RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

A
Quote from: Zelko Maler on 26.07.2024, 20:15Fućo ide u Mađarsku, tako da to vjerojatno stavljamo ad acta.
Sretno mu bilo

Z
Quote from: Arci1984 on 26.07.2024, 22:56
Quote from: Zelko Maler on 26.07.2024, 20:15Fućo ide u Mađarsku, tako da to vjerojatno stavljamo ad acta.
Sretno mu bilo

nitko ga iz Rijeke nije zvao.

S
Quote from: Silvio Dante on 26.07.2024, 20:43Nije istina. Čista, bezočna laž!
Mogao, i morao se graditi čišći put. Bez doticaja i konekcije s kriminalnom organizacijom, kriminalcima i bjeguncima od hrvatskog pravosuđa. Po cijenu svega. Pa i nekih stvari koje su došle možda malo prije nego što su trebale.

Ovo je čisto narativ koje su struje kojima je to u interesu progurale. A što se vidimo, lijepo primilo. Moglo se, moglo. Poštenije, čišće, ponosnije. Nije. Točka. Mrlja vječna će ostat!

Bez doticaja i konekcije s kriminalnom organizacijom i kriminalcima nije moguće poslovat u Hrvatskom nogometu i uopće u Hrvatskoj. Osobno se uvijek sjetim ukradenog prvenstva i uloge državnog vrha i obavještajne zajednice. Sjetim se rođendana predsjednice Riječanke i čijim busom se vozila u predizbornoj kampanji. U 30 godina ništa se nije promijenilo, kriminalna organizacija je u svim porama Hrvatske države, sporta i poslova. Svi predsjednici svih sportskih saveza su iz iste kriminalne organizacije. 90% svih članova saveza isto.
Odbjegli kriminalac je 2 desetljeća imao svu moguću potporu i zaštitu svih državnih i paradržavnih struktura, u trenutku kad je Miško stigao u poslovno okruženje odbjegli kriminalac je kontrolirao sve strukture HNS-a i sudačku organizaciju.

Nikad, pa ni danas ne možeš imat igrače u ikojoj reprezentativnoj selekciji, u bilo kojem sportu, bez doticaja s krim org. To ti uništava selekciju igrača, to bitno smanjuje tržištnu vrijednost.
Ako neko misli da je moguće da Hodža nosi kapetansku traku U21 i da se 3 Riječka igrača zovu u repku na EP, bez doticaja s krim organizacijom, svakako poštujem mišljenje, ali ne mogu si pomoć da se ne slažem s tom slučajnosti.

Ispričavam se ako izgleda kao off-topičarenje, ali vezano je za mercato - u hrvatskom nogometu nije moguće ostvarit selekciju, izlog i prodaju od 5-10 milijuna godišnje bez doticaja s kriminalnom organizacijom.

Na kraju, ne postoji naćin za spriječit odlazak trenera u državni krim projekt a s time i odvlačenje igrača povezanih za Rijeku kao u slučaju Bjelice (Oršić, Petković, Leovac, Mišić, Risto..) i Jakira (zasad samo Pjaca).




 


avatar_Marabunt Campetto
Quote from: MaČaĆeToMane on 26.07.2024, 18:44Te fore pratit cu ga u 5.ligi... Klub bi otisao u stecaj, bili bi u rangu Orijenta i jedine skupine koje bi igrali bile bi one na Josip Pepe Mikuličiću turniru na Mavrincima...

Kakav god da je, najuspješniji u povijesti.
A način na koji odlazi, ne vidim, još uvijek ništa sporno. Barem šta se tiče rezultata.

To su glupe fore, jer svatko tko poznaje situaciju Rijeka jednostavno NE SMIJE ISPAST IZ LIGE! Jer smo 3. Grad sa brojnosti, i još X stvari. Isto tako NE SMIJU ISPAST ni dinamo, hajduk i Osijek.
Sjećam se 2000. kad smo nabili Zadar za ostanak u ligi. Sudac je radio sve da Rijeka još tada ostane u ligi.
Ri Or Die

avatar_Marabunt Campetto
Francišković Croatia osiguranje, je imao i plafonjeru od HNK Rijeka. Ali je rekao, napravio sam maximum. Rijeka može biti na dnu, ali iz lige dok je HNL -a ispast neće nikada!
Pokojni Komen je bio od Grada za privatizaciju HNK Rijeka, i kako je Sloboda bio u VK Primorje i dugogodišnji suradnik Volpia (prije Miškovića, on je njega i povukao) tako su došli u HNK Rijeka.
A takvih ljudi još uvijek ima, za koje nikad nisi čuo a imaju novaca i uz to da su povezani sa krajem PGŽ.
Ri Or Die

I
Pa jebemu Pitur.
Rekao au da je konobarica rekla da Fucak samo sto nije i sad odjednom ga nitko nije zvao!?

