RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

K
Pa produžio je ugovor nedavno, bio je i video neki

K
Miško nije davao 700k za Crnca iz Slavena evo ga ode u Englesku za 11M

S
Quote from: Ares1312 on 20.08.2024, 15:40
Quote from: Kostrena on 20.08.2024, 08:19Da Banda bolji igrač od Hodže, Bože moj dragi šta sve neću pročitati.
Banda je najgori igrač kojeg imamo u kadru, ništa ne pokazuje, i kad uđe 15 minuta stigne sve sjebat a na terenu izgleda ko bivši nogometaš Orijenta (misli da zna) koji dođe s nama na termin nakon 3 dana aftera

Dobri argumenti,pokušaj šaljivosti na razini 15.-godisnjaka, kada uđe 15 minuta stigne sve sjebat, ne sjecam se kad je sjebao nesto na terenu, nađi mi i potvrdit cu ti, a nije li hodza bas sjebao protiv elfsborga gol na umjetnoj travi gdje je banda igrao u ligi 2 i pol sezone i ostavio dobar trag?

Ne kažem da ne treba naše igrače gurat i trpit i njihove greske oprostit, kao sto se bezbroj puta ucinilo galešiću itd itd...

Ali je problem u tome da se prilika ne da stranom igraču a najlakse ga je popljuvat, tko god je igrao nogomet i prati ga vec godinama i ovdje je na ovom forumu moze rec da i nais i banda zasluzuju minutazu vecu nego koju imaju.

I da ju je zasluzio i momo yansane...

I tu ide zamjerka sopicu, potjerao je veigu i naisa, bandu nije ni stavljao razlog je onaj koji je rekao mnogo puta, ne voli strane igrace...
Pa kakve veze ima otkud je covjek valjda se gleda kvaliteta igrača, kakva je to uopce izjava?

Svaka čast da je netko napisao ono što pretpostavljam znaju svi u klubu. Radi se o Veigi, kojeg je odbacio poslije prve utakmice, Bandu s kojim uopće nije komunicirao, Naisa za kojeg je smatrao da je amater, Momota kojeg je dočekao kao "ajde neka dođe ako nema bolje" i Obregona s kojim je prelio čašu.
Kad pogledamo tu skupinu igrača, osim da su stranci, pada još nešto u oči.

A
Quote from: Snowcrash on 20.08.2024, 16:47
Quote from: Ares1312 on 20.08.2024, 15:40
Quote from: Kostrena on 20.08.2024, 08:19Da Banda bolji igrač od Hodže, Bože moj dragi šta sve neću pročitati.
Banda je najgori igrač kojeg imamo u kadru, ništa ne pokazuje, i kad uđe 15 minuta stigne sve sjebat a na terenu izgleda ko bivši nogometaš Orijenta (misli da zna) koji dođe s nama na termin nakon 3 dana aftera

Dobri argumenti,pokušaj šaljivosti na razini 15.-godisnjaka, kada uđe 15 minuta stigne sve sjebat, ne sjecam se kad je sjebao nesto na terenu, nađi mi i potvrdit cu ti, a nije li hodza bas sjebao protiv elfsborga gol na umjetnoj travi gdje je banda igrao u ligi 2 i pol sezone i ostavio dobar trag?

Ne kažem da ne treba naše igrače gurat i trpit i njihove greske oprostit, kao sto se bezbroj puta ucinilo galešiću itd itd...

Ali je problem u tome da se prilika ne da stranom igraču a najlakse ga je popljuvat, tko god je igrao nogomet i prati ga vec godinama i ovdje je na ovom forumu moze rec da i nais i banda zasluzuju minutazu vecu nego koju imaju.

I da ju je zasluzio i momo yansane...

I tu ide zamjerka sopicu, potjerao je veigu i naisa, bandu nije ni stavljao razlog je onaj koji je rekao mnogo puta, ne voli strane igrace...
Pa kakve veze ima otkud je covjek valjda se gleda kvaliteta igrača, kakva je to uopce izjava?

Svaka čast da je netko napisao ono što pretpostavljam znaju svi u klubu. Radi se o Veigi, kojeg je odbacio poslije prve utakmice, Bandu s kojim uopće nije komunicirao, Naisa za kojeg je smatrao da je amater, Momota kojeg je dočekao kao "ajde neka dođe ako nema bolje" i Obregona s kojim je prelio čašu.
Kad pogledamo tu skupinu igrača, osim da su stranci, pada još nešto u oči.

Čak i više upada u oči to "još nešto" nego činjenica da su stranci...i Selahi je stranac...i Petrovič je stranac, pa u konačnici i Dilaver i sada Andrić...

K
Quote from: armada on 20.08.2024, 16:53Čak i više upada u oči to "još nešto" nego činjenica da su stranci...i Selahi je stranac...i Petrovič je stranac, pa u konačnici i Dilaver i sada Andrić...

Mislim da se misli na udaljenije strance (afrika i francuska u primejeru)

A
Nisam skroz siguran, jer primjerice Selahi je iz Belgije i ne govori hrvatski, bar na presicama nisam nikada čuo...pa nisu ne znam, Francuska ili Portugal na kraju svijeta u odnosu na Belgiju.

avatar_beetlebum
Neoprezne insinuacije moram priznat.

Vjerojatno je stvar poznavanja jezika. Nije isto Dilaver, Andrić ili Petrovič koji razumiju sve od treninga, analize i jebanja majke ili neki koji jedva natucaju engleski.

