RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

M
Za Galesica su i Izak i Vukusic pisali da je ova zima vjerojatno kad ce otici. sad dali prepisuju jedan od drugoga ili imaju info ,to neznam,ali sad mu je cijena i vrijednost najjaca.

K
Ja sam za Galešića rekao prije njih da će dobiti Njemačke agente i da će sa prvim mjesecom tamo, tako će i biti osim ako ne bude neka veća prodaja prije njega, a mislim da neće
Eventualno Smolčić i 600k za Selahija

avatar_MaČaĆeToMane
Biti će koliko sam upućen Austrija
Sad ne znam hoće li se netko umiješati i oteti posao šta je lako moguće jer je zanimljiv igrač
SPORTSKI ODLAZI!

K
"struka" traži od Dinama 6M eura za Galešića, da je počeo neki kontakt
Nije valjda lud da ode tamo

Z
Quote from: Kostrena on 19.12.2024, 11:58"struka" traži od Dinama 6M eura za Galešića, da je počeo neki kontakt
Nije valjda lud da ode tamo

bez reprezentacije više od toga nejde.
6m i 20% od idućeg je ok po meni za bilo koji drugi klub osim dinama.

avatar_vMario87
Miško će se zadovoljit sa 2m i ukidanjem postotaka Rukavini i Jankoviću.. a možda nas neugodno iznenadi pa bude i manje od toga
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

K
Moje osobno mišljenje da ćemo dobiti 3-3,5M i ukidanje postotaka po 50% za Jankovića i Rukavinu, ali 99% neće gore.
Jankovića možemo prodati za cca 2,5m i to je 1,25M a Rukavinu još za ništa

avatar_Fiumano
Nemoj mi reći da ide u jebeni Dinamo

L
Neće Dinamo dati takve novce za stopera, opet se hvatate za tekstove od ničote

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: Kostrena on 19.12.2024, 11:58"struka" traži od Dinama 6M eura za Galešića, da je počeo neki kontakt
Nije valjda lud da ode tamo

A jbg, ja sam mislio da Miško ne ide ispod 7m eura  :D.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

K
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 19.12.2024, 13:04
Quote from: Kostrena on 19.12.2024, 11:58"struka" traži od Dinama 6M eura za Galešića, da je počeo neki kontakt
Nije valjda lud da ode tamo

A jbg, ja sam mislio da Miško ne ide ispod 7m eura  :D.
Germanijak piše 5 😆
Do nove godine će biti 2,5

avatar_Fornax
Nekima i dalje nije jasno zbog čega se Mišku žuri prodati što više polugodišnjih pretplata do Nove godine...
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

L
Quote from: Fornax on 19.12.2024, 13:20Nekima i dalje nije jasno zbog čega se Mišku žuri prodati što više polugodišnjih pretplata do Nove godine...
Šta mu se ima žuriti? Kao da su navale za pretplate, 50 više ili manje isti je vrag.

avatar_Fornax
19.12.2024, 13:24 #5008 Last Edit: 19.12.2024, 13:25 by Fornax
Quote from: LenRi on 19.12.2024, 13:21
Quote from: Fornax on 19.12.2024, 13:20Nekima i dalje nije jasno zbog čega se Mišku žuri prodati što više polugodišnjih pretplata do Nove godine...
Šta mu se ima žuriti? Kao da su navale za pretplate, 50 više ili manje isti je vrag.
Ovo je kao ono kad na pitanje "koliko je 3 puta 8" odgovoriš "mljeveno meso".
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_TIR
Ne uzimaju se njemački menadžeri, rade intervjui za njemački Sky Sports samo da bi preselio 200 kilometara sjevernije.
#navodninavijač