RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

avatar_worm
Nema ograničenja tu domaći/stranac, bitno da je u21
MAGICA FIUME

avatar_Fiumano
Quote from: vMario87 on 22.08.2024, 15:08Lovrić je točno ono šta se Pašaliću spočitava - pročitan igrač

Pasalic kad si baš siguran da će unutra pa lijeva ti produži do crte i da povratnu na zicer. Dobar je on itekako

avatar_MaČaĆeToMane
Ivanović u Royal Antwerpenu za 4 milijuna eura
Čeka se službena objava

Majko mila. Odustali od KL. Posadite krumpir **** *** *** **** *****
SPORTSKI ODLAZI!

F
Ako je istina, neka se Misko napusi! Mogao je barem uzvrat sacekat. Nek se goni u 3PM

avatar_Deni323
Znaci na uzvrat bez Ivanovica i Pasalica(zuti)

avatar_🔵 D10S ⚪️
Europa je nagrada. A spicu ce nam igrat nespremni Andric. Kakva sprdacina od kluba smo postali.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_Starless
Quote from: fiorellolaguardia on 23.08.2024, 08:38Ako je istina, neka se Misko napusi! Mogao je barem uzvrat sacekat. Nek se goni u 3PM
Ma sve rasprodaj Europa je i onako samo nagrada a navijaci nek uživaju u čarolijama Cabraja,Devetka,Bogojevica...
Volim grad koji teče

F
Ima samo jedna stvar sto mi nije jasna.., zasto Armada suti na sve ove eskapade??

Z
od ovog rostera se još puno može napraviti. Igru Rijeke se se može vratiti na razine 4. mjeseca

Da bi se to postiglo treba dopeljati pravog trenera i stožer. Upravo onako kako je bosanc doepljan.

Selahi je isto onaj Selahi koji je držao sredinu sam, Hodža je isti onqj koji je ulazio u šanse iz 2. plana.Fruk je isti onaj koji može 15 asista u sezoni podijeliti. Nemaju vođu, nemaju trenera, nemaju nekoga ko ima znanja da ima pokaže. Imaju prijatelja koji ne zna ništa.

avatar_Fiumano
23.08.2024, 09:05 #3264 Last Edit: 23.08.2024, 09:07 by Fiumano
Quote from: MaČaĆeToMane on 23.08.2024, 08:30Ivanović u Royal Antwerpenu za 4 milijuna eura
Čeka se službena objava

Majko mila. Odustali od KL. Posadite krumpir **** *** *** **** *****

Ma sereš??

Huh a pišu portali valjda je. Bo. Nek ide onda, šta ćemo.

Znači ostajemo na Andriću i...ko je sad drugi napadač? Đuro?

M
Quote from: Zelko Maler on 23.08.2024, 08:55od ovog rostera se još puno može napraviti. Igru Rijeke se se može vratiti na razine 4. mjeseca

Da bi se to postiglo treba dopeljati pravog trenera i stožer. Upravo onako kako je bosanc doepljan.

Selahi je isto onaj Selahi koji je držao sredinu sam, Hodža je isti onqj koji je ulazio u šanse iz 2. plana.Fruk je isti onaj koji može 15 asista u sezoni podijeliti. Nemaju vođu, nemaju trenera, nemaju nekoga ko ima znanja da ima pokaže. Imaju prijatelja koji ne zna ništa.

Apsolutno točno!

avatar_Fornax
23.08.2024, 10:00 #3266 Last Edit: 23.08.2024, 10:01 by Fornax
Quote from: fiorellolaguardia on 23.08.2024, 08:51Ima samo jedna stvar sto mi nije jasna.., zasto Armada suti na sve ove eskapade??
Zvuči mi kao retoričko pitanje.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_MaČaĆeToMane
23.08.2024, 10:02 #3267 Last Edit: 23.08.2024, 10:03 by MaČaĆeToMane
Quote from: fiorellolaguardia on 23.08.2024, 08:51Ima samo jedna stvar sto mi nije jasna.., zasto Armada suti na sve ove eskapade??

Nema se Armada šta miješati u vodstvo kluba. Tu se ne slažem, skrenuli ste u off topic.

Postoji šansa da Franjo ne ode prije četvrtka, 2 Belgijska kluba su u igri nije ništa potpisano
SPORTSKI ODLAZI!

B
Bilo bi mi zao za Franju. Zbog kluba al i njega samoga. Nije ni jednu punu sezonu odradio kao standardni prvotimac a ovu sezonu je prvi napadac i mogao bi imati lijepe brojeve.

A i on sam, nazalost izgorjet ce u toj Belgiji il di vec. Frigan je nakon jedbe pune sezone otisao, takticki miljama ispred Franje i tamo skuplja mrvice u nekom Westerloou.
Franjo nece moci sa ovim soliranjem dugo da ga ne zakucaju na klupu.

avatar_sthlm1987
Quote from: Bobic on 23.08.2024, 10:11Bilo bi mi zao za Franju. Zbog kluba al i njega samoga. Nije ni jednu punu sezonu odradio kao standardni prvotimac a ovu sezonu je prvi napadac i mogao bi imati lijepe brojeve.

A i on sam, nazalost izgorjet ce u toj Belgiji il di vec. Frigan je nakon jedbe pune sezone otisao, takticki miljama ispred Franje i tamo skuplja mrvice u nekom Westerloou.
Franjo nece moci sa ovim soliranjem dugo da ga ne zakucaju na klupu.

Franjo Smith.
Rijeka u srcu, Armada do groba!