RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_vMario87
Quote from: LenRi on 31.01.2025, 21:22Možda netko na brdu pokaže muda, pa dio zarade od Galešića, smole i Pašalića uloži u mitrevskog i valinčića. To bi bio potez.
Nažalost, samo u snovima.

To bi bile najbolje plug&play zamjene .. nažalost nemoguće
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

avatar_T.T.N.Y.
Quote from: LenRi on 31.01.2025, 21:22Možda netko na brdu pokaže muda, pa dio zarade od Galešića, smole i Pašalića uloži u mitrevskog i valinčića. To bi bio potez.
Nažalost, samo u snovima.

Daj pa di živite vi???

Neće taj eura dati za odštetu igrača.

A
31.01.2025, 21:28 #8732 Last Edit: 31.01.2025, 21:29 by armada
Quote from: kauzalni neksus on 31.01.2025, 21:16Šta se tresete, ima tamo neki Moharrami kojem istječe ugovor na ljeto...

Ako je istina za Smolčića i Pašalića, to je kao u boksu - treći nokdaun u istoj rundi je poraz i nemamo što više pričati o tituli

A po novinarima, niti ristoski nije najsretniji sa ponudom konjušara 8)

B
Ne kuzim ovu bezveze ogircenost, pa nedavno smo igrali s Sturmom koje smo btw. nabili oni su isto prvi u svojoj lizi I morali su prodat svoja najbolja igraca sad u zimskom roku, kod njih pak plakanje da trebaju nabavit investitora jer moraju prodavat igrace I odmah kontra ovih drugih da ne,  jer oni funkcioniraju nesto ko Hajduk clanski klub tako nesto..
Al nigdje ovakvog kipanja svjesni su da se prodat mora...a ovdje svi u nekim oblacima...
Pa nije nam vlasnik vise milijarder koji je drzao cijelu pomorsku logistiku u najvecoj drzavi Afrike, nego njegovi potrcko, taj ne lezi na stotinama milijuna, da moze svake godine spalit 10 na funkcioniranje kluba.
Jos uvijek smo u vrhu hrvatskog nogometa...sta bi sad bilo bolje da se vratimo na ono prije ligu za bedaka, gdje najbolje igrace prodajeno direktnom konkurentu te godine Hajduku da imamo za platit struju I isplatit place...a domet nam je pretkolo inter toto kupa...
Dajte malo realnosti...kolko je love ulupano u Osijek pa jedino sta tamo valja je stadion...

avatar_vMario87
Piše Vukušić da bi se ozbiljno razmislilo i da Como ponudi 2 MILIJUNA EURA.

Eto toliko vrijedi titula... i kapetan Rijeke
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

avatar_sthlm1987
Ajde paska prevaro, skupi muda, vrati Ristoskog i pisaj nam u usta sa stilom :sta:
Rijeka u srcu, Armada do groba!

K
Postoji sigurno druga priča i nema veze sa calciom mercatom. Neznam ju ali gledajući slijed dogadjaja od prodaje Galesica pa lažne objave o Petroviću da je odbijena ponuda i na kraju ove nove prodaje, mogu spekulirati da se radi o potezu očajnika i dugovima koje je presidente nabio. Samo neznam dali dug kluba ili njega osobno. Vrlo vjerovatno će kroz neko vrijeme izaći na vidjelo. On nije previše pametan ali je dovoljno bahat da će preci preko svega i svih da pokrije sebe i utopi sve oko sebe.
Ovakav klub nema smisla i potrebne su promjene gdje će neke druge vrijednosti biti bitnije od razmetanja jednog bezvrijedne osobe čija pojava ničim ne impresionira a intelekt nije vrijedan spomena. Namjerno izbjegavam vrijedjanje jer me od njega ništa ne iznenađuje. U svakom slučaju kraj se nazire, možda ne odmah, počeo je prošlo ljeto i agonija će se nastaviti a pobjede nas neće veseliti. Do trofeja ionako nećemo a tribine će biti sve praznije. Oni koji se budu bunili će kao i vrijeme Maminja biti udaljeni i na crnoj listi. Vidjet ćemo ali ovakav crni scenarij se nazire.

