RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

avatar_🔵 D10S ⚪️
Ocekujem ne manje od 4m eura Za Pasalica. Osim toga u repki je i cak je zabio gol u prijateljskoj utakmici. Sve to povecava njegovu vrijednost.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_TIR
QuoteDogovoreni su gabariti transfera, Rijeka će dobiti 750 tisuća eura, Pjaca se, navodno, odrekao dijela od svojih 750 tisuća i samo ga liječnički pregled, na koji je došao u četvrtak ujutro te formalni potpis dijele od povratka u Maksimir.

Kome onda tih odreknutih 750 ide, Dinamo će sam sebi isplatiti valjda?  :bo:  ;D Očito je dio dogovora s njim bio da pusti tih 50% nama.

Probalo se sa igračem koji, da ga je Dinamo htio, ne bi došao nama i ostali smo jednu stativu udaljeni od titule prvaka s njim. Iako će mnogi reći da se očekivalo više i konkretnije.
Dobili smo 1.5m eura za igrača koji je zadnji put ovakvu minutažu u sezoni imao 15/16 u Dinamu. I to za igrača kojeg su oni odabrali ne platiti 0 eura pred godinu dana...
Pjaci je ionako svejedno očito, a Dinamo kao i obično radi sve "planski" pa sad tako na lijevom krilu biraju između Pjace, Hoxhe, Stojkovića, a i Kačavende kad se oporavi. Sve miriši na Drmićev učinak...
#navodninavijač

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: Zelko Maler on 27.06.2024, 11:59https://www.24sata.hr/sport/marko-pjaca-vraca-se-u-dinamo-991053?24sata_ref=frontpage-sport

hvala Marko za sve.

Ako je 1.5 mil eura odšteta koja kompletno ide nama tu je opet Rijeka pobijedila.
Mislim da nama ide pola odnosno 750k a druga polovica igracu? Sta nije bila neka prica da je dinamo pokusavao smanjit iznos klauzule koji pripada Pjaci?
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

S
Realno svi smo znali da Pjaca nece ostati. Odavno vec nije igrac prevage radi ozljeda. Kapnula neka lova I idemo dalje. Posavec dosao kao free igrac,solidno. Jankovic je I tako igrao ljevo prije tako da po meni nismo pretjerano izgubili a par miliona je vec U kasici

Z
Na forumima navijači se brinu jel klubu ide puni iznos ili 50% ...😂 ...u  klubu koji ima vlasnika...😂

B
Oke Pjaca je kao sto rekoste svi ocekivan odlazak. Ocekivali smo ocito i odlaske Mitra, mirovinu Dilavera, odlaske Marica, Grgica...sve smo ocekivali- no za sada nitko ne dolazi. Pripreme se pocele, Europa se priblizava. Neki od navedenih nisu bili starteri no dio su okosnice prvih 16-17 igraca. Osijek vec definirao kadar-pokupili su to od nas prosle sezone i vidimo kolika je prednost imati 95 posto kadra na vrijeme. Nadam se da nasi znaju sto rade-da Raic Sudar ima nesto u vidu jer ne zelim vjerovati da nam proslogodisnji rok slozio samo pedercina. Zasad dolazak Posavca nije nesto sto smo ocekivali za ovaj period.

A
Za Pjacu ocekivano i nema žaljenja jer nam nije dao skoro ništa i puno vise smo mi njemu dali. Šta se tiče svega ukupno zasad jako loše ako je istina da Andrija Balic dolazi. Bojim se da će se pokazat istinitim da je prošlo ljeto Jakir bio glavni u dolascima a ovi nemaju pojma.

Z
Prošle sezone složili smo ekipu odmah na početku...to se ovog puta neće ponoviti... nažalost jakir je dovodio igrače... Osijek ? Kojeg bi vi igrača uzeli koji je došao kod njih ? Bolje rečeno kakvi bi bili komentari da smo mi doveli te iste igrače ? Čitam nebuloze kako Osijek napada vrh...ne znam na temelju čega...

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: ZZZZ7777 on 06.06.2024, 13:17Tko će nam igrati krila ako Marko i Marco odu ?
Ne mislim na to da se Jankovića stavi lijevo...nego prava krila ?...ne vidim nekog...

Na forumima navijači se brinu koja će krila igrat u klubu  ...😂 ...u  klubu koji ima vlasnika...🤣.

Sereš sam sebi u usta 🤭.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_Fornax
Quote from: ZZZZ7777 on 27.06.2024, 13:11Na forumima navijači se brinu jel klubu ide puni iznos ili 50% ...😂 ...u  klubu koji ima vlasnika...😂
Probaj ne bit kreten na četiri minute.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

Z
27.06.2024, 13:31 #1000 Last Edit: 27.06.2024, 13:37 by ZZZZ7777
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 27.06.2024, 13:24
Quote from: ZZZZ7777 on 06.06.2024, 13:17Tko će nam igrati krila ako Marko i Marco odu ?
Ne mislim na to da se Jankovića stavi lijevo...nego prava krila ?...ne vidim nekog...

