RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

K
Dolazak Menala znači i dolazak Čopa
Neka njih oboje tamo u pm
Tko ima želudac ići na utakmice, svaka čast

avatar_MaČaĆeToMane
22.01.2025, 12:26 #7861 Last Edit: 22.01.2025, 12:28 by MaČaĆeToMane
ma Čop mi nije nikakav problem
ali imam osjećaj za filing da je novi kupac iz Međugorja ili bliski suradnik i ne znam šta da mislim o tome, prolazi me strava i užas
ok vidit ćemo nije nitko potpisao službeno
ali ovi transferi nisu politika Damira Miškovića koliko god igrači imaju veze s dinamom nijedan se ne može prodati jer ima potencijala još od Rukavine koji je talent samo na papiru
odjednom dovodimo raspale islužene veterane koji nisu vidjeli ozbiljnog nogometa, a šansa da ih prodamo je skoro nikakva
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_vMario87
Quote from: Kostrena on 22.01.2025, 12:17Dolazak Menala znači i dolazak Čopa
Neka njih oboje tamo u pm
Tko ima želudac ići na utakmice, svaka čast

Čop je za Menala mila majka.. i igrački i karakterno
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

avatar_vMario87
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

K
Quote from: vMario87 on 22.01.2025, 12:27
Quote from: Kostrena on 22.01.2025, 12:17Dolazak Menala znači i dolazak Čopa
Neka njih oboje tamo u pm
Tko ima želudac ići na utakmice, svaka čast

Čop je za Menala mila majka.. i igrački i karakterno
Ne zanima me to,nit ga znam osobno kakav je... zanima me način razmišljanja kluba, nama ne treba ni SD ni predsjednik. Nama Međugorje vodi sportsku politiku
Daj me nemoj j da u cijeloj Europi ne možeš naći 2 igrača dalje od Zagreba.
Još nas muljaju, lažu i rade budalama. A mi ćemo i dalje braniti to jer smo mi takvu
Taj isti Menalo nas je odbio kad je već prihvatio nas ugovor na ljeto i mi slinimo za njim, pa da je Ronaldo nebi te doveo nikad

avatar_MaČaĆeToMane
čekam tko je još bio u dealu s Galešićem, ali namjerno odgađaju da ispadne drukčije... Moharami ili Emreli?
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_Snjesko
Meni je ovo gore od toga da je Galesic zavrsio u Dinamu. FUJ!

avatar_MaČaĆeToMane
Quote from: MaČaĆeToMane on 08.01.2025, 16:37
Quote from: TIR on 08.01.2025, 16:00Šuke i Kukoč obojica nebitni, povukao ih u Kustošiju obojicu.

Rukavina iako nebitan u široj slici, a nisam 100% da je on pod Barom. Ima tatu koji brine o njemu i karijeri, Bara je možda ranije samo bio nekakav posrednik kad je plasiran interes LA Galaxyja...

Na stranici Barine agencije piše da je
U svakom slučaju, meni se to ne sviđa, pogotovo ako na ljeto ne odu barem dvojica od četiri.

Dok sam pisao ovo odlučio sam napraviti istraživanje sa podacima koji su javno dostupni i došao do slijedećih zaključaka.
Agencija Niagara (Andy Bara): Ivan Smolčić, Gabrijel Rukavina, Marco Pašalić i po novom Mile Škorić - ukupno 4 igrača
Agencija ARENA (vlasnik Džidić iz Mostara): Martin Zlomislić - ukupno 1 igrač
Ivan Cvjetković: Bruno Goda - ukupno 1 igrač
Miroslav Bičanić: Marjan Čabraja, Dominik Dogan - brojim 1 igrač, ovaj prvi je bivši
VPA Sports (Nikky Vuksan i Dario Zahora, dok Mario Mamić službeno nije naveden u to društvo) - Niko Janković, Dejan Petrovič - ukupno 2 igrača
Zanimljiv mi je i Marjan Šišić, agent našeg Šimuna Butića, a inače agent Joška Gvardiola kojeg je otkrio Mamić no hajde neću ga ubrojiti ovdje.

