RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_Monarh
Ok, sad si smislenije objasnio svoj pogled i ovakav način pisanja cijenim.

avatar_Snjesko
13.08.2024, 19:43 #3016 Last Edit: 13.08.2024, 19:44 by Snjesko
A mozda je drugacije podijelio uloge jer zna da ce Pasalic svakog trenutka otic? Da je Selahi i lani bio na izlaznim vratima, a ako sad ne ode, onda nece nikad?

Uostalom, vidjelo se da vise ne igramo tih 4-1-4-1 nego vise klasicnih 4-2-3-1 i to je recimo smanjilo utjecaj koji Selahi ima u nasoj igri.

No, Miskovic dosad nikad nije smjenio trenera jer je izgubio svlacionicu, nikad dosad nije povukao ovakve ishitrene poteze. Ako je to sad slucaj, onda decki dragi, ocekujemo lagani prolaz u Svedskoj.
Ne sumnjam, sad kad se Pasalica stavi u zonu Messi poludesno, a ne uz out liniju, bit ce to rapsodija, imat ce barem 6-7 udaraca i 2 gola, jer eto protivnici uopce ne znaju kako on opasan moze bit s te pozicije.

Jedino se nadam da Miskovic ipak nije toliko skrenuo da ostavi Đalovica za glavnog trenera i da ima spremno pravo rijesenje.

S
Quote from: Snjesko on 13.08.2024, 19:43A mozda je drugacije podijelio uloge jer zna da ce Pasalic svakog trenutka otic? Da je Selahi i lani bio na izlaznim vratima, a ako sad ne ode, onda nece nikad?

Uostalom, vidjelo se da vise ne igramo tih 4-1-4-1 nego vise klasicnih 4-2-3-1 i to je recimo smanjilo utjecaj koji Selahi ima u nasoj igri.

No, Miskovic dosad nikad nije smjenio trenera jer je izgubio svlacionicu, nikad dosad nije povukao ovakve ishitrene poteze. Ako je to sad slucaj, onda decki dragi, ocekujemo lagani prolaz u Svedskoj.
Ne sumnjam, sad kad se Pasalica stavi u zonu Messi poludesno, a ne uz out liniju, bit ce to rapsodija, imat ce barem 6-7 udaraca i 2 gola, jer eto protivnici uopce ne znaju kako on opasan moze bit s te pozicije.


Jedino se nadam da Miskovic ipak nije toliko skrenuo da ostavi Đalovica za glavnog trenera i da ima spremno pravo rijesenje.

Rožmana nije podržao kad je izgubio svlačionicu u mini pripremama u Umagu. Igrači su mu rekli kako ne žele više igrat njegov presing po cijelom terenu u ritmu 10 utakmica u 30 dana.
Rožman je zaključio kako nam više ne može pomoći, ali grdno se prevario. Uzeo je sa sobom Naglića.  ;D

Ali napokon evo nam prave teme za mercato - traži se trener i stručni stožer.   :vijesti:

A
13.08.2024, 21:18 #3018 Last Edit: 13.08.2024, 21:20 by armada
Quote from: Snowcrash on 13.08.2024, 20:16
Quote from: Snjesko on 13.08.2024, 19:43A mozda je drugacije podijelio uloge jer zna da ce Pasalic svakog trenutka otic? Da je Selahi i lani bio na izlaznim vratima, a ako sad ne ode, onda nece nikad?

Uostalom, vidjelo se da vise ne igramo tih 4-1-4-1 nego vise klasicnih 4-2-3-1 i to je recimo smanjilo utjecaj koji Selahi ima u nasoj igri.

No, Miskovic dosad nikad nije smjenio trenera jer je izgubio svlacionicu, nikad dosad nije povukao ovakve ishitrene poteze. Ako je to sad slucaj, onda decki dragi, ocekujemo lagani prolaz u Svedskoj.
Ne sumnjam, sad kad se Pasalica stavi u zonu Messi poludesno, a ne uz out liniju, bit ce to rapsodija, imat ce barem 6-7 udaraca i 2 gola, jer eto protivnici uopce ne znaju kako on opasan moze bit s te pozicije.

Jedino se nadam da Miskovic ipak nije toliko skrenuo da ostavi Đalovica za glavnog trenera i da ima spremno pravo rijesenje.