Na forumima navijači se brinu koja će krila igrat u klubu  ...😂 ...u  klubu koji ima vlasnika...🤣.

Sereš sam sebi u usta 🤭.

Druže glupo mi je raspravljati na takvom nivou... naravno da navijači mudruju i fantaziraju oko igrača i trenera...pa zato navijači i postoje...ali o financijama kluba i zapošljavanju činovnika u klubu.... :neretljak: ...pa nije ovo topic ajduka da se bavimo samoupravljanjem u dioničkom društvu...😂

B
Quote from: ZZZZ7777 on 27.06.2024, 13:19Prošle sezone složili smo ekipu odmah na početku...to se ovog puta neće ponoviti... nažalost jakir je dovodio igrače... Osijek ? Kojeg bi vi igrača uzeli koji je došao kod njih ? Bolje rečeno kakvi bi bili komentari da smo mi doveli te iste igrače ? Čitam nebuloze kako Osijek napada vrh...ne znam na temelju čega...

Pa zasad neznamo dal ce biti dobri il ne-doveli su dva solidna Hnlovca koji mozda i napreduju, ovi nizozemci i brazilci neznamo kakvi su. Mozda su svi mackiu vreci, no mozda su pogodili. Poanta je da su ocito na vrijeme snimili te igrace i dogovorili unaprijed sto im treba, naravno sve u gabaritima kluba kao sto je osijek.
Mi smo s druge strane izgubili po top igraca iz svake linije, a ocito nemamo neki plan za zamjene istih ili ih dovodimo prekasno.Nadam se da grijesim. Pustimo borbe za vrh i te price, nama je kljucni dio sezone za manje od mjesec dana i trajat ce kratko ako nismo spremni.

Z
Quote from: Bobic on 27.06.2024, 13:35
Quote from: ZZZZ7777 on 27.06.2024, 13:19Prošle sezone složili smo ekipu odmah na početku...to se ovog puta neće ponoviti... nažalost jakir je dovodio igrače... Osijek ? Kojeg bi vi igrača uzeli koji je došao kod njih ? Bolje rečeno kakvi bi bili komentari da smo mi doveli te iste igrače ? Čitam nebuloze kako Osijek napada vrh...ne znam na temelju čega...

Pa zasad neznamo dal ce biti dobri il ne-doveli su dva solidna Hnlovca koji mozda i napreduju, ovi nizozemci i brazilci neznamo kakvi su. Mozda su svi mackiu vreci, no mozda su pogodili. Poanta je da su ocito na vrijeme snimili te igrace i dogovorili unaprijed sto im treba, naravno sve u gabaritima kluba kao sto je osijek.
Mi smo s druge strane izgubili po top igraca iz svake linije, a ocito nemamo neki plan za zamjene istih ili ih dovodimo prekasno.Nadam se da grijesim. Pustimo borbe za vrh i te price, nama je kljucni dio sezone za manje od mjesec dana i trajat ce kratko ako nismo spremni.
Poanta je da je prošli mercato odradio jakir...

O
Quote from: Zelko Maler on 26.06.2024, 22:04do europe:
 stoper obavezno, bar jedan, do kraja prijelaznog roka još jedan ,ali jedan stoper bi nam u idučih 10-15 dana morao sletit.

Špica također. Marić je otišao. Ne možemo u europu s Kobrom i Momom ko špicama, čak ni ovo prvo kolo koje nam je nevjerojatni važno ove godine.Ovi Mađari nisu mačji kašalj.

Bio bi dobro dovesti i neko krilo, imamo samo Pašalića i Pjacu ko čista krila, i to pitanje do kad, ostalo su prilagođavanja.

Ti dolascu bi trebali doći da se nitko ne proda. Za svaku prodaju novi dolazak pozicija za poziciju.


Izgleda da nemamo Pjacu nažalost.

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: Orpat on 27.06.2024, 13:47
Quote from: Zelko Maler on 26.06.2024, 22:04do europe:
 stoper obavezno, bar jedan, do kraja prijelaznog roka još jedan ,ali jedan stoper bi nam u idučih 10-15 dana morao sletit.

Špica također. Marić je otišao. Ne možemo u europu s Kobrom i Momom ko špicama, čak ni ovo prvo kolo koje nam je nevjerojatni važno ove godine.Ovi Mađari nisu mačji kašalj.

Bio bi dobro dovesti i neko krilo, imamo samo Pašalića i Pjacu ko čista krila, i to pitanje do kad, ostalo su prilagođavanja.

Ti dolascu bi trebali doći da se nitko ne proda. Za svaku prodaju novi dolazak pozicija za poziciju.


Izgleda da nemamo Pjacu nažalost.
Ma daj? Nismo znali 🤪.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