RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

I
Svaki prijelazni rok ista priča, joj, pa šta radimo, ovi dovode Rakitića, ovi Belju, ode Pjaca, ode Pašalić....

Pomalo ljudi, prijelazni rok je otvoren jučer, Euro je u punom jeku, pripreme tek počele. Dosad je klub uvijek znao na vrijeme reagirat i dovest igrače koji mu trebaju.

Pričekajmo bar 15 dana da vidimo što se događa.

Da komentiram samo Osijek, Soldo i Jelenić nisu nikakva ekstra pojačanja, hajmo reć prinove, nit su bolji nit su lošiji od igrača koje već imaju. Taj Jelenić se meni sviđa kao igrač, ali ako bih trebao birat između njega i recimo Krizmanića iz Gorice, uzeo bih potonjeg.

Ovo s tovarima, pa jbte Džeko 38 godina, Rakitić 36, prosjek godina će im biti 42 godine, a najskuplja ekipa ikad.

Z
Ne želim biti odvjetnik Pjace...uzet će novce i bit će doma...kod nas je igrao pod ručnom, ali još uvijek je to klasa iznad...u Dinamu će igrati kao i Drmić... naravno da Dinamu Pjaca ne treba...još jedan transfer da se oslabi konkurencija... ali to smo znali od početka...

O
Quote from: Snowcrash on 27.06.2024, 12:30Ima još 2 mjeseca do kraja prijelaznog roka, ali milijun i pol za Pjacu je posao ljetnog roka.
U svakom slučaju, sve se odvija kako je stručni stožer (Sopić) želio. Još Pašalića utopit za 2-3 milijuna i na konju smo.


Pašalića treba zadržati ako se može.

O
Quote from: TIR on 27.06.2024, 12:52
QuoteDogovoreni su gabariti transfera, Rijeka će dobiti 750 tisuća eura, Pjaca se, navodno, odrekao dijela od svojih 750 tisuća i samo ga liječnički pregled, na koji je došao u četvrtak ujutro te formalni potpis dijele od povratka u Maksimir.

Kome onda tih odreknutih 750 ide, Dinamo će sam sebi isplatiti valjda?  :bo:  ;D Očito je dio dogovora s njim bio da pusti tih 50% nama.

Probalo se sa igračem koji, da ga je Dinamo htio, ne bi došao nama i ostali smo jednu stativu udaljeni od titule prvaka s njim. Iako će mnogi reći da se očekivalo više i konkretnije.
Dobili smo 1.5m eura za igrača koji je zadnji put ovakvu minutažu u sezoni imao 15/16 u Dinamu. I to za igrača kojeg su oni odabrali ne platiti 0 eura pred godinu dana...
Pjaci je ionako svejedno očito, a Dinamo kao i obično radi sve "planski" pa sad tako na lijevom krilu biraju između Pjace, Hoxhe, Stojkovića, a i Kačavende kad se oporavi. Sve miriši na Drmićev učinak...

Isto je pitanje da li će se ikad više Stojković i Kačavena vratiti u formu ka prije šta su bili u Lokomotivi. Ja mislim da neće.

O
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 27.06.2024, 13:49
Quote from: Orpat on 27.06.2024, 13:47
Quote from: Zelko Maler on 26.06.2024, 22:04do europe:
 stoper obavezno, bar jedan, do kraja prijelaznog roka još jedan ,ali jedan stoper bi nam u idučih 10-15 dana morao sletit.

Špica također. Marić je otišao. Ne možemo u europu s Kobrom i Momom ko špicama, čak ni ovo prvo kolo koje nam je nevjerojatni važno ove godine.Ovi Mađari nisu mačji kašalj.

Bio bi dobro dovesti i neko krilo, imamo samo Pašalića i Pjacu ko čista krila, i to pitanje do kad, ostalo su prilagođavanja.

Ti dolascu bi trebali doći da se nitko ne proda. Za svaku prodaju novi dolazak pozicija za poziciju.


Izgleda da nemamo Pjacu nažalost.
Ma daj? Nismo znali 🤪.

Pa čovjek je napisao da imamo Pjacu. Sad imamo opet Djouahru.

avatar_18orvat
27.06.2024, 14:10 #1010 Last Edit: 27.06.2024, 14:11 by 18orvat
Ne samo da im razvijamo igrače nego igrači Dinama igraju za nas u ključnim utakmicama protiv njih.
I riječka publika generalno to podržava  :sta: 

Z
Džeko i Rakitić u ajduka 😂...ne znam zašto oni to rade... izgleda da ajducima  prošle sezone nije bilo dovoljno pa su došli po još...

avatar_aahzinho
Quote from: ZZZZ7777 on 27.06.2024, 13:31Druže glupo mi je raspravljati na takvom nivou... naravno da navijači mudruju i fantaziraju oko igrača i trenera...pa zato navijači i postoje...ali o financijama kluba i zapošljavanju činovnika u klubu.... :neretljak: ...pa nije ovo topic ajduka da se bavimo samoupravljanjem u dioničkom društvu...😂

Preko 1600 postova, od čega valjda nema ni 10 pametnih. Dociraš svisoka cijelom forumu i onda kad te se ulovi u istome i prozove se praviš "fin", a sam sebe si posrao.

