RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

B
Lijepo receno.
Pa evo jedan Gabriel Rukavina bi danas igrao za nekakve Buje ili jos slabije da mu nema tate koji ga odmalena gurao kroz dinamo i najbolje trenere. A i sad je jedva za Buje..

A koliko svi mi znamo talenata koji nikad nisu dobili pravu priliku...

avatar_T.T.N.Y.


Ne znaju mu ni ime napisati.... :sta:

avatar_TIR
07.02.2025, 15:04 #9092 Last Edit: 07.02.2025, 15:04 by TIR
Bude rješeno uskoro.

Inače da nakratko stanem u obranu osobe koja je to krivo prepisala od nekog kad je tipkala za stranicu, mogu pretpostaviti da je zbog kerninga, razmaka među slovima koji zna stvoriti probleme kod određenih fontova na računalu. Pa tako ovdje ne piše "mama mia": rnarna rnia  :)
#navodninavijač

avatar_vMario87
https://www.nacional.hr/doznajemo-austrijski-dragulj-na-korak-do-rijeke-dalovic-bogojevic-je-devetka/#google_vignette

"Angažmani Čopa, Škorića i Menala zatvorili su rubriku dolasci što se tiče nogometaša iz kategorije 'preko 30' ili 'nadomak 30 godina'."



U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

K
Forumaš @m mi je prije mjesec dana najavio njega, svaka čast za info, došao il ne došao

M
Karacic, izgleda za desni bok.
Kaže Vranić

I
Odličan potez bi bio Lav Grgić. Bez obrzira kakve konotacije bile.

Karačić?

Koliko nas je taj puta minirao?

Ali ok. Klasičan desni bek, nije priučen. 

avatar_vMario87
Karačić je dobar igrač.. teško da će doć
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

D
Quote from: david_ri on 30.01.2025, 13:06
Quote from: Zelko Maler on 30.01.2025, 07:52ima ko kakvih vijesti oko biločega?

Ex igrač Buja i Fenerbahče što je bio spominjan, riješava stan u Rijeci. Ako se ne ponovi Menalo to nam je prinova. Valjda 20 godina, napadač.

Stanje na semaforu pogođenih transfera:

david_ri : @Kostrena  & @MaČaĆeToMane zajedno

1 : 0   8)

A ni ne znam nikoga u klubu, nego slučajno poznanik prvi puta iznajmio stan preko NK Rijeke  ;D

K
Hahaha
Menala sam napisao u 12.mjesecu al dobro, ti brojiš ove godine 😆
Kad smo kod toga, dobio sam i od @MaČaĆeToMane i od par još forumaša u privatno točne informacije, koje se ne pišu više tu zbog određenih ljudi, koji su prihički nestabilni i očekuju da informacije tu moraju bit točne, provjerene, puzdane i nikako da shvate da se stvari promjene u par sati i da je ovo samo forum na kojem ljudi mogu pisati šta god žele

Inače hvala ti za točan info ;D

F
Quote from: vMario87 on 07.02.2025, 18:00Karačić je dobar igrač.. teško da će doć

Koga jebe, kad je trebalo onda nije htio, sad kad nema kamo sad smo mu dobri ?

F
Karacic je odlican bek. Bez obzira sto je izabrao Bresciu prosli put, ja dizem palac ako ga uspiju dovesti.

avatar_Boy1da
Da, Kara je dobar, a opet - izradio nas je vise od jednom.

I ne uklapa se u Vukusicevu da ce sad svi dolasci bit mladi.
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

Z
dopeljajte Karacica, jos Mudraziju i pola ekipe ce nam ici na festu u Zagreb u 5.mj  :neretljak:

I
Misliš da će dinamo osvojiti kup?