Sad kad je ta info da će Fucak na Balaton hladiti jaja, prošla je vijest da je Ujpest za 1,5 M € kupio Brodica!?
Ej... Brodica. Zar bi netko od vas dao za njega 1,5 M€, iskreno?
Zamislite da uorava odradi taj potez.
Nažalost nas je problem sto imamo očito problem većine.
Kvalitetni lijevi bek ne postoji u regionu kao ni napadač za kojeg možeš garantirati dvoznamenkast broj golova u sezoni sa ga dovedeš džabe.
Ej Brodić 1,5 M € u Ujpest!?

Z
27.07.2024, 00:20 #2346 Last Edit: 27.07.2024, 00:22 by Zelko Maler
Quote from: ispod stijena on 27.07.2024, 00:03Pa jebemu Pitur.
Rekao au da je konobarica rekla da Fucak samo sto nije i sad odjednom ga nitko nije zvao!?

Sad kad je ta info da će Fucak na Balaton hladiti jaja, prošla je vijest da je Ujpest za 1,5 M € kupio Brodica!?
Ej... Brodica. Zar bi netko od vas dao za njega 1,5 M€, iskreno?
Zamislite da uorava odradi taj potez.
Nažalost nas je problem sto imamo očito problem većine.
Kvalitetni lijevi bek ne postoji u regionu kao ni napadač za kojeg možeš garantirati dvoznamenkast broj golova u sezoni sa ga dovedeš džabe.
Ej Brodić 1,5 M € u Ujpest!?

prevarila me.


Brodić nije A klasa, ali nije drvo. Mini Drmić, ima vic u igri, ima dribling i ima top level završnicu + dosta je otporan na ozljede. Praktički ima sve osim brzine i neke skok igre.

Z
27.07.2024, 08:13 #2347 Last Edit: 27.07.2024, 08:15 by Zelko Maler
https://x.com/scout_cro/status/1816919403117822462?t=oCkGeIXMixeTV-K9m8i1_w&s=19


 ;D
jebemti ovaj klub šta nam rade...

Špikić ima 400+k godišnje, možda i 450.Da mi je vidjeti bilo njegovu facu kad su mu ponudili daa ide u Rijeku i kako oni misle da ga mi plaćamo jer mi iznad 150k nećemo ići.Šta će 300 k mu dinamo davat?

avatar_Fiumano
Igrač kao takav nije loš, ali nakon onog penala u 95 minuti ga ne bi trpio

avatar_MaČaĆeToMane
Eto ponuda za Marca. Nula kuna, Špikić i postoci od Jankovića i Rukavine se brišu.
Reći će Miško "dinamo je ponudio 5 milijuna" jer to je otprilike to, ako fali nadoplatit će parsto tisuća

Opet neće klub od dinama vidit ni cent

SPORTSKI ODLAZI!

M
Kao što je forumski kolega napisao od onog penala ćao doviđenja.
Nek daju Hoxu. I postotke Janka i Rukavine. Ili Petkovica.

Z
iz dinama bi samo Maura Perkovića.

Također ono što je i @Fornax  govorio. Transfer više nije ako će se dogoditi nego kad u idućih mjesec dana.

Pitanje je samo što ćemo dobiti.

Z
Miško prestani moljakati šeike da šalju ponude za igrače, nitko ti neće tamo ići.

avatar_MaČaĆeToMane
Dobar deal bio bi Mauro Perković, 2 milijuna i brisanje 50% na Janku i Rukavini. Sve manje od toga je prevara
SPORTSKI ODLAZI!

Z
27.07.2024, 10:00 #2354 Last Edit: 27.07.2024, 10:03 by Zelko Maler
ako se transfer mora dogoditi nek se dogodi odma sad. Živciraju me i jedna i druga i treća strana. Riješite to i odjebi stari.

Da, ovo gore je dobar deal po meni, Mauro je dobar obrambeni  igrač, pokriva iza dosta pozicija.
2 milje eura odma sad u jednoj uplati, nikakvim ratama i brisanje svih postotaka. Rukavini je navodno 25% , Janku 50%


koliko je tranafermarkt neobjektivan i koliko pogoduje velikima je primjer procjene vrijednosti Perkovića, 5 milja eura. Nemoj me jebat.