RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

K
Ja sam dobio info da je ponuda od Juventusa prema klubu i obitelji igrača
Možda dobijemo koga od njih na posudbu s obzirom da imamo sada dobru vezu s njima

M
Quote from: Kostrena on 22.12.2024, 13:40Ja sam dobio info da je ponuda od Juventusa prema klubu i obitelji igrača
Možda dobijemo koga od njih na posudbu s obzirom da imamo sada dobru vezu s njima

To je isto top,sad kuzim stopama Simona Sluge.
Sta je sa mladim Srdocem koji je otisao u Juve,ima li itko informacije o njemu?

avatar_deva
Quote from: Snjesko on 22.12.2024, 13:20Ma nece on ni u Dinamo. Gotov je on kao igrac.

Btw, smjesno mi je kako se Varazdin "trudi" protiv Dinama
Varazdin danas po igri i sansama nije trebao odigrati X, a kamoli izgubit

M
Moze se reci da je ovaj prijelazni rok bio polovan,Majstorovic, Gojak,palac gore, Rukavina palac pod 45 stupnjeva, Dogan palac pod 10 stupnjeva Posavec,Perica ,Andric,palac dole,iako sam zazivao Pericino proljece ali ocito ima jos nekih stvari osim nogometnih koji utjecu na to da ne igra, kao kod Andrica.

L
Quote from: moreplovac on 22.12.2024, 17:27Moze se reci da je ovaj prijelazni rok bio polovan,Majstorovic, Gojak,palac gore, Rukavina palac pod 45 stupnjeva, Dogan palac pod 10 stupnjeva Posavec,Perica ,Andric,palac dole,iako sam zazivao Pericino proljece ali ocito ima jos nekih stvari osim nogometnih koji utjecu na to da ne igra, kao kod Andrica.
I Devetak je solidno pojačanje

K
Bez Devetaka i Petrovića je to bilo puno puno bolje, ne vjerujem da je slučajno.
Goda će biti dobar kad počne igrat

avatar_Marabunt Campetto
Oršić kod Keka nije dobio šansu, otišao u Kinu i nakon toga odlazi u dinamo i postaje njihov heroj.

Na stranu, što ima lijepe priče o dinamu, bila bi filmska priča da po 2. put dođe u Rijeku, ovaj put u bitnoj ulozi s minutažom i gdje postaje prvak s Rijekom.
Ri Or Die

L
Quote from: Kostrena on 22.12.2024, 18:31Bez Devetaka i Petrovića je to bilo puno puno bolje, ne vjerujem da je slučajno.
Goda će biti dobar kad počne igrat
Ja bih rekao da je bilo dobro jer nije bilo i selahija. Nije čudno da nismo dobili nijednu utakmicu u HNLu u kojoj je on startao

K
A dobro on će sva sreća otići sad pa ćemo sve gazit

M
Quote from: LenRi on 22.12.2024, 18:28
Quote from: moreplovac on 22.12.2024, 17:27Moze se reci da je ovaj prijelazni rok bio polovan,Majstorovic, Gojak,palac gore, Rukavina palac pod 45 stupnjeva, Dogan palac pod 10 stupnjeva Posavec,Perica ,Andric,palac dole,iako sam zazivao Pericino proljece ali ocito ima jos nekih stvari osim nogometnih koji utjecu na to da ne igra, kao kod Andrica.
I Devetak je solidno pojačanje

Oprosti Mladene,palac gore i za tebe,uz njega rekao bi pozitivno polovan prijelazni rok.

R
Selahi ide 100%. Sve šta Mišković treba je zadržati ovu ekipu i dovesti zamjenu Selahiju. U HNL su 2 zanimljiva  igrača, Pozo i Pršir ili iskusno pojačanje iz vana, i dalje maštam o Kreilachu.
Ako će doći napadač neka to bude top razina, ako ne bolje da pokuša osposobiti Pericu.

avatar_ri je najbolje od svega
Dajte ljudi ne zajebavajte,kakav orsic.
Pa sta stvarno ne mozemo nac nekog tko ne drka na dinamo?
Sta nam nije pjaca bio dovoljni pokazatelj ?
Veliko NE Mislavu !
nananana... rijeka je najbolje od svega...

R
Ako je moguće dovesti Oršića, naravno da ga treba dovesti, ostalo su pizdarije.  Prestanite pisati te retardirana teze da će neki igrač puštati nekom klubu. Ako Dinamo zove Prpića, otići će tamo, ako ga ne zovu i dode kod nas, bit će najnabrijaniji upravo protiv Dinama jer ga nisu zvali.  Igrači nisu navijali,oni ne znaju šta je ljubav prema klubu koja je bezuvjetna, ono vile klubove dok ih ne odbace, a onda nastupaju likovi kao Šego ili Banić, pa i Maloča kada onako ružno unakaze tovare. Oršić je klasa, ako ga je moguće dovesti kod nas bilo kako, to bi bilo super. 
Ali opet, ako bi to značilo da ide Pašalić, nebi me to bas usrećilo. U ovom trenutku je Pašalić za nas nenadoknadiv i bolji igrač od Oršića.Važnije od dolazaka nama će biti da ne bude odlazaka

D
Treba nam napadač tipa Drmic, a sve drugo ostaviti kako je.

M
22.12.2024, 20:46 #5144 Last Edit: 22.12.2024, 20:47 by moreplovac
Misko je meni oduvijek bio top,ali neznam zasto konstantno vlazenje na nekoga ili nesto iz Zg-a.
Ajde jednog pa nekako, ali on ih uvijek skupi kriticnu masu. Nije da se neki ne trude ali ce uvijek biti s onom mislju "mozda opet jednog dana zaigram".

A odlasci su neminovni.