RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

K
Quote from: Finac on 05.02.2025, 16:43https://x.com/earnmorethanyou/status/1887128852310176026

Sta cemo s ovim dinamovcem ?

Taj tip je svaki dan ovog prijelaznog roka pisao da novi igrac dolazi... glup tip skroz

Vec je najavio lasla,čopa, nekog crnog, našeg marca pašalica, miereza + barem jos 10tak igraca

J
Ako nam hadjuk pred bankrotom uzme grgica, mozemo stavit kljuc u bravu. Jebo ja 20M od transfera ako ne mozemo uzet jednog igraca kraj tovara

avatar_MaČaĆeToMane
Nisam za cirkus, ali tog Mudražiju kojeg zazivate bi gađao bananama jer je lik teški majmun!

Manev je naš, ne znam šta da mislim o tom transferu
SPORTSKI ODLAZI!

Z
Quote from: Johnson on 06.02.2025, 08:30Ako nam hadjuk pred bankrotom uzme grgica, mozemo stavit kljuc u bravu. Jebo ja 20M od transfera ako ne mozemo uzet jednog igraca kraj tovara
Nebih ja to tako gledao . Nismo sigurni da će od njega biti igrač i da će se na njemu moći zaraditi a ako dečko želi dolje neka ide. Sumnjam da će mu se tamo dati prilika za igranje kao kod nas. Pa oni su sjebali cijelu svoju generaciju koja je igrala finale LP. Ako mu to nije pokazatelj onda je glup i on i roditelji

avatar_🔵 D10S ⚪️
Puno me vise zanima navodna pojacanja na boku i krilu od tamo nekog Grgica.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_Deba
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 06.02.2025, 09:48Puno me vise zanima navodna pojacanja na boku i krilu od tamo nekog Grgica.
manev na boku grgic na krilu :)

avatar_Vado Magnar
Ono što je dobro je što danas mladi igrači znaju da im je Rijeka izvrsna odskočna daska. Ako Grgić izabere Hajduk pred Rijekom onda je mutav jer tamo puno prilika neće dobiti. Antunović je posljednji takav primjer. Naravno, Hajduk mu može, čak i u ovoj upitnoj financijskoj situaciji, iskrcati puno deblji ugovor, ali ako sada gleda na novce onda nešto nije u redu s njime pa bolje da ode tamo.
A na kraju krajeva, ništa ne garantira da se radi o idućem Friganu ili Ivanoviću.

Zanima me da li naši osim Maneva i Grgića misle dovest još nekoga.

avatar_Deba
Quote from: Vado Magnar on 06.02.2025, 09:58Ono što je dobro je što danas mladi igrači znaju da im je Rijeka izvrsna odskočna daska. Ako Grgić izabere Hajduk pred Rijekom onda je mutav jer tamo puno prilika neće dobiti. Antunović je posljednji takav primjer. Naravno, Hajduk mu može, čak i u ovoj upitnoj financijskoj situaciji, iskrcati puno deblji ugovor, ali ako sada gleda na novce onda nešto nije u redu s njime pa bolje da ode tamo.
A na kraju krajeva, ništa ne garantira da se radi o idućem Friganu ili Ivanoviću.

Zanima me da li naši osim Maneva i Grgića misle dovest još nekoga.
kakva pohlepa, pa zar 4-5 nije dosta  :neretljak: 

da ne bi bilo zabune sarkazam je

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: Vado Magnar on 06.02.2025, 09:58Zanima me da li naši osim Maneva i Grgića misle dovest još nekoga.

Vukusic je prije 3 dana napisao da se radi na dovodjenju beka i krila ali da je prerano za otkrit imena 😉.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_D2
06.02.2025, 10:07 #9024 Last Edit: 06.02.2025, 10:08 by D2
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 06.02.2025, 10:04Vukusic je prije 3 dana napisao da se radi na dovodjenju beka i krila ali da je prerano za otkrit imena 😉.
Pratim i dižem za jednog polivalentnog veznjaka koji može odigrati po potrebi centralnog pa čak i krilnog napadača na obje strane. Ime je još, naravno, rano za otkriti.  :nisamja:
Kad oni zagrme, mi letimo! - Devetak
do 26.3.2025. - Simpatizer HNK "Provincija" - Rijeka s.d.d., do 3.1.2025 - ab ovo

avatar_Vado Magnar
Sarkazam je uvijek dobrodošao. Pogotovo kada se radi o nama i našim transfernim rokovima.  :neretljak:

Recimo da bi Grgić trebao zatvoriti potrebu za napadačem, Manev za desnim bekom (iako bi se dalo diskutirat o tome), ali meni se čini da smo i dalje tanki u sredini i na krilu.
Đalović je navodno izjavio da smo dobro popunjeni na krilnim pozicijama. Meni se to baš tako i ne čini.
A što se tiče sredine, govorilo se dosta na forumu o Mudražiji. Mene nije impresionirao kad je bio kod nas, ali u Lokomotivi dokazuje da se radi o jednom od najboljih ofanzivnih veznih u ligi. Mi tu imamo Fruka i Jankovića, ali kvalitete nikad dosta. Iskreno, sumnjam da će biti išta od toga, ali...

avatar_TIR
Stare igrače smo apsolvirali za ovaj rok: 24, 28, 33, 34.

Ako ćemo pošteno, na dosta mjesta nam fali dobra druga opcija (golman, oba beka, oba krila iako više desno, napad), a sva širina u srcu veznog reda realno odlazi na ljeto (Petrovič, Selahi, Fruk, Janković).

U situaciji smo da nam je Bruno Bogojević istovremeno glavna zamjena za desnog beka, lijevog beka i desno krilo (do eventualnog dolaska Grgića). To ne zvuči baš ozbiljno.

Sad je vrijeme da se načelno dogovore mlađa imena za ljeto...
#navodninavijač

avatar_D2
Evo što se čeka, Mudri objasnio.  8)

https://www.index.hr/sport/clanak/mudrazija-prvak-shnla-bit-ce-ona-momcad-koja-me-dovede/2639731.aspx?index_tid=635729&index_ref=naslovnica_sport_prva_d

Mudražija: Prvak SHNL-a bit će ona momčad koja me dovede
...
"Rijeka, Hajduk i Dinamo glavni su konkurenti za naslov prvaka. Na pitanje tko će osvojiti SHNL, Mudražija je rekao: "Mogao bih sad reći da će to biti ona momčad koja angažira Roberta Mudražiju, haha. Još imaju vremena, ostalo je desetak ili petnaestak dana, haha (prijelazni rok u Hrvatskoj traje do 17. veljače, op. a.)."
...
Kad oni zagrme, mi letimo! - Devetak
do 26.3.2025. - Simpatizer HNK "Provincija" - Rijeka s.d.d., do 3.1.2025 - ab ovo

Z
06.02.2025, 10:59 #9028 Last Edit: 06.02.2025, 11:00 by Zelko Maler
luta se luta. Mudri je bio kod nas. Krivo je korišten od Tomića. To je na treneru da prepozna kakav način igre i pozicija najviše paše igraču. Mudrog je zaklao na nekavom centralonom veznjaku daleko od gola. On neće doći k nama niti treba doći. Mudri je passe.
Grgić šta će nam on? On je špica imamo Čopa kao prvu opciju, Fruka kao drugu i Dogan je ostavljen za 3. opciju. Veliki je talent i moguće ga je dovesti, super nek dođe, ali nam ne treba.
Zna se koje pozicije nama trebaju i šta nam gori.
Manev je dobra akvizicija. Manev je stoper i stopera terba igrati. Grgić je špica nije nikakvo krilo.
Dovedite igrače koji nama trebaju jebemu mater. Nama treba desni bočni, a ne stoper koje može igrati desnog bočnog ili nekakav wingbek/ krilo koji može pokriti desnog bočnog ( Bogojević). Nama treba DESNI BOČNI.
Dalje, nama treba krilo, desno krilo, ne treba nam lijevo krilo koje je totalnno van forme da pokrije desno krilo ( Menalo) ili nedokazana špica koju možeš gurnuti na desno krilo jer ti tamo gori( Grgić).Treba nam desno krilo, a ne neke alternacije.

Dovedite igrače na pozicije nam trebaju bez kemijanja. Pun kurac nam je kemijanja s Bogijem s ovim s onim.

avatar_Buranorth
Ono što mene više brine i od cijena pretplata i Miškovog Urbi et orbija je naša transferna politika od kad je Pobjegulja otišao put Mordora. Uz rad Omladinske škole. (pogotovo ako su istinite plaće trenera)

U svijetlu Radiljićeve ozljede razumijem dolazak Škorića. Ostalo baš i ne.
Doveo si 3 mulca iz Njemačke i na njima zaradio skoro 15 miliona eura. Pa daj uzmi TM i pročešljaj te regionalne lige u kojima igraju ti gastarbajteri. Ja sam u 15 minuta našao 15 imena koja bi sigurno bilo dobro barem pogledati. Pogotovo sada kad imaš uzorak za pokazati im da je dolazak u Rijeku dobra opcija za njihovu karijeru, repka itd.