Rožmana nije podržao kad je izgubio svlačionicu u mini pripremama u Umagu. Igrači su mu rekli kako ne žele više igrat njegov presing po cijelom terenu u ritmu 10 utakmica u 30 dana.
Rožman je zaključio kako nam više ne može pomoći, ali grdno se prevario. Uzeo je sa sobom Naglića.  ;D

Ali napokon evo nam prave teme za mercato - traži se trener i stručni stožer.   :vijesti:

Dobra :) najžalosnije što je vjerojatno i točna jer čisto sumnjam da ćemo mi više ikoga od igrača dovoditi osim u slučaju odlaska Paše. Ostali eventualni odlasci od "planiranih" su najvjerojatnije zapravo već pokriveni :(

D
Quote from: Snjesko on 13.08.2024, 19:43A mozda je drugacije podijelio uloge jer zna da ce Pasalic svakog trenutka otic? Da je Selahi i lani bio na izlaznim vratima, a ako sad ne ode, onda nece nikad?

Uostalom, vidjelo se da vise ne igramo tih 4-1-4-1 nego vise klasicnih 4-2-3-1 i to je recimo smanjilo utjecaj koji Selahi ima u nasoj igri.

No, Miskovic dosad nikad nije smjenio trenera jer je izgubio svlacionicu, nikad dosad nije povukao ovakve ishitrene poteze. Ako je to sad slucaj, onda decki dragi, ocekujemo lagani prolaz u Svedskoj.
Ne sumnjam, sad kad se Pasalica stavi u zonu Messi poludesno, a ne uz out liniju, bit ce to rapsodija, imat ce barem 6-7 udaraca i 2 gola, jer eto protivnici uopce ne znaju kako on opasan moze bit s te pozicije.

Jedino se nadam da Miskovic ipak nije toliko skrenuo da ostavi Đalovica za glavnog trenera i da ima spremno pravo rijesenje.

Plivao je on puno u rotacijama zadnje vrijeme. Moje mišljenje je da nas je ovih 4 1 4 1 sa Selahijem samim na defanzivi koštalo prvenstva i da je radi toga krenuo rotirati u 2 DMFa kao sto to većina ekipa i radi. Problem je što Selahi ne zna igrati sa nekim u liniji, i to je vjerojatno jedini razlog zašto je još u Rijeci. Rijetko koja ekipa će igrati sa jednim defanzivnim, pogotovo ozbiljnije koje imaju solidno para a moraju se tući sa jakim ekipama. Dinamo nas je pojeo radi tog kaosa u veznoj liniji...

Meni se sve više čini da osim Paše nitko neće otići ako uđemo u neke grupe, i mislim da to i muci glavu jer ponuda je sve manje.. igrači koji nama u HNLu odskacu u Europi su blago rečeno osrednjih jer je HNL u strasnom padu kvalitete od Covida. Ova sezona će to jako pokazati..

M
Quote from: Snowcrash on 13.08.2024, 20:16Ali napokon evo nam prave teme za mercato - traži se trener i stručni stožer.   :vijesti:

ah nakon ovega danas svi najozbiljniji treneti se misku nude, evo anceloti i klop taman ca nisu presli ucku...

S
Ključna Mercato informacija je dal će Sopić pokupit i stožer, odnosno dal idu svi Sopićebi pomoćnici. U tom slučaju Đalović nema pomoćnih trenera, analitičara i kondicionog.
To je svakako vezano uz mogućnost da imaju neki stožer spreman, ili ga moraju nać podhitno.
Đalović ne može vodit sam ekipu duže od četvrtka. Dakle, ako netko zna o situaciji o sopićevom stožeru, to je vrlo važno za ocjenu sanacije.
 

avatar_goginho
Quote from: Snowcrash on 13.08.2024, 22:27Ključna Mercato informacija je dal će Sopić pokupit i stožer, odnosno dal idu svi Sopićebi pomoćnici. U tom slučaju Đalović nema pomoćnih trenera, analitičara i kondicionog.
To je svakako vezano uz mogućnost da imaju neki stožer spreman, ili ga moraju nać podhitno.
Đalović ne može vodit sam ekipu duže od četvrtka. Dakle, ako netko zna o situaciji o sopićevom stožeru, to je vrlo važno za ocjenu sanacije.
 

Pa vjerojatno se na tome radi.. sumnjam da je pripremano unaprijed..

Sopić će sigurno uzeti pomoćnog trenera s kojim je i došao, moguće i trenera vratara, ali ne vidim zašto analitičar nebi ostao.. za kondicijskog i nezz ko nam je, ionako bi vratio Uga Maranzu  ;D

avatar_18orvat
13.08.2024, 22:37 #3023 Last Edit: 13.08.2024, 22:40 by 18orvat
Javio se danas netko iz stožera doslovno na ovom forumu. To mu je bio 1. post.