Slažem se s nekim upisima, puno njih smo potrošili prebrzo, ali nisam nikad bio kupljen do kraja s nikim od Naisa, Veige, Bande, Mome...imali su mi neki potencijal, ali nije mi previše žao.

avatar_MaČaĆeToMane
sličnost je da svi izgledaju kao zaštitni simbol grada Rijeke
kad bi napisao drukčije ispao bi rasizam  :bo:

u svakom slučaju Sopić je bio u pravu jer te prevare iz afrike koje se dovode nikad nisu ni 1,5x bolji od domaćih igrača
SPORTSKI ODLAZI!

S
Quote from: KadOkrenemSe on 20.08.2024, 16:55
Quote from: armada on 20.08.2024, 16:53Čak i više upada u oči to "još nešto" nego činjenica da su stranci...i Selahi je stranac...i Petrovič je stranac, pa u konačnici i Dilaver i sada Andrić...

Mislim da se misli na udaljenije strance (afrika i francuska u primejeru)

Koliko razumijem i Nais je porijeklom iz Afrike, iz Alžira. Ima i Alžirsko državljanstvo.

Z
20.08.2024, 17:12 #3204 Last Edit: 20.08.2024, 17:13 by Zelko Maler
kvaliteta stranaca se zadnjih godima srozala u NK Rijeci puno više nego domaćih igrača. Prije imaš Ampema, Hebera, Acostya...
sad do nedavno: Solano, Pozo,Vlasenko, Lunetta, Veiga,Djouahra itd.

Djouahra je meni preslika Florentina Mateia, sjetite se kako je taj kod Keka prošao.
Glupo je odma udarati na rasizam.

avatar_Vado Magnar
Mislim da Bandi treba dati još jednu priliku da se dokaže. Možda prodiše kod Đalovića. Djuahra, s druge strane, mi je tako nedefiniran igrač da zaista ne znam treba li ga odmah protjerati ili probat još malo radit s njim. Skloniji sam protjerivanju.
Žao mi je što Veiga i Yansane više nisu tu. Čini mi se da bi bili dobri u rotaciji i da bi bar jedan od njih prodisao nakon Sopića i napravio iskorak.

A
20.08.2024, 17:31 #3206 Last Edit: 20.08.2024, 17:32 by armada
Quote from: Snowcrash on 20.08.2024, 17:11
Quote from: KadOkrenemSe on 20.08.2024, 16:55
Quote from: armada on 20.08.2024, 16:53Čak i više upada u oči to "još nešto" nego činjenica da su stranci...i Selahi je stranac...i Petrovič je stranac, pa u konačnici i Dilaver i sada Andrić...

Mislim da se misli na udaljenije strance (afrika i francuska u primejeru)

Koliko razumijem i Nais je porijeklom iz Afrike, iz Alžira. Ima i Alžirsko državljanstvo.

Ima Nais i francusko čini mi se...nebitno.

@beetlebum slažem se neoprezne insinuacije. Nikakva moja tvrdnja ne stoji iza toga jer bi to bilo naravno glupo tvrditi, ali uzorak nije baš mali i mislim da daje pravo na kritičko preispitivanje jeli baš samo nepoznavanje jezika u pitanju. No, sad smo već offtopic, što nije niti čudo kad nam je mercato mrtviji od papige iz Boltona.

A
Slažem se da Banda treba dobit vise šanse ali ne da je bolji igrač od Hodže. Pa Hodza ima 21 godinu i uz Rijeku 19 nastupa za U21 reprezentaciju gdje je sad kapetan. Neznam kad je zadnji put netko iz Rijeke imao toliko nastupa a kapetan mislim nije nitko bio. To nebi dobio da je loš. Djouahra isto mislim da je zaslužio vise prilike a isto mislim i za Yansanea i Veigu.

K
Nađi ti meni kada je nešto napravio, više od 1000 minuta u našem dresu nije napravio ništa, usporedi to sa Hodžom
Nemoj mi govorit da je 1000 minuta malo i da nije dobio pravu šansu, na kraju krajeva kod nikoga ne igra

S
Quote from: Kostrena on 20.08.2024, 17:34Nađi ti meni kada je nešto napravio, više od 1000 minuta u našem dresu nije napravio ništa, usporedi to sa Hodžom
Nemoj mi govorit da je 1000 minuta malo i da nije dobio pravu šansu, na kraju krajeva kod nikoga ne igra

Banda nije igrao, jer način igre kod Gnjusa, a to je gegenpressing, a kojeg Sopić nije mijenjao u prošloj sezoni - nije za bilo kojeg igrača.
Hodža je potpuno drukčiji tip veznog igrača od Bande i ne može ih se uspoređivati. Kao da bi uspoređivali razigravača Bradarića i box-to-box Brezovca. 
Mislim da bi Banda puno više pokazao u Kekovom načinu postavljanja igre pa ostaje nada da će ga Đale možda i uspjet iskoristit u sličnoj ulozi.

Inače stranci (drugo govorno područje), statistički, obzirom na zastupljenost dovođenja u momčadi tijekom zadnjih 10 godina, imaju vrlo sličnu uspješnost kao Balkanci.
Ako se ne varam, Heber spada u vrh lijevokrilnih napadača desetljeća. O Moisesu i Gorgonu ne treba trošiti riječi.