RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

E
Quote from: moreplovac on 26.08.2024, 23:38Ajmo o igračima, pojačanjima ili prinovama.
Gledao sam sažetak, tako da nije vjerodostojnost ali Šego iz Vž mi se čini on fire. Neke asistencije i golovi, da se dodatno izbrusi kod nas, ali mi se čini da je pod ugovorom.

Produzio sa Varazdinom, uz to tovar koji idalje gine za hadjuk

D
Ma mislim da je Dogan najrealniji pick. Da se transfer dogodio prije pocetka sezone, mislim na Ivanovica, mozda bi uzeli opet nekog talentiranog klinca iz Njemacke, ali sad nemamo vremena usred sezone cekat ikoga da proigra nego nam trebaju spremni igraci. Mimo svega, Dogan je trenutno bez ugovora pa je i najjeftinija opcija.

PS. Od prije spomenuti Vonic rastura samo kazem pitanje je koliko bi ga se cekalo i kolika bi mu bila promjena dolaskom u HNL prvi put.

avatar_muchichero
A ca o Lovricu i Fucku? Neka ih se pripeja prej nego ca novi trener Osijeka ponovno ih prilkljuci ekipi.
Zivi za taj osjecaj...

K
Lovrić je raskinuo ugovor tako da ga neće, ali šta ćeš s njim? Teški propuh u glavi i život na rubu zakona

O
Quote from: elnino4 on 27.08.2024, 00:22
Quote from: moreplovac on 26.08.2024, 23:38Ajmo o igračima, pojačanjima ili prinovama.
Gledao sam sažetak, tako da nije vjerodostojnost ali Šego iz Vž mi se čini on fire. Neke asistencije i golovi, da se dodatno izbrusi kod nas, ali mi se čini da je pod ugovorom.

Produzio sa Varazdinom, uz to tovar koji idalje gine za hadjuk

Nema veze ako je tovar, tovari su Bradarić, Elez, Maleš, Franko, pa  smo s njima bili prvaci i bili su među boljima u Rijeci, tako da to nema veze.

O
Quote from: Kostrena on 27.08.2024, 07:52Lovrić je raskinuo ugovor tako da ga neće, ali šta ćeš s njim? Teški propuh u glavi i život na rubu zakona

Ja ne bi Lovrića, ima boljih od njega, a i to što kažeš prpuh u glavi. Dva lijeva krila imamo.

avatar_ri je najbolje od svega
Sve ovisi sta klub zeli. Ako je zarada od ulaska u skupine jedini cilj, bez ikakvog sportskog motiva da se u tim skupinama ista pokaze onda mogu dovest bilo kog. Bitno da se brojčano popuni broj mjesta u rosteru.

Ako zelimo ista pokazat u toj skupini i da se ostvari mozda neka pobjeda i skrene pozornost na nekog igraca onda treba dovesti ipak neko provjereno ime kojemu nece biti strano igrati europu.
nananana... rijeka je najbolje od svega...

avatar_Ares1312
Quote from: armada on 26.08.2024, 22:39OK naravno da Pršir može "nešto", ali budimo realni, što će nam? Ja ne mislim da je vrjedniji od ovoga što imamo...iskreno, ja ne bi prodavao Janka ili Hodžu za Pršira....ti @Ares1312 bi? No, u konačnici svi smo hebeni taoci famoznog budgeta...kako god, ne želim u Rijeci niti jednog od njih ako gazda ne odluči drugačije.

Bi odmah da, janković mi se ne sviđa jednostavno kao tip igraca za poziciju koju igra, barem su shvatili da ne moze na krilu igrat, imao je protiv osijeka losih odluka i krivih dodavanja, ali to nekako nadoknadi trkom i trudom
Puno ljudi u njemu vidi nesto ja nazalost ne vidim...
Hodža mi je tu puno vrijedniji i jos je nas decko, kad bi morao birati koga bi prodao za pršira bio bi to jankovic iste sekunde

avatar_TIR
Mislim da su Toni Fruk i Jurica Pršir s razlogom držali vezni red Gorice, a ne nekog jačeg.
#navodninavijač

K
Ne bi se baš složio s tobom, ispada da Fruk nije igrač za Ri onda? Ja mislim da je naš najbolji igrač, kad je u formi

A
Quote from: moreplovac on 26.08.2024, 23:38Ajmo o igračima, pojačanjima ili prinovama.
Gledao sam sažetak, tako da nije vjerodostojnost ali Šego iz Vž mi se čini on fire. Neke asistencije i golovi, da se dodatno izbrusi kod nas, ali mi se čini da je pod ugovorom.

Šego i Teklić su kad su mogli jer se nebi poklapale utakmice bili redovni na Hajdukovom sjeveru i gostovanjima tako da...

avatar_Ares1312
Quote from: TIR on 27.08.2024, 10:44Mislim da su Toni Fruk i Jurica Pršir s razlogom držali vezni red Gorice, a ne nekog jačeg.

Da, drzali su vezni red prvoligaša sa 21 i 22 godine.

I
Po trenutnom stanju u klubu dovoditi još jednog veznjaka nema baš smisla. Nisam puno gledao Pršira kad nije igrao protiv nas ali nikad ne bi mijenjao Janka za njega. Janko je mlađi, u karijeri se bori za trofeje, Pršir za ostanak. I bez obzira šta su obojica vezni nisu ni slični igrači za usporedbu.

avatar_vMario87
Quote from: elnino4 on 27.08.2024, 00:22
Quote from: moreplovac on 26.08.2024, 23:38Ajmo o igračima, pojačanjima ili prinovama.
Gledao sam sažetak, tako da nije vjerodostojnost ali Šego iz Vž mi se čini on fire. Neke asistencije i golovi, da se dodatno izbrusi kod nas, ali mi se čini da je pod ugovorom.

Produzio sa Varazdinom, uz to tovar koji idalje gine za hadjuk

Ako i dalje gine za hajduk nakon šta mu je nekoliko tisuća tovara urlalo da je glupan... onda je jako pametan čovik
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

avatar_Vado Magnar
A gle... ljubav ne pita. :bo: