RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

S
Quote from: Fornax on 12.02.2025, 12:38Meanwhile, Kekov škart:



U to doba je Oršić bio škart - Na posudbama u Sloveniji je bio stalno ozljeđen, u Speziji isto tako. Kad je i Igrao u Serie B to je bilo po povratku od stalnih ozljeda i kao rotacijski igrač. 

avatar_MaČaĆeToMane
12.02.2025, 12:52 #9256 Last Edit: 12.02.2025, 12:54 by MaČaĆeToMane
dobro Oršić je tad došao kao igrač Inker Zaprešića
Šansu nebi dobio nigdje, zasluženo je nije dobio
bilo je škarta kod Keka, ali Kek je znao to sakriti pa ŠKARABOT nam je beka igrao
ali imali smo dovoljno znalaca u ekipi koji su to sve krpali i vuklo se, moglo se

danas imamo hrpu škarta, trećeligaških igrača ili bez iskustva u seniorskom nogometu, invalide koji po 3-4 sezone nisu igrali skoro nigdje i kad ovoj ekipi skineš Fruka, Jankovića i Čopa to je al pari sa Šibenikom i Goricom
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_🔵 D10S ⚪️
Bolje da je Orsic u to vrijeme bio skart jer da nije vjerojatno bi kao neki forsirao transfer u blizanca  8) .
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

I
Sto nije Olimpija ovaj tjedan u euro izazovu sa drugo/treceligaskim igračima vs stari igrači Kvrzic , Srdjan Grahovac, otpaci HNL a tipa Max Juraj Celic, Niko Darkovic i sl. ?

avatar_Vado Magnar
Trenutno nam transfer rok izgleda kao jad i čemer. No, ima još tjedan dana i obično tada igrači popuste u progovorima. Što znači da bi možda do tada mogli popuniti roster s još 2-3 kvalitetna igrača.
Prvenstvo je izgubljeno jer ne vjerujem da imamo sape i kvalitete za izdržat ritam. Jedino što se možda može dobro napraviti je da se posloži momčad za euro kvalifikacije pa da se tada ostvari ulazak u skupine. To bi trebao biti cilj. Novci u euroskupinama su enormni. Samo u premijama se dobije novaca kao od transfera Pašalića, a da ne govorimo o famoznom izglogu i podizanju vrijednosti drugih igrača.

Uprava nas je izbacila iz utrke za prvenstvo, ali nadam se da razmišljaju dugoročno i da se pripremaju za ljeto. Jer to je u biti najvažniji period za nas. Sve ostalo je bezveze.

Bi li danas prodali pobjedu u Osijeku za prolaz Olimpjie? Da.
Prije dva kola možda i ne jer smo bili u utrci za naslov.
Ako nam naslov nije bitan - onda se prokleto fokusiraj na Europu. Krvagu i sve. Samo me živciraju.  :jbg:

K
Olimpija je dovela Tamm-a igrača iz Kaljua (koji ima 23 godina, 12 nastupa za Estoniju i koji je u prve 2 utakmice zabio 2 gola) na free transfer a mi lažnog dvadesetogodišnjaka iz 4.lige i Čopa od 36 godina za biti 4.
Zato oni igraju u četvrtak a mi gledamo na tv-u

Z
Quote from: Vado Magnar on 12.02.2025, 13:11Trenutno nam transfer rok izgleda kao jad i čemer. No, ima još tjedan dana i obično tada igrači popuste u progovorima. Što znači da bi možda do tada mogli popuniti roster s još 2-3 kvalitetna igrača.
Prvenstvo je izgubljeno jer ne vjerujem da imamo sape i kvalitete za izdržat ritam. Jedino što se možda može dobro napraviti je da se posloži momčad za euro kvalifikacije pa da se tada ostvari ulazak u skupine. To bi trebao biti cilj. Novci u euroskupinama su enormni. Samo u premijama se dobije novaca kao od transfera Pašalića, a da ne govorimo o famoznom izglogu i podizanju vrijednosti drugih igrača.

Uprava nas je izbacila iz utrke za prvenstvo, ali nadam se da razmišljaju dugoročno i da se pripremaju za ljeto. Jer to je u biti najvažniji period za nas. Sve ostalo je bezveze.

