RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

K
Bit će još i gore

K
Nije me dugo bilo, mene ovo nije previše pogodilo jer me gazda ohladio od Rijeke. S kupite si klub je počelo, pa onom farsom s Gavranovićem, a s cijenom karata me dotukao da sad ne mogu niti vratit pretplatu (jer je nemam par godina i postao sam derbi navijač), a i ne mogu ni vratit člansku (jer se nisam ni učlanio). Tako da me to što smo postali "LOKOMOTIVA" ne dira previše. Zadnjih godin mi smo lokomotiva. Kupujemo ostatke od Dinama, njima vježbamo i rehabilitiramo igrače, i na kraju prodajemo kad im zatreba na sniženju. Zašto dolazi Mislav? Da budemo dovoljno jaki i ne dozvolimo Hajduku (jer njih ne možeš kupiti) i da nebi slučajno stvari izmakle kontroli. Pjaca 2.0. Ako mu krene eto ga na ljeto u ZG. Ovako na daljinu mi se i slučaj Jakirović čini farsa. Miško je bio ko fol ljut, ali je odmah sletio Sopić (dinamovac jel) i nekako potpisao Pjacu. I Rukavinu godinu kasnije. I Jankovića.
Sad iz ove perspektive mi i Palikuća djeluje kao pozitivan lik. Njegov je i Selahi i Đuahra ako se dobro sjećam. Ali je jedini, ali baš jedini lik u zadnjih 12 godina koji nije doveo niti jednog iz Dinama, ma niti jednog koji je i bio u Dinamu. I još prodao Smolčića za 2 miliona i pazi sad? U Njemačku. A nama se Komen Andrić ispričava jer je slučajno zabio nevažeći gol. Jer je čovjek iz Prečka ili Trešnjevke valjda. Pjaci je bilo teško jer je uspio pogoditi penal. Ako se malo zadubim u teorije i Selahiju se ne nudi ugovor jer se istom jebe za Dinamo. Šta će ti takav igrač, nit ga možeš usmjerit u Zg, a kad igra protiv njih igra kao da mu je zadnja. Ipak treba prikočit u tim utakmicama, zar nije u interesu da budemo drugi. 


avatar_aahzinho
Quote from: Kostrena on 03.01.2025, 17:13500k nakon prvog nastupa za reprezentaciju u službenoj utakmici?

500K nakon dinamovog plasmana u LP.
Tamo negdje daleko, a opet blizu...

L
Kako stvari sad stoje i kako se odvijaju, sve više mi se čini da tovari imaju pravo kad kažu da nam je poklonjen trofej 2017 te.

avatar_Fornax
Quote from: Labrax77 on 03.01.2025, 20:05Kako stvari sad stoje i kako se odvijaju, sve više mi se čini da tovari imaju pravo kad kažu da nam je poklonjen trofej 2017 te.

Respect? "Pusti smrada"?

 ???
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

H
Quote from: Labrax77 on 03.01.2025, 20:05Kako stvari sad stoje i kako se odvijaju, sve više mi se čini da tovari imaju pravo kad kažu da nam je poklonjen trofej 2017 te.



Z
Quote from: Fornax on 03.01.2025, 20:09
Quote from: Labrax77 on 03.01.2025, 20:05Kako stvari sad stoje i kako se odvijaju, sve više mi se čini da tovari imaju pravo kad kažu da nam je poklonjen trofej 2017 te.

Respect? "Pusti smrada"?

 ???

+Soudanijev penal

ide se malo u krajnost.

avatar_Monte Lumaka
Quote from: Snowcrash on 03.01.2025, 18:52
Quote from: m on 03.01.2025, 18:32Jučer je DRS rekao na pressici da je Galešić tu i da ne želi da ostanu repovi nakon njegovog transfera. E pa, ostat će. Ide u glavnog konkurenta kad ih imamo priliku skinuti. Nitko mu nije vezao ruke iza leđa dok ne potpiše.

A Mišković je u par intervjua rekao da smo mi Atletico Madrid. Nismo. Atletico ne prodaje glavnog stopera Realu na polusezoni u kojoj ima +7.

Zadnjih desetljeća, Real i Atletico su međusobno prodali/izmijenili barem 10 igrača, možda najrazvikaniji prijelaz iz Atletica u Real dogodio se dok smo mi slavili duplu krunu - Theo Hernandez je za 23 mio € prešao iz Atletica u Real.
Ali u pravu si - u zimskom prijelaznom roku, nije nitko nikada prešao iz Atletica u Real.

Inace ovi transferi u polusezoni unutar iste lige su teški bullshit, to treba zabranit .

I
Quote from: Labrax77 on 03.01.2025, 20:05Kako stvari sad stoje i kako se odvijaju, sve više mi se čini da tovari imaju pravo kad kažu da nam je poklonjen trofej 2017 te.


Ti si tek sad shvatio da au oni uvijek u pravu?

avatar_TIR
Daj nemojte me jebat sa tim glupostima. Malo provrtite glavom šta je sve bilo 2017. prije nego bubnete takvo nešto.
#navodninavijač

F
Quote from: Labrax77 on 03.01.2025, 20:05Kako stvari sad stoje i kako se odvijaju, sve više mi se čini da tovari imaju pravo kad kažu da nam je poklonjen trofej 2017 te.

Ne baljezgaj

-
Malo ste ipak pretjerali za 2017, pa samo izvrtite šta je bilo sve te sezone.

avatar_IvyFiume
"Na Rujevici je dan uljepšao i razgovor koji je sportski direktor Darko Raić-Sudar odradio s veznjakom Lindonom Selahijem, koji je dosad odbijao produžiti ugovor koji istječe na ljeto. Selahi je Raić-Sudaru izrazio spremnost ponovno sjesti za stol i pokušati postići dogovor o nastavku suradnje."

SN


Nadam se da će DRS i Miško bar pokušati ne biti gamad prema njemu,
nego postupiti korektno & pošteno jer Selahi to zaslužuje.

A
Quote from: ispod stijena on 03.01.2025, 20:24
Quote from: Labrax77 on 03.01.2025, 20:05Kako stvari sad stoje i kako se odvijaju, sve više mi se čini da tovari imaju pravo kad kažu da nam je poklonjen trofej 2017 te.


Ti si tek sad shvatio da au oni uvijek u pravu?

Dugo vremena sam to odbijao priznati, ali došlo je vrijeme kada slogan "Sami protiv svih", ne možemo, nego moramo predati južnjacima. Provjeriti ću može li se iz mog starog šala odrezati grb Rijeke pa šal opet porubiti, da na njemu ostane samo slogan "Sami protiv svih" i takvog ga pokloniti nekom simpatizeru ovih južnjaka :( hebem te živote, što sam ti skrivio da sam ovo doživio. Ovaj osjećaj danas je nadmašio i famoznu utakmicu 1999. protiv Osijeka kada sam 48 sati bio skroz nijem :(

avatar_MaČaĆeToMane
Pazite citirat ću se u petom mjesecu, završit ćemo 3. ili 4. na tablici jer je ovo jednako prodaji prvenstva.
Samo se nadam da će hajduk biti prvi da ode ovaj klan u vražju mater
SPORTSKI ODLAZI!