RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_T.T.N.Y.
Niko Gajzler u Radomlju

avatar_TIR
Hodža je kod velikog maga igrao def. veznog, a zna ući iz drugog plana kao Franko i Caktaš.
#navodninavijač

avatar_18orvat
U smislu da je kod Jakira dobio pravu priliku i povjerenje. Imam osjećaj da bi ga sadašnji stručni stožer poslao u Radomlje.

M
Quote from: toñito on 18.07.2024, 14:41Fali mi Z7.

Fali Senad, to su bile kontre.

avatar_Vado Magnar
Quote from: 18orvat on 18.07.2024, 18:08U smislu da je kod Jakira dobio pravu priliku i povjerenje. Imam osjećaj da bi ga sadašnji stručni stožer poslao u Radomlje.

Brojke koje sam ranije naveo govore dijametralno suprotno.

avatar_18orvat
Ne razumijem kakve brojke? Pa ne možeš igrača dva puta etablirati u ozbiljni seniorski nogomet.

Nadam se da ćemo ove sezone promovirati bar 2 naša mlada igrača na taj način.

avatar_vMario87
Hodža, Selahi i Janković su puno ali baš puno bolji pod Sopićem u odnosu na ono šta su pružali dok je smeće bilo trener..

Sopić je gurnuo Hodžu naprijed i prepoznao da ima taj nos za gol nešto kao Mario Pašalić.

Selahi je pod jakirovićem počeo stagnirat i sjećam se koliko je ljudi pisalo da bi bilo najbolje da ode a sada se pribojavamo tog dana kad će otić.

Za Jankovića je dovoljno spomenut da mu je cijena narasla za 4.25m nakon šta je pederčina pobjegla.
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

avatar_MaČaĆeToMane
Dajte malo ki dolazi u špekulacijama a monade ostavite za neku drugu temu
SPORTSKI ODLAZI!

I
Sada je pogled na guzatog i drukčiji iz perspektive prebjega.
Ali odgovorno tvrdim da sam već imao negodovanje prema njemu dok je završavao "spasiteljski" sezonu kod nas.

avatar_MaČaĆeToMane
U nedostatku boljih killera ja san čul da bi zeli Pilčića , ono za zadnjih pola ure, ali i on nan je preskup za badžet  :neretljak:
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_18orvat
Janković je nakon ozljede praktički nestao a Hodža je bio prikucan za klupu bez ikakve minutaže do ozljede Fruka. Možda griješim ali imam dojam da se radi stihijski i da su odlični rezultati prošle sezone postignuti stručnom stožeru unatoč. Nitko sretniji od mene, i nadam se, da sam u krivu.


avatar_Vado Magnar
Quote from: 18orvat on 18.07.2024, 18:47Janković je nakon ozljede praktički nestao a Hodža je bio prikucan za klupu bez ikakve minutaže do ozljede Fruka. Možda griješim ali imam dojam da se radi stihijski i da su odlični rezultati prošle sezone postignuti stručnom stožeru unatoč. Nitko sretniji od mene, i nadam se, da sam u krivu.



Griješiš. Odi na TM i gledaj brojke.

S
Quote from: Vado Magnar on 18.07.2024, 19:01
Quote from: 18orvat on 18.07.2024, 18:47Janković je nakon ozljede praktički nestao a Hodža je bio prikucan za klupu bez ikakve minutaže do ozljede Fruka. Možda griješim ali imam dojam da se radi stihijski i da su odlični rezultati prošle sezone postignuti stručnom stožeru unatoč. Nitko sretniji od mene, i nadam se, da sam u krivu.



Griješiš. Odi na TM i gledaj brojke.

Onda je sve ok. Svi su napredovali kod Sopića. Nemamo se zašto brinuti za sezonu.
Jedino je izazov ako izvučemo Lille ponovno, čeka nas ista utakmica, s istim igračima, isto pozicioniranim, s istim konačnim rezultatom.

S
Quote from: Vado Magnar on 18.07.2024, 17:59U kom smislu je Hodža Jakirov igrač? Pa tu je prije njega i bio je zapažen prije njega?

Jest, Hodža je kod Tadića i Cosmija je bio ultrazapažen. Kao dio naglić/palikuća cirkusa ki fa meno.

Inače, iz brojki na TM-u se da iščitati kako isključivi of. vezni i povremeni of. vezni imaju jako sličnu statistiku ove kalendarske godine u HNL-u.
Zabili su na 3 (!) utakmice, 5 golova, svaki po jedan hat-trick, Janko ima 1 asist, a Hodža čak 2.
Jedan hat-trick u zadnjoj nebitnoj utakmici i 2 gola fenjerašima u 8 mjeseci, za prvotimca na položaju of. veznog, se meni čini "mlakim ali nepreciznim" napretkom.
Doduše cijena na TM-u strmoglavo raste, pa se ne može negirat potencijalni financijski napredak. Ako prođemo Rumunje, ja bi na TM lupio 10 miljki  ;D   


avatar_MaČaĆeToMane
A morda mi dovodimo "Džekooooo dijamantuuu" aš mu je babo z Viškova veliki navijač Rijeke
Pustili magarce da se nadaju  ;D
SPORTSKI ODLAZI!