Po kojoj to vrhunaravnoj logici bi navijač mogao pričati o igračima, trenerima i taktici, a o transferima i financijama ne? Odredi ti nama o čemu smijemo pričati i raspravljati, pa ćemo se prilagoditi. Da ne moraš jadan više trošiti vrijeme i bacati svoje biserje pred nas "svinje".

O kakvom samoupravljanju je riječ kad tu nitko nema utjecaja na odluke unutar kluba? Valjda bi onda i rasprava o igračima isto bilo vođenje kluba od strane ulice u dioničkom društvu.
Tamo negdje daleko, a opet blizu...

avatar_aahzinho
Quote from: Orpat on 27.06.2024, 14:02Isto je pitanje da li će se ikad više Stojković i Kačavena vratiti u formu ka prije šta su bili u Lokomotivi. Ja mislim da neće.

Onda će im Pjaca savršeno praviti društvo. Jer i on svoju staru formu više neće vidjeti. Nije ju vidio kod nas, neće ni na Ruglu.
Tamo negdje daleko, a opet blizu...

Z
Quote from: aahzinho on 27.06.2024, 14:16
Quote from: ZZZZ7777 on 27.06.2024, 13:31Druže glupo mi je raspravljati na takvom nivou... naravno da navijači mudruju i fantaziraju oko igrača i trenera...pa zato navijači i postoje...ali o financijama kluba i zapošljavanju činovnika u klubu.... :neretljak: ...pa nije ovo topic ajduka da se bavimo samoupravljanjem u dioničkom društvu...😂

Preko 1600 postova, od čega valjda nema ni 10 pametnih. Dociraš svisoka cijelom forumu i onda kad te se ulovi u istome i prozove se praviš "fin", a sam sebe si posrao.

Po kojoj to vrhunaravnoj logici bi navijač mogao pričati o igračima, trenerima i taktici, a o transferima i financijama ne? Odredi ti nama o čemu smijemo pričati i raspravljati, pa ćemo se prilagoditi. Da ne moraš jadan više trošiti vrijeme i bacati svoje biserje pred nas "svinje".

O kakvom samoupravljanju je riječ kad tu nitko nema utjecaja na odluke unutar kluba? Valjda bi onda i rasprava o igračima isto bilo vođenje kluba od strane ulice u dioničkom društvu.


Drago mi je što me pratiš... zahvaljujem sa štovanjem .. samo nastavi tako...

Z
Tema je mercato... bilo bi zgodno da hapimo nekog zmajčeka koji se spominju...nadam se da su ove glasine oko Andrije Balića samo nečija neslana šala..

S
Quote from: vMario87 on 27.06.2024, 12:36
Quote from: Snowcrash on 27.06.2024, 12:30Ima još 2 mjeseca do kraja prijelaznog roka, ali milijun i pol za Pjacu je posao ljetnog roka.
U svakom slučaju, sve se odvija kako je stručni stožer (Sopić) želio. Još Pašalića utopit za 2-3 milijuna i na konju smo.


Kako misliš utopit za 2-3 milijuna eura? Toliko bi vrijedio da mu sutra ističe ugovor..

Želje su jedno i nekakve TM procjene vrijednosti drugo, a situacija na tržištu nešto treće. Ako gledamo interes i ozbiljnu namjeru kupovine, ovo bi mogao bit lošiji prijelazni rok za HNL od onih u pandemiji.



avatar_TIR
@Z7

Tema je mercato ali ti si daješ pravo govoriti ljudima i čemu da pričaju. ;)

Pa bi ti toplo preporučio da se suzdržiš od ovakvog ismijavaja drugih forumaša kad se raspravlja o bilo čemu što ti ne smatraš primjerenim za navijača. Jer vjerovao ili ne, mi na ništa nemamo izravan utjecaj pa je svaka naša rasprava nepotrebna ;)
#navodninavijač

S
Quote from: ZZZZ7777 on 27.06.2024, 14:11Džeko i Rakitić u ajduka 😂...ne znam zašto oni to rade... izgleda da ajducima  prošle sezone nije bilo dovoljno pa su došli po još...

Žao mi je što nije 1.kolo na Poljudu Hajduk - Rijeka. Pa da još barem jednim u životu vidim pun Poljud, spektakl predstavljanja pred utakmicu i nikad veću koreografiju, a na kraju 2:1 za nas.

avatar_D2
Quote from: TIR on 27.06.2024, 11:58Hvala ti Marko na sva 4 ovosezonska gola (bez penala). :nisamja:
Postavlja se legitimno pitanje njegovih "predstava" protiv Dinama i direktnog utjecaja na osvajanje titule prvaka.
Pustimo floskule o tome kako svi igrači žele pobjedu kad počne utakmica.
Nismo naučili na slučaju Gavranović, jesmo li barem sada na Pjaci?
Kad oni zagrme, mi letimo! - Devetak
do 26.3.2025. - Simpatizer HNK "Provincija" - Rijeka s.d.d., do 3.1.2025 - ab ovo