RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_ri je najbolje od svega
Mislim da je Franji gornja granica transfera tih nekih 5 milijuna,mozda ako se moze ubost kakav postotak od prodaje...

Nacekat cemo se mi jos dugo da netko srusi Kramaricev rekord.
nananana... rijeka je najbolje od svega...

B
Vezano za Veigu- sad bi nam sjeo kao budali samar. Nema Smole, nemamo uopce desnog beka. Mislim da smo ga se olako rijesili. Jos je mlad, a nama igra Bogojevic...uzas

Z
dobro da smo se riješili Veige. Truba od igrača. Treba ih se riješiti još masu.

avatar_goginho
Quote from: armada on 20.08.2024, 20:04Apropo Veige, dok je igrao u kontinuitetu kod ljudskog smeća, proljeće 2023., znao je pružati i dobre partije, čak i iznad prosječne. Lanjsku sezonu je krenuo možda ne baš bajno, ali je i dalje imao kredite kod onog smeća. Od lanjskih 481 minute koju je dobio, 120 minuta je dobio od smeća, a preostalih 361 minut je dobio od Sope...i to tako rascjepkanih da je između dva nastupa komotno mogao zaboraviti kojim se sportom uopće bavi...usporedbe radi, pola od tih Sopinih minuta ima već nakon dva odigrana kola u portugalskoj prvoj ligi...eeejjj portugalskoj, a ne nekoj čiji će predstavnici još malo igrati sa srednjoškolskim prvacima Gibraltara ili Farskih otoka. Jel dobio priliku? Ja mislim da jest. Jel ju iskoristio? Ja mislim da jest, ali eto, Sopa ga nije volio i sad imamo Bogija.

Uzmimo primjer Bande...prije nego je došao k nama, ne možemo reći da je bio prvotimac, ali je znao imati i po nekoliko vezanih utakmica sa punom minutažom. Znači bio je dobar rubni prvotimac u prvoj švedskoj ligi...opet ću naglasiti, prvoj švedskoj ligi čiji su nas predstavnici u zadnje tri godine dva puta izbacili iz EU natjecanja. U sezoni kad je prešao kod nas je sakupio 12 europskih nastupa, opet ću reći, kao rubni prvotimac. Kod nas u istoj sezoni u proljeće, smeće ima povjerenja u njega, ali nema kontinuitet pune minutaže, sve nešto pristojno, ali nije to to. Dolaskom Sopa, gubi se i takav kontinuitet...Jel dobio priliku? I da i ne. Jel ju iskoristio? I da i ne, ali Sopa ga definitivno nije volio. Ovdje čak možda i postoji dobar razlog ako je točna Sopina izjava kako je ovaj sa reprezentativnih sakupljanja putovao "dugo, ali baš jaaaako dugo natrag." Fun fact...nikada kod nas nije odigrao dvije prvenstvene utakmice u nizu sa punom minutažom

Neću dužiti...Momo, Nais, slične su priče. Možemo mi zbrajati njihove minute, ali vrjednija je minutaža 450 minuta u pet punih utakmica nego iste te minute rascjepkane u cijelu sezonu. Jel to prilika?

Da zaključim, mada mi se čini da je ovo debeli offtopic. Za mene, Veiga bez dvojbi u ovoj Rijeci ima mjesta u prvih 20, Banda isto, a bome i Nais. Zajednički problem im je to što ih Sopa nije volio pa smo mi sada tu razjedinjeni oko njihovih kvaliteta, ali jasno je kao dan da igrač koji je u nemilosti trenera i dobiva trash time nije niti psihološki sa voljnim momentom na 100%. Za Momu ne znam što bi rekao, ono malo što sam pogledao uvjerenja sam da je trebao dobiti više prilika u kontinuitetu kao i prije spomenuti, a Kobra...hehe on je priča za sebe, nema on veze sa ovima prije :D

Apsolutno se slažem sa postom. Veiga je bio stvarno dobar kod gnjusa ono proljeće, imao je i neku dozu drskosti koji ne viđaš prečesto kod stranaca, a mislim da je bio i nekakav kapetan u mlađim uzrastima u portugalu..

Od svih navedenih zapravo je Nais najmanje pokazao, ima on neke partiture ali mu je mislim primarno defanziva bila slaba, ali i taj nije dobio '5 tekmi u komadu'..

Mogu se složit da stranac mora biti bolji od domaćih da bi ga se uopće dovodilo, ali nekad jednostavno moraš popunit kadar, treba ti često rotacijski bek ili napadač/krilo.