"POTVRĐENA INFO - Cijeli stožer odlazi, ostaje samo Djale..."

S
Quote from: 18orvat on 13.08.2024, 22:37Javio se danas netko iz stožera doslovno na ovom forumu. To mu je bio 1. post.

"POTVRĐENA INFO - Cijeli stožer odlazi, ostaje samo Djale..."


Znam da previše očekujem, ali očekujem novog trenera i stožer. Prije play off-a u nekom od natjecanja.
Ajmo držat palčeve da su dogovorili nekoga unaprijed i da dolazi sutra direktno na let, te po jednom treningu na umjetnoj travi, preksutra razvaljujemo Švede 0:3. 

T
14.08.2024, 00:05 #3025 Last Edit: 14.08.2024, 00:09 by toñito
Novi stožer je Tadić/Budicin pokusaj br. 2

Samo je tada bio dogovoren Kek, i ova dvojica su mu trebali bit pomocni.
Ovo je sada, bez cekanja kapitalca. Svi iz stožera su bivsi igrači Rijeke.

Sad ćemo imat RI na riječki pogon, pa ćemo vidjet di smo i šta smo.

I
Ma meni smrdi da je već netko duže vrijeme na čekanju.
Raja je spasila Sopica na kraju lanjske sezone.

Mene samo zanima...
Dobili amo tog analitičara (za kojeg sam prvi put u životu čuo, mea culpa) i ne kuzim kako opcije ni pro ni contra Sopica nikad za shodno nisu njega uzeli u neko istraživanje.
Znaci, prilikom dolaska o njemu se se pisali epovi, a za eventualne neuspjehe taj lik je stavljen pod tepih.
Ok, nije on taj koji razvija igru, ali neka je logika da njegov rad pridonosi razvitku iste

T
Ja sam se isto nadao da je netko na čekanju, pa i onaj Butorovic, jer je Nane Bilic jucer dobio otkaz u Arabiji.
Ali nije, Đale je nas novi dugogodišnji trener.

Pomocni vjerovatno Čagalj i Vargic, i jos netko iz skole nogometa.
Protiv Đalete neću i ne smijem reć ni jednu krivu riječ, ako je netko zaslužio kredit onda je to Đale. Da imam skepse oko njegove taktike, kreativnosti i nadmudrivanja protivnika, imam.

Quote from: ispod stijena on 14.08.2024, 00:06Ma meni smrdi da je već netko duže vrijeme na čekanju.
Raja je spasila Sopica na kraju lanjske sezone.

Mene samo zanima...
Dobili amo tog analitičara (za kojeg sam prvi put u životu čuo, mea culpa) i ne kuzim kako opcije ni pro ni contra Sopica nikad za shodno nisu njega uzeli u neko istraživanje.
Znaci, prilikom dolaska o njemu se se pisali epovi, a za eventualne neuspjehe taj lik je stavljen pod tepih.
Ok, nije on taj koji razvija igru, ali neka je logika da njegov rad pridonosi razvitku iste


K
Quote from: 18orvat on 13.08.2024, 22:37Javio se danas netko iz stožera doslovno na ovom forumu. To mu je bio 1. post.

"POTVRĐENA INFO - Cijeli stožer odlazi, ostaje samo Djale..."


Ja sam pisao to.

Hahahaha, nisam u stozeru, rado ali nisam... Dobio sam insajdersku od osobe iz stozera danas oko 12,13h dok je bilo svjeze sve... Uglavnom tada nista jos nije znao osim da je sopa smijenjen i da ce vise informacija imati navecer te je na moje pitanje "Jel idete svi osim Djaleta ili neko ostaje" rekao "Da idemo svi, sigurno" ...

S
Quote from: toñito on 14.08.2024, 00:14Ja sam se isto nadao da je netko na čekanju, pa i onaj Butorovic, jer je Nane Bilic jucer dobio otkaz u Arabiji.
Ali nije, Đale je nas novi dugogodišnji trener.

Pomocni vjerovatno Čagalj i Vargic, i jos netko iz skole nogometa.
Protiv Đalete neću i ne smijem reć ni jednu krivu riječ, ako je netko zaslužio kredit onda je to Đale. Da imam skepse oko njegove taktike, kreativnosti i nadmudrivanja protivnika, imam.


Odakle taj info da oni misle ostavit Đaleta dugoročno odnosno da neće tražit drugog trenera?
Tko bi trebao bit kondicioni?