RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_IvyFiume
Quote from: Fiumano on 02.08.2024, 17:51Moguće da je neki klub sredine ljestvice prema gore koji će probati sa njim, pa ako ne ide ga dat negdje na posudbu. Nadam se da neće proći ko Orsic


Ako im ne bude dobar, mogu ga poslati na posudbu u Rijeku...

Win - Win za oba kluba 😁 😉

avatar_Monarh
Miriše mi na Southampton

avatar_Snjesko
Quote from: ispod stijena on 02.08.2024, 17:38Ako igrač  bude htio prihvatiti ponudu.  :D

Kakva konstrukcija .

Nekako mi to izmedju redova baca na Championship .

Meni izgleda Premiership, ali mozda @18orvat ima bolje informacije  :bo:

S
Quote from: Monarh on 02.08.2024, 20:22Miriše mi na Southampton

Obzirom na izniman analitički njuh, sigurno znaš kako to ne bi bilo slučajno u širem poslovnom okviru.  8) 
U svakom slučaju, ajmo držat palčeve.

avatar_18orvat
Quote from: Snjesko on 02.08.2024, 20:23mozda @18orvat ima bolje informacije  :bo:

Nemam :bo: Glavno da broj 87 neće završiti kod Zekota i ostalih životinja iz maksimirske šume.

Nadam se da će ga zaobići ozljede te će se izboriti za svoje mjesto pod suncem gdje god otišao a to bi i nama ojačalo poziciju kod budućih transfera.

S
Nadam se da je to stvarno pred realizacijom, da ne čitamo za par dana "obrat u slučaju Pašalić...".

I
Bacam okladu na Leeds

M
Quote from: 18orvat on 02.08.2024, 21:28
Quote from: Snjesko on 02.08.2024, 20:23mozda 18orvat ima bolje informacije  :bo:

Nemam :bo: Glavno da broj 87 neće završiti kod Zekota i ostalih životinja iz maksimirske šume.

Nadam se da će ga zaobići ozljede te će se izboriti za svoje mjesto pod suncem gdje god otišao a to bi i nama ojačalo poziciju kod budućih transfera.

To, to će i rejting kluba dignut.
Zato navijam i da Frigan proigra.

avatar_Fiumano
Ajmo insideri di ste

avatar_Vado Magnar
Quote from: Snjesko on 02.08.2024, 17:29Pasalica ostavit jos za Elfsborg ako je ikako moguce

Baš tako. Duel s Elfsborgom je duel od 5m €. Debelo najvažniji duel ove sezone. Nek se mi kvalificiramo u neke grupe, nek na Pašalić u tome pomogne sa dva-tri fantastična gola i onda ćemo ga lijepo spakirati, s mašnicom, i pravac - otok!  :neretljak:

A
iskočilo na susjednom forumu da dolazi ovaj neki zaizen ili tako nešto https://www.transfermarkt.com/atsushi-zaizen/profil/spieler/586504

Fakat smo brižni...ima već dosta vremena od kada mi se lagano gadi nogomet u Hrvata, od 20-ak talenata u generaciji 19 ih uzme gnjk i enormno plaća. Isto radi i sa zrelim igračima iako im ne trebaju i trunu po tribinama, a sve u svrhu slabljenja konkurencije. Već mi se lagano riga na to, a Pjaca mi je lani dodatno zgadio tu kaljužu. Na putu sam da zauvijek prestanem pratiti išta što ima veze sa našom ligom jer ova kompetencija škrtosti protiv državnih para je postala degutantna. Ekstremi na obje strane. Mah, što se i ja nerviram. Sa jedne strane, one meni drage, dolaze igrači koje bi i ja iz svog džepa vjerojatno mogao platiti, a sa druge strane cure novci, isto tako dobrim dijelom moji, na "soboslikare". Bljak, stvarno mi se sve to skupa počelo gaditi

avatar_Uzaludni
Quote from: armada on 02.08.2024, 22:59iskočilo na susjednom forumu da dolazi ovaj neki zaizen ili tako nešto https://www.transfermarkt.com/atsushi-zaizen/profil/spieler/586504

Fakat smo brižni...ima već dosta vremena od kada mi se lagano gadi nogomet u Hrvata, od 20-ak talenata u generaciji 19 ih uzme gnjk i enormno plaća. Isto radi i sa zrelim igračima iako im ne trebaju i trunu po tribinama, a sve u svrhu slabljenja konkurencije. Već mi se lagano riga na to, a Pjaca mi je lani dodatno zgadio tu kaljužu. Na putu sam da zauvijek prestanem pratiti išta što ima veze sa našom ligom jer ova kompetencija škrtosti protiv državnih para je postala degutantna. Ekstremi na obje strane. Mah, što se i ja nerviram. Sa jedne strane, one meni drage, dolaze igrači koje bi i ja iz svog džepa vjerojatno mogao platiti, a sa druge strane cure novci, isto tako dobrim dijelom moji, na "soboslikare". Bljak, stvarno mi se sve to skupa počelo gaditi

lik je napadac/ krilo a gola nije zabio od 2022  :neretljak:
zvuci kao nas tip igraca
Trijezan čovjek ima hiljadu želja a pijan samo muzičku

avatar_muchichero
02.08.2024, 23:19 #2607 Last Edit: 03.08.2024, 00:14 by muchichero
Quote from: TIR on 02.08.2024, 17:27Sve super, al primjećujem da je Paša jedini jučer znao proć 1 na 1. ;)

A da nam je jedina zamjena 18-godišnjak bez minute seniorskog nogometa.

ako je igrac velikeg potencijala za lige petice onda mora odrastat i igrat zajno u ligi jacine hnla, steta koliko se mladeh igraci unistilo as va orijentu npr uce od losih igraca i unistavaju potencijal
Zivi za taj osjecaj...

R
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 02.08.2024, 19:23Da li je zapratio Rijeku na instagramu  ;D?
Da ga je Miško stavio na play listu na youtubu. Ništa instagram.

A
Quote from: armada on 02.08.2024, 22:59iskočilo na susjednom forumu da dolazi ovaj neki zaizen ili tako nešto https://www.transfermarkt.com/atsushi-zaizen/profil/spieler/586504

Fakat smo brižni...ima već dosta vremena od kada mi se lagano gadi nogomet u Hrvata, od 20-ak talenata u generaciji 19 ih uzme gnjk i enormno plaća. Isto radi i sa zrelim igračima iako im ne trebaju i trunu po tribinama, a sve u svrhu slabljenja konkurencije. Već mi se lagano riga na to, a Pjaca mi je lani dodatno zgadio tu kaljužu. Na putu sam da zauvijek prestanem pratiti išta što ima veze sa našom ligom jer ova kompetencija škrtosti protiv državnih para je postala degutantna. Ekstremi na obje strane. Mah, što se i ja nerviram. Sa jedne strane, one meni drage, dolaze igrači koje bi i ja iz svog džepa vjerojatno mogao platiti, a sa druge strane cure novci, isto tako dobrim dijelom moji, na "soboslikare". Bljak, stvarno mi se sve to skupa počelo gaditi
Zaizen je već bio sa Matsubarom 99e al nije igrao