RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

A
Quote from: Snowcrash on 23.08.2024, 16:51Koga god od igrača doveli, Miškov stručni stožer neće napravit pomaka.
5 godina nije uspio nać osrednjeg trenera i solidnog glavnog kondicionog. Jedne jedine pripreme (od 10 u pet godina) su odrađene srednje solidno prošlog ljeta na čelu s Gnjusom.

Ove promašene pripreme se ne mogu bitno popravit. ni taktički ni kondiciono - do zime, a kome god Miško dao u ruke zimske pripreme, šanse da ih odvozi kako treba su 5%.
Čovjek ne razumije nivo stručnost u proizvodnji individualnih proizvoda koji vrijede milijune, pa tako smatra da stožer može dovest s ulice ili po babi i stričevima, samo da je jeftin.
---------
Igrači su nam godinama spremni za 45 do 60 minuta kompetitivne igre, i to se s ovim ograničenim predsjednikom neće nikad promijeniti.

Prvo boldano...možda Ugo :)

Drugo boldano...u potpunosti se slažem

avatar_Silvio Dante
23.08.2024, 19:27 #3286 Last Edit: 23.08.2024, 19:28 by Silvio Dante
Quote from: Bobic on 23.08.2024, 10:11A i on sam, nazalost izgorjet ce u toj Belgiji il di vec. Frigan je nakon jedbe pune sezone otisao, takticki miljama ispred Franje i tamo skuplja mrvice u nekom Westerloou.
Franjo nece moci sa ovim soliranjem dugo da ga ne zakucaju na klupu.
Može Frigan taktički biti ispred Ivanovića koliko god ti to misliš, ali u pogledu fizikalija, sirove snage, tempa i kapaciteta, Franjo je potencijalna elita. I to su mnogi klubovi primjetili. Njegov start, prvi korak, ubrazanje, s tim se jednostavno rađaš.
Franjin problem je totalna nesređenost i nedovršenost u svakom smislu. On je sirov, "polupan" taktički, identitetski, nezreo, on ne zna kako svoju energiju kanalizirati u nekom pravcu koji će biti optimalan i za klub i za njega. On jučer npr. na jednu vanserijsku radnju ili potez radi 5 enormno stupidnih, nepotrebnih, koji su narodski rečeno traženje kruha preko pogače. Ali ovdje mu se može, u seoskoj zadruzi se svima i svemu može. Moš mislit što je netko njemu na analizi danas, rekao: "pa čuj Franjo majku mu staru, pa ne možeš onako čovječe. Ne možeš u onoj rekontri 3 na 3 ići onako krkanski i neusuvislo, nemoj te stvari raditi."

U ozbiljnom klubu on će vrlo brzo biti pozvan na odgovornost zbog opetovano takvih stvari. I potencijalno može postati velik. Nikad neće biti elitni strijelac jer nema finoću i u tom pogledu je zakinut, ali može biti vraški ozbiljan igrač u industrijskom nogometu ovog doba. Nije Kolo Muani puno kompletniji igrač u pogledu finese i svega što daje, ali stotine milijuna eura su se uskovitlale oko njega i ozbiljno je ime što god tko mislio o tome. Tako da i Franjo potencijalno može puno. Problem je što mi vidno nemamo načina ni struke koja bi njemu stručno pristupila, objasnila mu neke stvari i kanalizirala njegovu nadljusku energiju i glad. Tko i ako to uspije, dobiva pakleno korisnog igrača. 

D
23.08.2024, 19:33 #3287 Last Edit: 23.08.2024, 19:35 by deo123
Franjo mene jako podsjeća na Dajlovica, j cijelo vrijeme se nadam da će mu Djale objasniti te neke sitnice koje ga mogu pretvoriti u fantasticnog igrača. Dečko zaista ima neviđen kapacitet trčanja. Ja se ne sjećam kad smo imali igrača koji ovako često može ponavljati sprinteve, a da uz to ima startnost i probojnost. Da nauči odabrati pametnije u završnici bio bi igrač od 10 miliona..ali..

Ja se i dalje nadam da će nam doći neki igrači..i dalje smo tanki na krilima i bokovima, o napadu niti neću.. uzaludno je

avatar_vMario87
Nikad nisam vidio igrača koji je kao Ivanović u nekim stvarima ekstra klasa a u nekima rang 2. HNL

Znači ti njemu ne možeš dodat loptu da je on zagradi i pričeka krilo da mu utrči, u tome je čak i Kristian Fućak za njega Benzema osobno.

Smiješno mi je kad Smolčić baca aut u 16m na Ivanovića koji u pokušaju građenja bude otpuhan od strane stopera bilo koje ekipe s kojom igramo.. to su stvari koje ti je Obregon nudio ili sad Andrić.

Meni je najbolja njegova utakmica u dresu Rijeke bila ona protiv dinama 2:2 u prvoj polusezoni prošle sezone kad je skroz izludio Theophilea u prvom poluvremenu.

