RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

S
Quote from: ispod stijena on 11.12.2024, 22:49
Quote from: SandroB on 11.12.2024, 12:52Valinčića svakako. On i Roko su bratići, 100% naši navijači i to veliki. Ne bi bilo na odmet imati jednog takvog.

Nije mi tako djelovao u zadnjem dvoboju, dapače

Kako ti nije djelovao - kao navijač Rijeke? Pa ne može na terenu u protivničkom dresu biti navijač Rijeke. Nije on Tomo Erceg... čak je i taj dva gola dao Hajduku, jest da je usro sve na Poljudu u finalu kupa kad "nije mogao protiv Hajduka". A ona fotka tog dana s terena Poljuda i njegov kiseli osmijeh dok ostali blistaju od sreće...

K

M
12.12.2024, 13:29 #4847 Last Edit: 12.12.2024, 17:47 by moreplovac
Quote from: SandroB on 12.12.2024, 12:41
Quote from: ispod stijena on 11.12.2024, 22:49
Quote from: SandroB on 11.12.2024, 12:52Valinčića svakako. On i Roko su bratići, 100% naši navijači i to veliki. Ne bi bilo na odmet imati jednog takvog.

Nije mi tako djelovao u zadnjem dvoboju, dapače

Kako ti nije djelovao - kao navijač Rijeke? Pa ne može na terenu u protivničkom dresu biti navijač Rijeke. Nije on Tomo Erceg... čak je i taj dva gola dao Hajduku, jest da je usro sve na Poljudu u finalu kupa kad "nije mogao protiv Hajduka". A ona fotka tog dana s terena Poljuda i njegov kiseli osmijeh dok ostali blistaju od sreće...

Pa evo bas sam htio to napisat. Borio se za svoju ekipu, ato znaci da bi se borio i za Rijecki dres kad bi ga nosio,a to sto je navijac mozda bi ga nosilo jos onih 10 posto vise.
Neznam dali si ocekivao da ce u dresu Istre slavit gol Fruka s nasima,ali za mene su takvi koji ce dat sve od sebe za dres koji nose pravi profiji i uvijek bi takve,a ovi sto se useru kad igraju protiv bivseg kluba, beskarakterni u najmanju ruku.
Franko je igrac koji se najvise izvinjavao od svih igraca jer je nemilo trpao svim bivsima.

avatar_Silvio Dante
12.12.2024, 18:28 #4848 Last Edit: 12.12.2024, 18:29 by Silvio Dante
Nonsens je da je taj igrač uopće u Istri. Odnosno da je se nekako mimoišao s Rijekom. I samo prošao kroz kroz nju na putu od Širokog do Pule. To je nonsens. Stava sam da je nedopustivo da ijedan riječki, domaći igrač igra prvu ligu za neki drugi tim. Odrone tipa Istre pogotovo.
Ako riječki igrač, dijete ovog grada posjeduje kvalitet da igra prvu ligu, a Valinčić evidentno posjeduje, mi moramo sve učiniti da takve igrače ne gubimo. Iz razloga što tradicionalno oskudijevamo s domaćim igračima, što nije dobro za klupski ambijent i sliku; i dva, iz razloga što tih igrača nema puno. Na prste jedne ruke, moguće da sam puno i rekao, možeš nabrojiti Riječane u prvoj ligi. Nije da njih ima 20 ili 50 pa moramo razbijati glavu di s njima. Dakle nema tu trte mrte i pičke materine, taj igrač mora nastupati za Rijeku. Kad preraste Rijeku ima ići van. Ako ne zadovoljava kriterije Rijeke, ide u niže lige. Vrlo prosto.
Taj igrač, kako rekoste, Moris Valinčić, morao je igrati za Rijeku. Ne znam čim se bavi ta nazovi struka na brdu Rujevica, gdje gledaju, i kako su propustili priliku osigurati usluge ovog dečka. Koji vjerujem nije pretjerano ni skup. Mislim, znam da nije. Kiks. 

avatar_Zaf
12.12.2024, 22:16 #4849 Last Edit: 12.12.2024, 22:19 by Zaf
Ajoj. Ajmo razgovarati o igračima koji (u datom trenutku) nisu dovoljno kvalitetni za Rijeku, ali jesu za Slaven ili Istru... ili takvih nema u razmatranju. Ustavom ćemo im zabraniti da se pojave u SSHNLu?

