RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

O
Quote from: ispod stijena on 05.07.2024, 10:47Više bi mi odgovaralo Marešić nego Majstorović, al ajde. NEk to bude onaj jedan iskusniji stoper.

Mali Rukavina, gledajući ćisto nogometno, ono što sam ja vidio sa najnepovoljnije tribine po novim cijenama je da dečko ima potencijala, točnije okomit je.

A ako ćemo još malo zavrtiti oko prijelaznog roka, ja stvarno ne vidim recimo što su to Osijekova pojačanja bolja od naših .

Da se realizira npr Edouk, Marešić pa i taj Rukavina...ne može me nitko uvjeriti da neki brazilac iz druge momčadi Norwicha je pojačanje.

Pa mi smo doveli top veznjaka iz prve ekipe Norwicha pa je ispijao koktele u Bevandi, za ostalo nije bio...

Samo da te ispravim vjerojatno si mislio na Ekonga a ne Edouka, da se ne misli krivo :)

avatar_Projeto
Logičnije mi je da će otići za manje od milijuna, ali tko zna, možda nas šokiraju i naprave tek treći izlazni transfer iznad 500k u povijesti.

https://www.transfermarkt.com/nk-istra-1961/rekordabgaenge/verein/999

Napišite da je Rijeka prva, je*em li vam sve!

Rijeka je lijepa priča od samog svog postanka.

Z
05.07.2024, 11:47 #1472 Last Edit: 05.07.2024, 11:48 by Zelko Maler
Quote from: Boy1da on 05.07.2024, 11:44Majstorovic popuna, po Marusica ce se vjv agresivnije krenut ako zamirisi prodaja Radelje ili Galesica.

samo da te ispravim vjerojatno si mislio na Marešića , a ne Marušića Crnogorca  Lazio igrač, da se ne misli krivo :)

O
Quote from: Zelko Maler on 05.07.2024, 10:51ajmo malo hipotetski. Po svim info Marešić je nezadovoljam  jer ga Istra ne pušta u Rijeku. Odbio je već neke ponude izvana jer bi htio u Ri. Da ne bi bilo zabune ja Istru razumijem da ga ne želi pustit, ali zar oni misle da će imati koristi od  nezadovoljnog igrača?

hipotetski Ajmo nama blizak primjer , nažalost,  npr mi imamo igrača koji je nezadovoljan jer želi u dinamo. Natezat ćemo se ,ali na kraju će on uvijek otić jer koristi od nezadovoljnog igrača nemamo. Nema nitko.Miško će malo srat, ali će ga pustiti. Tu ne mislim na neke nerealne želje tipa Pašalić, ali mg10, Drmić, Pjaca...

Po meni mi bi samo Marešića trebali čekati još malo.

Bogojević, Kobra, možda Momo, Gajzler na posudbu. Daš im 20% od prodaje. Dalo bi se dogovoriti.
Postpisti ovakvog Majstorovića na 2 godine je ići grlom u jagode.

Ja bi Obregona zadrzo, zna biti nezgodan, pogotovo kad igra na losem terenu. Njegov potez moze odlucit utakmicu kao na Poljudu prosle sezone.

Z
Quote from: Projeto on 05.07.2024, 11:46Logičnije mi je da će otići za manje od milijuna, ali tko zna, možda nas šokiraju i naprave tek treći izlazni transfer iznad 500k u povijesti.

https://www.transfermarkt.com/nk-istra-1961/rekordabgaenge/verein/999



a ono, samo prošlw sezone Bakrar i Perković svaki po 2 milje je rang Rijeke. Tu su se digli.

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: Zelko Maler on 05.07.2024, 11:47
Quote from: Boy1da on 05.07.2024, 11:44Majstorovic popuna, po Marusica ce se vjv agresivnije krenut ako zamirisi prodaja Radelje ili Galesica.

samo da te ispravim vjerojatno si mislio na Marešića , a ne Marušića Crnogorca  Lazio igrač, da se ne misli krivo :)

Ciljamo visoko a odlaskom Veige treba pojacat DB 😉
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_Projeto
Quote from: Zelko Maler on 05.07.2024, 11:49
Quote from: Projeto on 05.07.2024, 11:46Logičnije mi je da će otići za manje od milijuna, ali tko zna, možda nas šokiraju i naprave tek treći izlazni transfer iznad 500k u povijesti.

https://www.transfermarkt.com/nk-istra-1961/rekordabgaenge/verein/999



a ono, samo prošlw sezone Bakrar i Perković svaki po 2 milje je rang Rijeke. Tu su se digli.

Jesu. Možda je to početak njihove zlatne ere jer imaju trenera dobroga, filijala su kao i mi mrskoga rivala, gradovi tu negdje veličinom...

Za 12 godina na forumu nepresušna_koza.com ide buna zašto su im pretplate  narasle na 1000 maraka (naime očekujem raspad EU i da prihvatimo njemačke marke).



Napišite da je Rijeka prva, je*em li vam sve!

Rijeka je lijepa priča od samog svog postanka.


A
Quote from: worm on 05.07.2024, 12:43https://www.transfermarkt.com/gabriel-marusic/profil/spieler/604322

Tvoja želja ili glasine? Čim ima ugovor s Bayernov znaci da nešto vrijedi. Bio bi dolazak poput Ivanovica i Pasalica, ako uspije super

F
Max Meyer u APOEL Nicosia 🙂

avatar_Fornax
Quote from: fiorellolaguardia on 05.07.2024, 13:05Max Meyer u APOEL Nicosia 🙂
Sad mi još reci da Yassine Lakhal ide u Anorthosis i brišem profil.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_Projeto
Yassine Lakhal ide u Anorthosis.
Napišite da je Rijeka prva, je*em li vam sve!

Rijeka je lijepa priča od samog svog postanka.

Z
05.07.2024, 13:23 #1482 Last Edit: 05.07.2024, 13:24 by Zelko Maler
Quote from: Projeto on 05.07.2024, 13:22Yassine Lakhal ide u Anorthosis.

misliš na Yassine Benrahoua? Pitam da se ne misli krivo  🙂

M
Quote from: Zelko Maler on 05.07.2024, 13:23
Quote from: Projeto on 05.07.2024, 13:22Yassine Lakhal ide u Anorthosis.

misliš na Yassine Benrahoua? Pitam da se ne misli krivo  🙂

Misli na Lakhala legendu koju nikad nismo doživjeli gledat u našem dresu

I
Quote from: Orpat on 05.07.2024, 11:46
Quote from: ispod stijena on 05.07.2024, 10:47Više bi mi odgovaralo Marešić nego Majstorović, al ajde. NEk to bude onaj jedan iskusniji stoper.

Mali Rukavina, gledajući ćisto nogometno, ono što sam ja vidio sa najnepovoljnije tribine po novim cijenama je da dečko ima potencijala, točnije okomit je.

A ako ćemo još malo zavrtiti oko prijelaznog roka, ja stvarno ne vidim recimo što su to Osijekova pojačanja bolja od naših .

Da se realizira npr Edouk, Marešić pa i taj Rukavina...ne može me nitko uvjeriti da neki brazilac iz druge momčadi Norwicha je pojačanje.

Pa mi smo doveli top veznjaka iz prve ekipe Norwicha pa je ispijao koktele u Bevandi, za ostalo nije bio...

Samo da te ispravim vjerojatno si mislio na Ekonga a ne Edouka, da se ne misli krivo :)

Najžalosnije da prošlo toliko očiju a tek si ti skuzio, a bome i ja tek sada sto sam napisao  ;D