Bi li danas prodali pobjedu u Osijeku za prolaz Olimpjie? Da.
Prije dva kola možda i ne jer smo bili u utrci za naslov.
Ako nam naslov nije bitan - onda se prokleto fokusiraj na Europu. Krvagu i sve. Samo me živciraju.  :jbg:

Damir Miškovič 24.12.2024.:

govori oprečno od tebe.
Nemaju nikakav plan za ljeto ako se tome nadaš

- Ljudi koji su zaduženi za nogometni sektor godinama vrijedno u tišini rade svoj posao. Imamo 11 igrača koje želimo na našem popisu. Ne slažem se s onima koji tvrde da zimi ili ne možeš pronaći dobre igrače. Moje iskustvo naučilo me sljedeće - ako mogu u siječnju dovesti svih tih 11 igrača koje smo podcrtali kao dobre za Rijeku, sve ću ih dovesti, jer onda na ljeto neću imati problema s njihovom prilagodbom. Novim igračima u pravilu treba minimalno tri do četiri mjeseca da se adaptiraju na novi klub, novu ligu, novi stan, novi PlayStation... Zato zimski prijelazni rok zna nama biti važniji od ljetnog.

R
Quote from: Vado Magnar on 12.02.2025, 13:11Trenutno nam transfer rok izgleda kao jad i čemer. No, ima još tjedan dana i obično tada igrači popuste u progovorima. Što znači da bi možda do tada mogli popuniti roster s još 2-3 kvalitetna igrača.
Prvenstvo je izgubljeno jer ne vjerujem da imamo sape i kvalitete za izdržat ritam. Jedino što se možda može dobro napraviti je da se posloži momčad za euro kvalifikacije pa da se tada ostvari ulazak u skupine. To bi trebao biti cilj. Novci u euroskupinama su enormni. Samo u premijama se dobije novaca kao od transfera Pašalića, a da ne govorimo o famoznom izglogu i podizanju vrijednosti drugih igrača.

Uprava nas je izbacila iz utrke za prvenstvo, ali nadam se da razmišljaju dugoročno i da se pripremaju za ljeto. Jer to je u biti najvažniji period za nas. Sve ostalo je bezveze.

Bi li danas prodali pobjedu u Osijeku za prolaz Olimpjie? Da.
Prije dva kola možda i ne jer smo bili u utrci za naslov.
Ako nam naslov nije bitan - onda se prokleto fokusiraj na Europu. Krvagu i sve. Samo me živciraju.  :jbg:
Razumijem da je prvak biti teško kada je proračun puno manji od konkurencije, ali ako prvak ne želiš biti onda naše navijanje za ovaj klub nema smisla. Mišković je stavio rampu na naslov prvaka, zašto onda sve to uopće gledat?  Bi li Rijeka bankrotirala i da li stvarno nebi mogao isplatiti plaće i premije da je zadržao ekipu i osvojio naslov prvaka, uz preko 20 milja od prodaje u zadnje 2 sezone i uz činjenicu da bi sigurno igrali Europu da je dopustio da osvojimo naslov? Mišković je govno, ne predsjednik. A mi koji to konzumiramo smo kreteni, svi skupa.

K
Ne znam koliko će Đalović još trpiti ovo, meni miriše da bi mogao ubrzo otići

avatar_🔵 D10S ⚪️
Pa nek ode. Trener je nebitan dok za gazdu imas sabotera.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_MaČaĆeToMane
Quote from: ispod stijena on 12.02.2025, 13:04Sto nije Olimpija ovaj tjedan u euro izazovu sa drugo/treceligaskim igračima vs stari igrači Kvrzic , Srdjan Grahovac, otpaci HNL a tipa Max Juraj Celic, Niko Darkovic i sl. ?

Nešto si pobrkao očito. Ne znam gdje igraju Datković i Grahovac ali u Olimpiji ne igraju
Ali evo pisao sam već za naše, ajmo za Olimpiju 3 4 3 protiv Jagielonije u Europi

Golman: Vidovšek - prošao školu Atalante, ovo mu je 3. sezona u Olimpiji kao 1. golman
Stoper: Marcel Ratnik - junior Olimpije , četvrta sezona u prvih 11 sa 21. godinom (kod nas npr. Burčul nema minutu)
Stoper: Ahmet Muhamedbegovic - 2 i pol sezone austrijska bundesliga, 2 sezone slovačka liga, druga sezona u Olimpiji
Stoper: Manuel Pedreño - trećeligaški igrač iz španjolske
Desni bočni: Jorge Silva - 2 sezone portugalska druga liga, 2 sezone portugalska prva liga, junior Sporting Lisabona
Lijevi bočni: David Sualehe - 3 sezone portugalska druga liga, 1 sezona portugalska prva liga, treća sezona u Olimpiji, junior Porta
sredina Agustín Doffo i Diogo Pinto
- ovaj prvi 1 sezona argentinske lige, 1 čileanske, 2 sezone bosanske i treća sezona u Olimpiji
- ovaj drugi junior Benfice, sezona portugalske prve i druge lige
Álex Blanco krilo - junior Barcelona, 1 sezona španjolske druge lige, 1 sezona klupa u prvoj ligi, 2 sezone u italiji seria b
Marko Brest krilo - junior Maribora sa 3 sezone u Sloveniji
Raul Florucz - stigao iz Lokomotive odnosno Jaruna

