RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

avatar_Projeto
Quote from: Zelko Maler on 22.07.2024, 13:50ako sad ne uđemo u europu nećemo tako skoro. Koeficjent nam je slabiji iz godine u godinu. Jedne skupine nam nasušno trebaju ko Projetu objektivnosti.

ako ovo popušimo Miška ne želim više nikad čuti da se u budućnosti  žali na ždrijeb

Osim što nam je koeficijent jači nego prošle godine, sva četiri puta kad smo ušli u skupine smo bili nenositelji. Ili smo ušli pet puta? Tko to može izbrojati... Nije to koef.
Napišite da je Rijeka prva, je*em li vam sve!

Rijeka je lijepa priča od samog svog postanka.

I
Realno dok ne odigramo protiv ovih Rumunja dve i protiv Lokomotive koja je valjda jedina uz Goricu u većoj apatiji od Rijeke mi ne znamo gdje smo.

Tada će se moći objektivnije razglabati.

Jedino što je i subjektivno i objektivno da eventualno ispadanje od Rumunja je - za ruganje.

Što se tiče dolazaka uvjeren sam da će odgovorni reagirati i neki evenutalan ulazak u euro grupe će biti pun slatkih briga tko će potpisati. Nikakvi Davidsoni i Mavriasi nego prava pojačanja.

avatar_TIR
Do 30.8. ilitiga uzvratne utakmice playoffa za bilo koje natjecanje imamo ravno 10 utakmica. HNL počinje 4.8., a do trećeg ligaškog kola stignemo ispast iz Europe dvaput.

25.7. Corvinul

1.8. CORVINUL
4.8. LOKOMOTIVA
8.8. SHERIFF/ELFSBORG
11.8. Varaždin
15.8. Sheriff/Elfsborg
18.8. ISTRA
22.8. EL/KL playoff 1
25.8. Osijek
29.8. EL/KL playoff 2

1.9. DINAMO

Po oporavku Gode i Selahija, poduplani smo na svim pozicijama izuzev desnog beka. Ako je ovim povoljnim ždrijebom automatski spuštena rampa za odlaske, prema naprijed neće biti ni dolazaka. Jedan bek i rješavanje statusa mlađih koji se neće zadržati u momčadi.
#navodninavijač

Z
22.07.2024, 14:06 #2133 Last Edit: 22.07.2024, 14:07 by Zelko Maler
Quote from: TIR on 22.07.2024, 14:01Do 30.8. ilitiga uzvratne utakmice playoffa za bilo koje natjecanje imamo ravno 10 utakmica. HNL počinje 4.8., a do trećeg ligaškog kola stignemo ispast iz Europe dvaput.

25.7. Corvinul

1.8. CORVINUL
4.8. LOKOMOTIVA
8.8. SHERIFF/ELFSBORG
11.8. Varaždin
15.8. Sheriff/Elfsborg
18.8. ISTRA
22.8. EL/KL playoff 1
25.8. Osijek
29.8. EL/KL playoff 2

1.9. DINAMO

Po oporavku Gode i Selahija, poduplani smo na svim pozicijama izuzev desnog beka. Ako je ovim povoljnim ždrijebom automatski spuštena rampa za odlaske, prema naprijed neće biti ni dolazaka. Jedan bek i rješavanje statusa mlađih koji se neće zadržati u momčadi.

stoj, ali činjenica je da imamo veliki problem, a to je da smo poduplani na način da smo nakrcani ispodprosječnim igračima kojih ruku na srce ima podosta.
Dok je tako dolazaka neće biti nažalost.

Prvi 11 nam je dobro i vrlo dobro, izuzev lijevog bočnog i Ivanovića koji ima blokadu kad dođe pred gol, ali čim nešto takneš, jedan karton, jedna ozljeda, jedna izmjena je ajme majko.

avatar_18orvat
Mi širinu u kadru možemo tražiti jedino sa perspektivnim mladim kadrom kojemu nije problem (i potrebno mu je) tražiti svoju priliku s klupe i zato je Butić za Grgića odluka opravdana u svakom smislu.

Ono što brine je ne povjerenje stručnog stožera u mladi kadar koji ne bi bio problem da se naš klub ne smatra razvojnim. Da bi klub bio razvojni on MORA promovirati mlade u prvoligaške igrače. Također je potrebno da ti igrači uspješno nastave karijeru u jačem okruženju kako bi promovirali rad škole nogometa ili kluba te bi na račun bolje reputacije mogli postići veće cijene u transferima.

Osobno me brine i činjenica da se stručni stožer boji Corvinula danas gdje se jučer s tim istim kadrom nije bojao "tamo neke Barcelone".





avatar_Starless
Kvalifikacije počinje ekipa koja je startala i protiv Lilla osim šta nije Labrovic na golu,dobro Galesic umjesto Mitra ili ....ali to je to,jasno ako su svi zdravi ako ne onda smo u problemu.Premostivo.
Volim grad koji teče

S
Quote from: Projeto on 22.07.2024, 13:44Butić će ga mijenjati dragi ili Ivanović.

Nemamo istu ekipu nego vs. Lille, imamo bolju, a tek je srpanj slatki.

Inače lijepi, druga pozicija Rukavine je RW.

Hvala na odgovoru. Znači Butić definitivno ostaje u klubu, i daje mu se šansa u ovoj sezoni. Podržavam.
Da li je rizik, glede da nema minute odigrane u seniorskom nogometu? Moja je procjena da jest rizik i to velik.