Mislim da je on kao Goda i Hodža igrač koji je previše ovisan o dobroj igri ostatka ekipe tj. neće nikad ništa napravit na svoju ruku u nekom trenutku inspiracije.
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

avatar_deva
Miško upravo na novaTV...pašalić i ivanović su najbliži prodaji. Ivanović ima odštetnu klauzulu od 4M i tko to plati, njihov je. Za Pašalića očekuje 6M.

avatar_🔵 D10S ⚪️
Super, ima odštetnu klauzulu, šta nije u onom inkubatoru prije 10mj rekao da nitko nema klauzulu?
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

D
Jel se vama čini da Misko jako prebacuje sve na "struku"..malo mi to mirisi na DRS najebo...

avatar_Fornax
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 23.08.2024, 20:29Super, ima odštetnu klauzulu, šta nije u onom inkubatoru prije 10mj rekao da nitko nema klauzulu?
A dobro, to je bilo prije deset mjeseci. Do sada smo valjda svi naučili da Miškovićeve izjave imaju rok trajanja.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

K
Mislim da se traži novi SD od 3.9.na dalje, ali ga neće naći nego će vjerojatno Landeku gurnuti u vatru

avatar_TIR
Al koji ti to kurac treba :sta:

Jel stvarno problem reć da si potpisao igrača kojeg su htjeli Borussia i Ajax sa 4m eura klauzulom?

Ne, nego ajmo radije izmislit da "samo s Pjacom imamo dogovor oko podjele" na izravno pitanje o izlaznim klauzulama. Bože mili, čega se čovjek srami, zašto defaultati na laž!?  :svakacast:
#navodninavijač

avatar_Zaf
23.08.2024, 21:23 #3295 Last Edit: 23.08.2024, 21:26 by Zaf
Quote from: deva on 23.08.2024, 20:12Miško upravo na novaTV...pašalić i ivanović su najbliži prodaji. Ivanović ima odštetnu klauzulu od 4M i tko to plati, njihov je. Za Pašalića očekuje 6M.

Otkud sad kurceva klauzula za Ivanovica? WTF? Sta smo poceli juniorima dopustati da stavljaju klauzule u ugovore?

Ma to stvarno vise nema smisla. Kuzim Pjacu, ali FRANJO???!!!! Jebeni mulac iz 3. lige nam ugradjuje klauzule.

A Miskovic laze kao sobarica. Odvratno, pa tko ce mu ikad vise ista vjerovati?

D
Boze dragi kako covjek rusi samopouzdanje ekipe pred bitne utakmice i to jos uzivo na televiziji. Sramota.

Ako prodamo Ivanovica i Pasalica toplo se nadam da Butic i Andric nece igrati prvu postavu i pokusavat drzat ekipu na okupu. Trenutno nisu kapaciteti za cijelu utakmicu.

Podhitno nam trebaju 2-3 solidna ili jaca igraca. Djouahra mora igrati, placa ga se i jednostavno mu se mora dat sansa nekad i prije Butica kojeg se ne treba pod svaku cijenu gurat u vatru.

Cini mi se da cu ove sezone gledat kako Baturina dribla Bavare na kisnom Maksimiru kako bi rekao Izkreni i sanjat o Rijeci koja se suprotstavljala Sevilji, Feyenoordu, Stuttgartu itd.

O
23.08.2024, 22:27 #3297 Last Edit: 23.08.2024, 22:32 by Orpat
Quote from: deva on 23.08.2024, 20:12Miško upravo na novaTV...pašalić i ivanović su najbliži prodaji. Ivanović ima odštetnu klauzulu od 4M i tko to plati, njihov je. Za Pašalića očekuje 6M.


To je sve ok, dobra lova i sve, a tko će igrat??? Neka i Rujevicu proda. Sve neka proda, mislim ono. On je trebao uložiti i voditi neku firmu , a ne u nogometni klub.

K
Quote from: Orpat on 23.08.2024, 22:27
Quote from: deva on 23.08.2024, 20:12Miško upravo na novaTV...pašalić i ivanović su najbliži prodaji. Ivanović ima odštetnu klauzulu od 4M i tko to plati, njihov je. Za Pašalića očekuje 6M.


To je sve ok, dobra lova i sve, a tko će igrat???????????????????????????????????????????????????????????????

100 igrača pratimo, samo čekaju šapat

avatar_D2
Quote from: worm on 23.08.2024, 14:51Sad je Franjo problem i kad zabija
Ma neka ode, da se spasi, ponoviti ću još jednom ionako bi ga zaklali dovođenjem nekog levata na posudbu
A i maknut ga na krilo da bi se oslobodio prostor za igru velikom Komnenu  :svakacast:
Mojih 5 centi
@worm Ne krivo shvaćeno. Poanta je bila da se oslanjamo na trenutak nečije inspiracije pa ako već gubimo nekog da je to uvjetovana prilika da se nešto mora promijeniti i drukčije posložiti.
Zadnje vrijeme nas njegovi golovi spašavaju, ali igra nam ne prati rezultat i zato se mučimo u euro utakmicama.
Kad oni zagrme, mi letimo! - Devetak
do 26.3.2025. - Simpatizer HNK "Provincija" - Rijeka s.d.d., do 3.1.2025 - ab ovo