Čovjek nije bio dovoljno dobar za Ri, pa je otišao u drugu (1. bih) i od tamo došao u Istru. Šta sa time? Tko je kriv? Ili se to dopusta?

Jbt.

A
Quote from: Zaf on 12.12.2024, 22:16Ajoj. Ajmo razgovarati o igračima koji (u datom trenutku) nisu dovoljno kvalitetni za Rijeku, ali jesu za Slaven ili Istru... ili takvih nema u razmatranju. Ustavom ćemo im zabraniti da se pojave u SSHNLu?

Čovjek nije bio dovoljno dobar za Ri, pa je otišao u drugu (1. bih) i od tamo došao u Istru. Šta sa time? Tko je kriv? Ili se to dopusta?

Jbt.
Ako točno piše sa 16 je iz Rijeke otišao u Opatiju iz koje je ubrzo otišao u Dinamo gdje se zadržao 2 godine pa Neretvanac, Široki i Istra. Zašto je sa 16 otišao iz Rijeke neznamo al kako se priča o školi nogometa ništa čudno.

K
Starci nisu imali para za pogurat?

avatar_Zaf
Zašto uvijek mora biti bas teorija zavjere?

Ima 100 mogucih razloga zašto se tako odigralo. Jedan legitiman od njih je kriva stručna odluka.

Greške i krive odluke struke nisu urbana legenda. Desavaju se. Pogotovo u sportu. I normalno (dobro?) da se desavaju. Nije to čista matematika, jer da je, ne bi imali (recimo) Andrića, Dogana i Pericu na platnom spisku, a Fruka u špici.

Jesam li naivan? Možda, ali dopuštam mogućnost da nije bila u pitanju korupcija.

avatar_Boy1da
Nije nužno korupcija, samo inkompetencija/vodjenje kluba ko mesokombinata.
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

avatar_MaČaĆeToMane
Ako se ne varam Valinčić je jedini igrač (prvotimac) HNLa rođen u Rijeci. Poražavajuć podatak!
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_Deba
Quote from: MaČaĆeToMane on 13.12.2024, 10:55Ako se ne varam Valinčić je jedini igrač (prvotimac) HNLa rođen u Rijeci. Poražavajuć podatak!
ja sam cuo neku pricu u koju ja osobno ne vjerujem vezano uz valincica da je klub trazio novce da on igra u mladim uzrastima... da je to razlog sto on vise nije tu :bo:

avatar_TIR
Rijetko ću pročitati da se zazivaju "Riječani" koji su sa 15 otišli u Dinamo. Pravi Riječanin nema što :neretljak:
#navodninavijač

avatar_Boy1da
Na stranu sto je bilo da je otisao u Zg i zasto je i od tamo otisao u putesestvije po nizim ligama i BiH, ali koliko se sjecam, njega je jos guzati brabojed pikirao. Ne znam sto je tad bilo da se nije realiziralo.
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

avatar_Fiumano
Malo previše ljudi sa previše strana priča o toj korupciji u školi nogometa Rijeke i tako već godinama unazad...

K
U medijima se pojavila intrigantna priča o zanimanju maksimirskog kluba za nogometaša Rijeke Lindona Selahija. No potencijalni transfer povremenog albanskog reprezentativca višestruko je (menadžerski) predimenzioniran. Objektivno, Selahi bi u Dinamovoj svlačionici već u startu bio peta opcija. Iza Sučića, Mišića, Ademija, pa i Pavića.

Naime, čini se razumnijim potezom protežirati vlastitog talentiranog 18-godišnjaka nego investirati u novog igrača 1,2 milijuna eura (koliko Rijeka potražuje za Selahija). Poglavito u kontekstu činjenice da je maksimirski klub tijekom ljetnog prijelaznog roka Osijeku prodao Marka Soldu za tričavih 400.000 eura. Eminentni menadžeri tvrde da Soldo danas na tržištu može postići višu cijenu od Selahija.