No vidjet ćemo kako će se sve rasplesti do kraja prijelaznog, ali svima je jasno zašto je Sopić nervozan.
Trenutno nema nikakve sigurne rotacije na krilima, na špici i na bekovima.

I
Quote from: 18orvat on 22.07.2024, 14:09Mi širinu u kadru možemo tražiti jedino sa perspektivnim mladim kadrom kojemu nije problem (i potrebno mu je) tražiti svoju priliku s klupe i zato je Butić za Grgića odluka opravdana u svakom smislu.

Ono što brine je ne povjerenje stručnog stožera u mladi kadar koji ne bi bio problem da se naš klub ne smatra razvojnim. Da bi klub bio razvojni on MORA promovirati mlade u prvoligaške igrače. Također je potrebno da ti igrači uspješno nastave karijeru u jačem okruženju kako bi promovirali rad škole nogometa ili kluba te bi na račun bolje reputacije mogli postići veće cijene u transferima.

Osobno me brine i činjenica da se stručni stožer boji Corvinula danas gdje se jučer s tim istim kadrom nije bojao "tamo neke Barcelone".



Pazi, ovo je sve dobro dijagnosticirano.

Tko ima roza cvike će reći da je stručni stožer možda ambicozniji od kancelarija i da njemu nije cilj "pokušat" izboriti euro skupine i biti u prva 4 i proći što dalje u kupu, tj. do finala.

ALi u ovom stanju uma i duha logično je da se stručni stožer "usrao drugoligaša iz rumunjske".

Ah i ja bih protiv Lillea rekao da sam Barcelona jer nemaš što izgubiti, tu ima puno toga...

D
Dinamo je navodno dao ponudu za Pasalica koja je odbijena od strane kluba.
Ne piše koliko su ponudili ali s obzirom što i kako kupuju mislim da je max 2 mil.
Nadam se da je ovaj dovoljno pametan da ne počne sada neke  gluposti izvoditi.

M
Možda je Sopa nervozan jer zna da Pašalić ima stav "libo me racku" jer želi preći u mordor. Tako da ima igrača čiji je mindset upitan a trebaš nabrijane ratnike. A sudbina ti ovisi o rezultatu jer te šef gleda ispod oka radi prošlogodišnjih grijeha.


avatar_18orvat
Quote from: ispod stijena on 22.07.2024, 14:18Tko ima roza cvike će reći da je stručni stožer možda ambicozniji od kancelarija i da njemu nije cilj "pokušat" izboriti euro skupine i biti u prva 4 i proći što dalje u kupu, tj. do finala.

ALi u ovom stanju uma i duha logično je da se stručni stožer "usrao drugoligaša iz rumunjske".

Ako si ambiciozan a za HNL prilike imaš vrlo dobar kadar izvoli dokaži se. Tako visoke ambicije ne idu s tom vrstom strahova. Više mi se čini kao traženje alibija u ovom slučaju potpuno neutemeljenog.

avatar_TIR
Imaš Butića, guraj njega.

Ako dečko nije staklen, i ako su mu fizikalije na mjestu (koliko mogu bit za 18-godišnjaka), on ti je savršena zamjena za igrača koji je potencijalno glavom vani. Jer ćeš ga vrlo brzo podsjetiti da je pred godinu dana igrao 3. njemačku i da nikako nije nezamijenjiv. Odnosno da su mu u dosadašnjoj karijeri vrhunac gol Sjevernoj Makedoniji za reprezentaciju u prijateljskoj, petnaest minuta igre u superkupu protiv Bayerna i gol Lilleu u KL.

Ima on još palente i ovo mu je sezona u kojoj treba dokazati da nije slučajan ubod. Ako je pametan, iskoristit će to bez glave u oblacima.
#navodninavijač

Z
Quote from: moreplovac on 22.07.2024, 14:46Možda je Sopa nervozan jer zna da Pašalić ima stav "libo me racku" jer želi preći u mordor. Tako da ima igrača čiji je mindset upitan a trebaš nabrijane ratnike. A sudbina ti ovisi o rezultatu jer te šef gleda ispod oka radi prošlogodišnjih grijeha.



Sopa nije smio šikanirati odličnog Galešića nauštrb Mitra zadnjih 4-5 utakmica.
To mu Miško s pravom zamjera.


M
Tako je za oba odgovora palac gore.

S
Quote from: TIR on 22.07.2024, 14:53Imaš Butića, guraj njega.

Ako dečko nije staklen, i ako su mu fizikalije na mjestu (koliko mogu bit za 18-godišnjaka), on ti je savršena zamjena za igrača koji je potencijalno glavom vani. Jer ćeš ga vrlo brzo podsjetiti da je pred godinu dana igrao 3. njemačku i da nikako nije nezamijenjiv. Odnosno da su mu u dosadašnjoj karijeri vrhunac gol Sjevernoj Makedoniji za reprezentaciju u prijateljskoj, petnaest minuta igre u superkupu protiv Bayerna i gol Lilleu u KL.

Ima on još palente i ovo mu je sezona u kojoj treba dokazati da nije slučajan ubod. Ako je pametan, iskoristit će to bez glave u oblacima.

Glede Butića...
Koliko juniora je odmah "kliknulo" s prvom momčadi i bili su korisni unutar polusezone, zadnjih 10 godina?
Gdje su ti juniori danas, koliko smo ih prodali?

Ali da, imamo nadu u 26 "ako" uvjeta.