K
Smolčić ide, ide i Pašalić a sutra će doći ponuda za još jednog prvotimca.
Dobar prijelazni rok, zaradilo se.
Di su oni moji blokirani forumaši koji vire Miškoviću iz paka? Ajmo dečki recite nam zašto je ovo super

avatar_Deba
Quote from: Kostrena on 31.01.2025, 21:44Smolčić ide, ide i Pašalić a sutra će doći ponuda za još jednog prvotimca.
Dobar prijelazni rok, zaradilo se.
Di su oni moji blokirani forumaši koji vire Miškoviću iz paka? Ajmo dečki recite nam zašto je ovo super
za kojeg?

A
Quote from: Kostrena on 31.01.2025, 21:44Smolčić ide, ide i Pašalić a sutra će doći ponuda za još jednog prvotimca.
Dobar prijelazni rok, zaradilo se.
Di su oni moji blokirani forumaši koji vire Miškoviću iz paka? Ajmo dečki recite nam zašto je ovo super

Selahi?

R
Quote from: Kostrena on 31.01.2025, 21:44Smolčić ide, ide i Pašalić a sutra će doći ponuda za još jednog prvotimca.
Dobar prijelazni rok, zaradilo se.
Di su oni moji blokirani forumaši koji vire Miškoviću iz paka? Ajmo dečki recite nam zašto je ovo super

Zamisli gdje bi tebi bio kraj da mozes tako kao Misko...a ne ti ne bi tako ...objani nam kako je to super voditi klub


L
Quote from: armada on 31.01.2025, 21:46
Quote from: Kostrena on 31.01.2025, 21:44Smolčić ide, ide i Pašalić a sutra će doći ponuda za još jednog prvotimca.
Dobar prijelazni rok, zaradilo se.
Di su oni moji blokirani forumaši koji vire Miškoviću iz paka? Ajmo dečki recite nam zašto je ovo super

Selahi?
Pa za selahija je pisalo prije par dana da će doći ponuda za njega, vjerojatno je on u pitanju.

K
Quote from: Ro-Ro on 31.01.2025, 21:49
Quote from: Kostrena on 31.01.2025, 21:44Smolčić ide, ide i Pašalić a sutra će doći ponuda za još jednog prvotimca.
Dobar prijelazni rok, zaradilo se.
Di su oni moji blokirani forumaši koji vire Miškoviću iz paka? Ajmo dečki recite nam zašto je ovo super

Zamisli gdje bi tebi bio kraj da mozes tako kao Misko...a ne ti ne bi tako ...objani nam kako je to super voditi klub


Dobro večer, jeste se osjetili prozvanim ili?

avatar_m
Ne znam što reći osim da je Mišković potpuno izgubio kompas.

Imaš momčad koja igra dobro, prva je i ti napraviš - što točno? Prodaš kompletan kostur ekipe. Školski primjer kako zeznuti sve dobro što si godinama gradio, uključujući i ono što ti je možda najvažnije - imidž. Prodaj onda i klub nekome tko ima kakvu-takvu ambiciju i smisao za sportsku politiku jer ovo stvarno više nema smisla. Đaletu i preostalim igračima svaka čast i puna podrška.
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Rijeko moja najljepša si znaj

R
Mali smo klub sta god mi mislili, svi u nama vide sansu za korak naprijed , idu nas rezultati godinama iz nekoga razloga , slucajno ili ne  ...a u stvari zivim od od 6 do 6 mjeseca i tako u krug.....dokle god ne ude neka veca love nista se nece promjeniti...ako ove prodajw znace prodaju kluba super ali bojim se da nije tako