Uglavnom teško je od tih 'stranaca' dobiti nešto ako ga staviš svake prijestupne 15ak minuta.. znamo kako to ide s nogometašima, ako mu trener ne vjeruje, zove agenta i traže drugdje angažman..

Mene recimo čudi da u takvoj situaciji Sopić nije umjesto Radeljića u napad gurnuo Jankovića, makar iza leđa Ivanoviću, znamo da voli pucat po golu više nego vode piti..znam druga je ideja, da spušta lopte, ali to je vjerojatno najlošiji potez cijele Sopićeve dionice, 80', 15' prije kraja, s igračem više odustaješ od igre.. tu je pao prolaz, ovo poslije se nije moglo dobiti s ovim kadrom u ovoj atmosferi

M
21.08.2024, 11:15 #3229 Last Edit: 21.08.2024, 11:15 by moreplovac
Sopa je probao hazarderski i ispusio (ono s Radeljom).
Nemaš svaki dan Tarika Cerića da ti to uspije kao našem Rupi.

avatar_T.T.N.Y.
Quote from: moreplovac on 21.08.2024, 11:15Sopa je probao hazarderski i ispusio (ono s Radeljom).
Nemaš svaki dan Tarika Cerića da ti to uspije kao našem Rupi.

Te trenutke s golovima u 90+2 i 90+6 nikad neću zaboraviti. U slavlju izgubio sam nešto para i mobitel dok sam trčao na ogradu. Na zapadu je bilo možda 300 ljudi. Ah, ta vremena....

P.S. ta utakmica je bila s 5 crvenih kartona.

#hnlkakvogsanjamo

I
Veiga je taktički najnezreliji igrač nakon Solana.

Ne budimo selektivni.
Nije dobio Bogy priliku, nego smo mi dobili Ivana Smolcica, ljudinu i kapetana i "domaćeg" dečka koji se za Rijeku baca na glavu.
Usput bio je sa onom serijom izvodjenja outova čovjek koji nas je držao u igri za prvaka.

Ako Veiga nije bio zadovoljan statusom zamjene neka je odlepršao, frajer je ništa posebno pa čak je i taj Bogojevic pokopao Lokomotivu, a Veiga svojim postavljanjem pokopavao nas.

Vjerovatno je i Bogojevic  jeftinija opcija, a i može pokriti vise toga.

Sopic je prošlost, treba gledat naprijed

K
Treba zvat Chelsea možda nam mogu poslat par igrača na posudbu

D
Quote from: Kostrena on 21.08.2024, 15:17Treba zvat Chelsea možda nam mogu poslat par igrača na posudbu

Kakve su ugovore poceli potpisivat s tim nebitalcima mozda i imaju neku opciju posudba na 10 sezona :bo:

avatar_Fornax
Quote from: ispod stijena on 21.08.2024, 14:27Veiga je taktički najnezreliji igrač nakon Solana.
Abass je izvan konkurencije, pretpostavljam.  ;D
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

D
Quote from: Fornax on 21.08.2024, 17:32
Quote from: ispod stijena on 21.08.2024, 14:27Veiga je taktički najnezreliji igrač nakon Solana.
Abass je izvan konkurencije, pretpostavljam.  ;D

Izvukle su ga one dve bombe na Praznimiru.

avatar_Marheen
https://hns.family/files/documents/29811/registracije%2021.08.2024[37409].pdf

U međuvremenu, Aleksa Todorović je poslan u Karlovac na kaljenje u 3. ligi do kraja sezone

avatar_beetlebum
Mislio sam da je to već obavljeno, jer je spominjan odlazak u Karlovac pred više tjedana.

Zanima me tko nam je onda treći, odnosno imamo li pravo povući ga ako Zlomislić/Posavec slučajno nisu u rotaciji?

M
Quote from: beetlebum on 22.08.2024, 11:42Mislio sam da je to već obavljeno, jer je spominjan odlazak u Karlovac pred više tjedana.

Zanima me tko nam je onda treći, odnosno imamo li pravo povući ga ako Zlomislić/Posavec slučajno nisu u rotaciji?
Juncaj

avatar_beetlebum
Quote from: moreplovac on 22.08.2024, 11:47
Quote from: beetlebum on 22.08.2024, 11:42Mislio sam da je to već obavljeno, jer je spominjan odlazak u Karlovac pred više tjedana.

Zanima me tko nam je onda treći, odnosno imamo li pravo povući ga ako Zlomislić/Posavec slučajno nisu u rotaciji?
Juncaj

Vidim zajebava me se, ali moraš znat - ja nisam visibaba, ja sam jablan!