Moram li naglasiti što je zajedničko ovim ljudima?
Dakle, svi osim Džidića uključeni su u suđenje i procese Zdravka Mamića, a ovaj s početka rečenice - s njim se Mamić trenutno druži.
Imamo 9 igrača od ljudi usko povezanih s Mamićem, a bivših igrača u zadnjih par sezona pitaj boga, morao bih dobro zagrebati. (Pjaca, Mitrović ovako iz prve)

Najzanimljiva mi je VPA Sports, sami zaključite zašto, a lani je predsjednik očito na svoju ruku doveo njihovog Mirka Marića.

#samokažem

i da definitivno, nama ili Zdravko ili Bara ili nekakav bliski suradnik vode sportsku politiku.
to je već 10 igrača po istoj vezi u klubu
di je Armada?
pa prijatelju možeš ti biti vlasnik kluba koliko hoćeš, neke stvari se ne rade
SPORTSKI ODLAZI!

J
Koliko je ovo sve frustrirajuće, teško je i za opisati...

avatar_Fiumano
Ovaj nas jebe u zdrav mozak

avatar_MaČaĆeToMane
22.01.2025, 12:45 #7870 Last Edit: 22.01.2025, 12:46 by MaČaĆeToMane
https://www.nacional.hr/nacional-ekskluzivno-tri-kanala-obitelji-mamic-za-izvlacenje-najmanje-23-milijuna-eura-na-transferu-duje-copa-u-cagliari/

Sadržaj dokumenata Football Leaksa dostupnih Nacionalu koje je dobio njemački tjednik Der Spiegel i proslijedio Europskoj istraživačkoj suradnji (EIC) pokazuju da je njegov nogometni agent Siniša Šošo, suvlasnik zagrebačke sportske agencije Pharos Sport, 8. svibnja 2014. ovlastio francuskog agenta Fabiana Blanca Martina i njegovu agenciju NLN Blanc Management S.L, da spreme sve potrebne dokumente za Čopov transfer u lisabonski klub Sporting. Ovlaštenje (dokument 1) je vrijedilo do 31. siječnja 2015.

Inače, Pharos sport je agencija koja zastupa Luku Menala
#samokažem

https://www.jutarnji.hr/scena/domace-zvijezde/ozenio-se-igrac-dinama-na-svadbu-u-hercegovini-dosao-zdravko-mamic-s-novom-odabranicom-15345209

Oženio se igrač Dinama, na svadbu u Hercegovini došao Zdravko Mamić s novom odabranicom. Luka Menalo oženio je prošloga petka zaručnicu Danijelu ...

Ne znam baš da je to normalno i ne znam danas nijednog igrača Rijeke kojem je Zdravko bio na piru. Inače i naš Landeka je po tim slikama

i sad @TIR ti meni reci kako ne opsovati cijelu strofu dotičnom lažljivcu koji nam vodi klub?
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_Pesimista
Kakav jebeni menalo !? :jbg:

Koji kur+c se događa s NAŠIM klubom ..... :sta:
alkoholom protiv droge

avatar_MaČaĆeToMane
čak da sam debil i žmirim na ta sranja
Luka Menalo kao igrač je zadnji put ozbiljan nogomet i minutažu imao pred 5 sezona u dresu Rijeke, 2020/21 kad je skupio skoro 1800 minuta.
U slijedeće 4 sezone nije uspio sve skupa skupiti toliko  :svakacast:
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_iSpOd StIjEnA 2
A di je taj črni, pobjegao sa liječnikog  :bo:  :bo:

Z
fuj jebo vam pas mater. Jedini dobar igrač vam otpadne, ponadam se da konačno mogu dovesti nekavo pojačanje izvana i ništa.
nije mu dosta s Galešićm sad pali vatru s ovim transferom. Ako mu idete nakon ovoga na stadion ste gori od njega, eto ko se uvrijedi boli me k.