RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_TIR
A šta te točno nervira u našoj strani tu?

Jer koliko ja vidim postoji forsiranje Dinama kroz plaćene medije i dnovinare, odnosno naše odbijanje slabih ponuda.
#navodninavijač

avatar_Vado Magnar
Jedino što kod nas može nervirati je tišina. I moram priznati da ta tišina i mene nervira. I ja bih volio čuti: ne može 5m€ ili ništa. I to svakih 5 dana. Ali, ako ćemo pravo to je Mišković već i rekao na početku prijelaznog roka, ali ono što fali su neki naši "plaćeni izvjestitelji" (nazvati ih novinarima je uvreda za struku) koji bi to išli ponavljati na isti način na koji to čine plaćeni izvjestitelji Dinama. Ali mi to nemamo. Pa zato i nerviranje.
A kada imamo, onda imamo Prodana, koji napravi ogromnu štetu. Da su kod povećanja cijena imali nekog normalnog plaćenog izvjestitelja koji ima sluha za "narod" onda bi lakše progutali poskupljenja. Sada imamo lošu atmosferu. jbg.

I još jedan detalj o Brodiću. Moj osjećaj je da smo imali njega umjesto Marića prošle godine mi bi digli kantu. Po meni jako podcjenjen igrač.

avatar_Projeto
A imas Vado onaj tweet koji je Tonito postao od NK Rijeke. Što god da napišu, kažu, objasne NIJE DOBRO. Odustali valjda dok ne padne razina KMEFCONA.
Napišite da je Rijeka prva, je*em li vam sve!

Rijeka je lijepa priča od samog svog postanka.

Z
Quote from: Projeto on 27.07.2024, 10:30A imas Vado onaj tweet koji je Tonito postao od NK Rijeke. Što god da napišu, kažu, objasne NIJE DOBRO. Odustali valjda dok ne padne razina KMEFCONA.

najgluplja klupska objava ikad.

avatar_Fornax
Quote from: Zelko Maler on 27.07.2024, 10:59najgluplja klupska objava ikad.
Užas.

Tko god da im to radi, da ja sutra dođem za direktora, letio bi van na glavu.

Srećom po njega, Rijeka je i dalje bez direktora.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_Vado Magnar
Quote from: Projeto on 27.07.2024, 10:30A imas Vado onaj tweet koji je Tonito postao od NK Rijeke. Što god da napišu, kažu, objasne NIJE DOBRO. Odustali valjda dok ne padne razina KMEFCONA.

A sad... meni je taj tweet van šireg konteksta ok kao podbadanje Malera i Fornaxa.  :neretljak:
Ali, s druge strane gdje je tweet s kojim se s pretplatnicima komunicira o povećanju cijena, nekim pogodnostima ili sličnom?
Hoću reći da bi klub ipak trebao bolje komunicirati s nama i to ne o Pašaliću nego o drugim nama bitnim stvarima.
Ovako je onaj tweet, u kontekstu u kojem jesmo, fora koja graniči s Prodanovim prozivanjima.

Moraju bolje komunicirat ako nas misle sarkastično tu i tamo podbost.

avatar_Monarh
Quote from: Projeto on 27.07.2024, 10:30A imas Vado onaj tweet koji je Tonito postao od NK Rijeke. Što god da napišu, kažu, objasne NIJE DOBRO. Odustali valjda dok ne padne razina KMEFCONA.
:neretljak:

Što objasne? Nije jasnije mogao u podcastu predsjednik i otac vlasnica kluba objasniti da Pjaca nema klauzulu i da neće u Dinamo pa eto...

Uostalom, svi mi koji smo platili pretplatu i članstvo, ove godine pod motom "Rijeka koju sanjamo", za svoj novac možemo tražiti i kvalitetan proizvod. Mislim, kad već u segmentu sportskih direktora imamo čak tri čovjeka na plaćii (Srećko, Antonini, Darkec) onda očekujem da nešto i naprave a ne da jedan tako ozbiljan, uspješan, renomirani i sve naj,naj klub ulazi u sezonu sa nedifiniranim igračkim kadrom i krpanje pozicija.

Tražili ste od mene xy novca, dobili ste ga, nisam "gunđao", ali budite spremni da ću svakako za taj novac tražiti i kvalitetu,u svakom pogledu.

A
Bome..kad će više neka bonba...bar petarda ii prskalica :( počinjem biti nervozan...za početak bi mi bilo OK da se bar malo popunimo...recimo Kadušiću je u Istri zadnja godina ugovora...solidan backup Smoli kad nam Smola ne može ili ne smije ili kad Smola ode na stopera.

Tko zna dali bi vrijedilo pokušat "vrbovat" onog Matej Jurića u Gorici i njemu ističe ugovor, a bome i Dabri...btw što bi sa tim Dabrom? Nešto se nije naigrao niti u Varaždinu  :bo:

avatar_Fornax
Quote from: Monarh on 27.07.2024, 12:30Tražili ste od mene xy novca, dobili ste ga, nisam "gunđao", ali budite spremni da ću svakako za taj novac tražiti i kvalitetu,u svakom pogledu.
Dam ti pare ako im ovo napišeš na Twitteru!  ;D

Ako misliš da si kupnjom pretplate kupio i amnestiju od etiketa poput "vječitog nezadovoljnika" ili "navodnog navijača"... 
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

Z
Quote from: armada on 27.07.2024, 12:43Bome..kad će više neka bonba...bar petarda ii prskalica :( počinjem biti nervozan...za početak bi mi bilo OK da se bar malo popunimo...recimo Kadušiću je u Istri zadnja godina ugovora...solidan backup Smoli kad nam Smola ne može ili ne smije ili kad Smola ode na stopera.

