RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

M
04.08.2024, 15:28 #2640 Last Edit: 04.08.2024, 16:54 by moreplovac
Izgleda da se kuha još nešto, dolazak iz HNL-a. Mnogi će bit zadovoljni. Ako se obistini. Ali ovo je baš kafanska informacija.
Utorak ili srijeda.
A ono prvo što sam napisao, još se pregovara, pa neću čačkat mečku.

avatar_Snjesko
Jel iz Varazdina?

M
04.08.2024, 15:56 #2642 Last Edit: 04.08.2024, 16:52 by moreplovac
Nije,ali isto nikad nije igrao za din. Budući da je sad hype oko toga.

Z
Quote from: moreplovac on 04.08.2024, 15:28Izgleda da se kuha još nešto, dolazak iz HNL-a. Mnogi će bit zadovoljni. Ako se obistini.
Utorak ili srijeda.
A ono prvo što sam napisao, još se pregovara, pa neću čačkat mečku.

dobrodošao doma Fućo!!

A

D
Je li iz Istre?

avatar_TIR
Obregon bivši.

Na utakmicu sezone idemo s jednim napadačem, koji je danas zabio prvi gol od prosinca 2023. godine. Bravo DRS. :nisamja:
#navodninavijač

R
Quote from: TIR on 04.08.2024, 21:34Obregon bivši.

Na utakmicu sezone idemo s jednim napadačem, koji je danas zabio prvi gol od prosinca 2023. godine. Bravo DRS. :nisamja:

Je li kriv DRS ili Misko koji ne zeli kasu otvoriti za napadaca ....ovaj zeli transfer a mi cekamo 25.8 kada ce cije a biti 30% jeftinjja

avatar_TIR
Oprosti, ako prezidente ima svoje fiks ideje oko financijskih gabarita, onda su djelatnici zaduženi za funkcioniranje u takvim uvjetima.

Dakle ako pikiraš Pajača za lijevog beka, ali ti je preskup, dovedeš Devetka. Ako pikiraš preskupog napadača, rješenje je ne dovedeš nikog, znajući da ti je u planu prodaja Obregona, za kojeg već znaš koliko je imao mentalnih barijera i kurcobolje dosad?

Ne smiješ si dopustiti da ostaneš na jednom napadaču bez obzira što ako zagusti možeš gurnuti par njih prema naprijed. Ali nitko nije špica.
#navodninavijač

avatar_Vado Magnar
Iskreno sumnjam da bi naši prodali Obergona da nemaju nekoga u dolasku. Bar se nadam!  :neretljak:

Z
ako je Kobra bivši onda se otvorio prostor za Fućka kao 3. napadača, odnosno zamjenu za njega.
Uz naravno ozbiljnu prvu špicu.

avatar_🔵 D10S ⚪️
Jebote Fućak  ;D.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_m
Fućak može doći u rotaciju, taman kao zamjena za Obregona. Ali nama treba klasna prva špica, ČČPTTB.
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Rijeko moja najljepša si znaj

avatar_Marin_ri
Uopće me ne oduševljava eventualni dolazak Fućka....

Jel i Banda bivši s obzirom da ga ni idanas nije bilo? Imaš ilinkovica koji nece nista losije odigrat od bande, tjeraj to.....
Nama je Rijeka sve mi živimo zbog nje