj približno dosta. Ići će još neka prodaja. Kad se dobaci do cca 8 milijuna onda će se gledati šta i kako dalje, ako se posloži da se napada Europa onda će se mijenjati priča s prodajama.

R
Pa komentiramo  :bo: , ne dizemo balvan revoluciju, nismo mu posarali garazu itd
Sve se cesce spominje da je lik na pragu povratka pa.ako mogu portali zasto ne bi mi ovdje ...

V
Quote from: Ro-Ro on 02.06.2024, 10:10Pa komentiramo  :bo: , ne dizemo balvan revoluciju, nismo mu posarali garazu itd
Sve se cesce spominje da je lik na pragu povratka pa.ako mogu portali zasto ne bi mi ovdje ...

Nisi me možda shvatio, jasno da ćemo svi komentirati, samo su mi smiješni komentari gdje se proziva nekog tko je došao sa strane i tko je profesionalac da mu nedostaje zahvalnosti i svega i da je ovakav onakav ako ode u redove rivala.

Z
Ja se ne sjećam kada smo mi u sezoni prodali igrača ni približno iznosu budgeta od 12 milijuna eura... očito netko godinama ubrizgava pozajmice...

V
Quote from: ZZZZ7777 on 02.06.2024, 10:14Ja se ne sjećam kada smo mi u sezoni prodali igrača ni približno iznosu budgeta od 12 milijuna eura... očito netko godinama ubrizgava pozajmice...

Ili Miško vlastiti keš  :bo:

Z
Ne znam što ljudi očekuju od Pjace...da kaže kako je zavolio Rijeku više od Dinama ? Da će iz zahvalnosti prema nama otići svugdje samo ne u Dinamo ? 😂 ... koliko vi imate godina ? Imate puno znam ..

avatar_Fornax
Quote from: ZZZZ7777 on 02.06.2024, 09:15Iz dana u dan novinari vrte istu ploču...prepričavaju već ono što je ispričano...vrte iste priče sa šanka... takve tekstove bi mogao svatko od nas napisati...
Moderno novinarstvo ti se manje više svelo na upravo to. Većinom pišu tekstove kakve bi svatko mogao pisati. Vijesti iz inozemstva su pak Google translate iz stranih medija.

Ižaku i Ediju se povremeno omakne koji dobar tekst, ovo drugo, uključujući Vukušića, u neka normalnija vremena ne bi pisala ni za Kurir.


#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

R
Quote from: Vanjska Anasa Sharbinija on 02.06.2024, 10:05Priča sa odlaskom Pjace nije naklapanja i tu ima jako puno istine već duže vrijeme.

Dinamo je njega htio dovesti prošle godine ali je u klubu bila takva situacija da nije bilo mjesta za riskirati i zato su odustali. On nikad nije krio da je Dinamovac, te mu se sa 29 godina logikom više isplati ići u europski Dinamo gdje će lako moguće igrati ligu prvaka i gdje bi mogao izboriti se za još jedan odličan ugovor. U najgorem slučaju će ostati u Dinamu za barem 3 puta veći ugovor i biti svoj na svome.

Previše se nekad vodimo emocijama u situaciji gdje zdrav razum sve objašnjava.

Sretno njemu bilo...na kraju dana jedino jedino je on nesto dobio od ovoga povratka u HNL , mi sigurno nismo , a ako.ode uz njega i Dinamo
Ja osobno ne zelim takve igrace u mome klubu

Z
Quote from: ZZZZ7777 on 02.06.2024, 09:22Inače ova matematika oko transfera ne štima...za Labru i Pjacu ukupno 4,5 milijuna i to je kao dosta i još nam ostaje za kupnju novih igrača 😂... na zimu nismo ništa prodali, a budget je 12 milijuna.. netko je ubrizgao pozajmice, a to se mora vratiti... jako me ovo podsjeća na navijače sa juga...klub im nema za papar i moraju nešto prodati da ne budu gladni...a kad stigne lova od prodaje onda fantaziraju koga bi za tu lovu mogli dovesti...😂

daj čitaj s razmijevanjem. Ja sam rekao da nam ta dva igrača moraju biti dovoljna za normalno funkcionirati da se dodatno ne rasipamo za europske utakmice + lova od tv prava.


Naravno da ako da ako se ne uđe u skupine vjerojatno odlaze Pašalić + jedan od dvojca Fruk/Janković i jedna od dvojca Gale/Radelja zbog bađeta. A ako uđemo nama je bađet namiren + još neki Mr x kao i obično