Tko zna dali bi vrijedilo pokušat "vrbovat" onog Matej Jurića u Gorici i njemu ističe ugovor, a bome i Dabri...btw što bi sa tim Dabrom? Nešto se nije naigrao niti u Varaždinu  :bo:

kao backup Smoli je definitivmo Kadušić zanimljiv kao ofenzivna opcija, a radije bi Valinčića, jednog od najbržih igrača u HNL.

A
Quote from: Zelko Maler on 27.07.2024, 13:26
Quote from: armada on 27.07.2024, 12:43Bome..kad će više neka bonba...bar petarda ii prskalica :( počinjem biti nervozan...za početak bi mi bilo OK da se bar malo popunimo...recimo Kadušiću je u Istri zadnja godina ugovora...solidan backup Smoli kad nam Smola ne može ili ne smije ili kad Smola ode na stopera.

Tko zna dali bi vrijedilo pokušat "vrbovat" onog Matej Jurića u Gorici i njemu ističe ugovor, a bome i Dabri...btw što bi sa tim Dabrom? Nešto se nije naigrao niti u Varaždinu  :bo:

kao backup Smoli je definitivmo Kadušić zanimljiv kao ofenzivna opcija, a radije bi Valinčića, jednog od najbržih igrača u HNL.

Valinčića smo shebali lani kad je bio free...sad bi morali platiti...ali da, slažem se, no još radije bi vidio Perkovića lijevo. Univerzalac kao i Smola i riješeni su ti bokovi uz širinu na stoperskim pozicijama, a backupove imaš u ofenzivnijim Čabrajom i Kadušićem...no, Perković nam je, na žalost, sigurno izvan mogućnosti

Z
Quote from: armada on 27.07.2024, 13:41
Quote from: Zelko Maler on 27.07.2024, 13:26
Quote from: armada on 27.07.2024, 12:43Bome..kad će više neka bonba...bar petarda ii prskalica :( počinjem biti nervozan...za početak bi mi bilo OK da se bar malo popunimo...recimo Kadušiću je u Istri zadnja godina ugovora...solidan backup Smoli kad nam Smola ne može ili ne smije ili kad Smola ode na stopera.

Tko zna dali bi vrijedilo pokušat "vrbovat" onog Matej Jurića u Gorici i njemu ističe ugovor, a bome i Dabri...btw što bi sa tim Dabrom? Nešto se nije naigrao niti u Varaždinu  :bo:

kao backup Smoli je definitivmo Kadušić zanimljiv kao ofenzivna opcija, a radije bi Valinčića, jednog od najbržih igrača u HNL.

Valinčića smo shebali lani kad je bio free...sad bi morali platiti...ali da, slažem se, no još radije bi vidio Perkovića lijevo. Univerzalac kao i Smola i riješeni su ti bokovi uz širinu na stoperskim pozicijama, a backupove imaš u ofenzivnijim Čabrajom i Kadušićem...no, Perković nam je, na žalost, sigurno izvan mogućnosti

možda i Perković nije nedostupan. Vidjet ćemo

da se malo vratim na Istru. Ne sjećam se kad mi je bilo više zanimljivih igrača tamo Kadušić, Valinčić,Marešić, Lisica,  Majkić, Hujber je otišao ali ok, Petrusenko. Također mi je onaj Nigerijac Lawal zanimljiv, jako nezgodan, divlji igrač,

avatar_aahzinho
Quote from: Monarh on 27.07.2024, 12:30Tražili ste od mene xy novca, dobili ste ga, nisam "gunđao", ali budite spremni da ću svakako za taj novac tražiti i kvalitetu,u svakom pogledu.

Čekati kraj kolovoza i prijelaznog roka, da se vidi jel se "proizvodu" kojeg nude povećala kvaliteta za 150% u odnosu na prošlu sezonu, kad se već razbacuju ekonomskom terminologijom.
Tamo negdje daleko, a opet blizu...

avatar_Zaf
Quote from: Projeto on 27.07.2024, 10:30A imas Vado onaj tweet koji je Tonito postao od NK Rijeke. Što god da napišu, kažu, objasne NIJE DOBRO. Odustali valjda dok ne padne razina KMEFCONA.
🤣🤣🤣🤣

Dobro ste koordinirani vas dva, samo je preocito.

avatar_Zaf
Quote from: Monarh on 27.07.2024, 12:30Tražili ste od mene xy novca, dobili ste ga, nisam "gunđao", ali budite spremni da ću svakako za taj novac tražiti i kvalitetu,u svakom pogledu.
Pogrijesio si u startu kad si obnovio i kupio, jer najjasnije izrazavas svoje misljenje novcem.

Ti si svojim novcem podrzao upravo ono sto se sad desava. Tesko da do iduce godine mozes ista traziti.