e sad ima tu Olimpija još zanimljivih igrača tipa Reda Boultam (junior Ajaxa), vidi se da netko skautira dobro, da se dovode igrači iz Španjolske i Portugala ili hrvatskih nižih liga
Ima smisla, vidim neki smisao, neke poveznice nekakav model postoji

kod transfera Rijeke otkad nema Jakira ne vidim ništa
dobije Miško poruku na viber i onda dovedemo tog igrača - tako nama izgleda prijelazni rok
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_Vado Magnar
Quote from: R13KA on 12.02.2025, 13:17Razumijem da je prvak biti teško kada je proračun puno manji od konkurencije, ali ako prvak ne želiš biti onda naše navijanje za ovaj klub nema smisla. Mišković je stavio rampu na naslov prvaka, zašto onda sve to uopće gledat?  Bi li Rijeka bankrotirala i da li stvarno nebi mogao isplatiti plaće i premije da je zadržao ekipu i osvojio naslov prvaka, uz preko 20 milja od prodaje u zadnje 2 sezone i uz činjenicu da bi sigurno igrali Europu da je dopustio da osvojimo naslov? Mišković je govno, ne predsjednik. A mi koji to konzumiramo smo kreteni, svi skupa.

Ma želi, ali bez da troši pare što ne ide. A mi? Mi smo navijali i kada smo znali da nema šanse da budemo prvaci (pa smo čak i skoro de jure bili) i navijat ćemo i dalje... jbg... ljubav.

I
Quote from: MaČaĆeToMane on 12.02.2025, 13:28
Quote from: ispod stijena on 12.02.2025, 13:04Sto nije Olimpija ovaj tjedan u euro izazovu sa drugo/treceligaskim igračima vs stari igrači Kvrzic , Srdjan Grahovac, otpaci HNL a tipa Max Juraj Celic, Niko Darkovic i sl. ?

Nešto si pobrkao očito. Ne znam gdje igraju Datković i Grahovac ali u Olimpiji ne igraju
Ali evo pisao sam već za naše, ajmo za Olimpiju 3 4 3 protiv Jagielonije u Europi



Mislim da nisam jer igraju kontra Borca, a svi navedeni su članovi banjlučkog Borca.

Suština priče ili posta je bila da smo imali transfer rok kao Olimpija, da bi komentari bili identični ovima sada vezano za transferni rok i odrađeni posao.

R
Quote from: Vado Magnar on 12.02.2025, 13:30
Quote from: R13KA on 12.02.2025, 13:17Razumijem da je prvak biti teško kada je proračun puno manji od konkurencije, ali ako prvak ne želiš biti onda naše navijanje za ovaj klub nema smisla. Mišković je stavio rampu na naslov prvaka, zašto onda sve to uopće gledat?  Bi li Rijeka bankrotirala i da li stvarno nebi mogao isplatiti plaće i premije da je zadržao ekipu i osvojio naslov prvaka, uz preko 20 milja od prodaje u zadnje 2 sezone i uz činjenicu da bi sigurno igrali Europu da je dopustio da osvojimo naslov? Mišković je govno, ne predsjednik. A mi koji to konzumiramo smo kreteni, svi skupa.

Ma želi, ali bez da troši pare što ne ide. A mi? Mi smo navijali i kada smo znali da nema šanse da budemo prvaci (pa smo čak i skoro de jure bili) i navijat ćemo i dalje... jbg... ljubav.
Ne, ne želi. Čuo sam previše priča. Ako hoćeš i javno, evo nas bivši analitičar Joža je na tribini rekao da smo prošli prvenstvo izgubili kada se Mišković vratio iz Dubaia.
Mišković je ove godine prodao prvenstvo, a prošle sabotirao.

avatar_MaČaĆeToMane
Quote from: ispod stijena on 12.02.2025, 13:34
Quote from: MaČaĆeToMane on 12.02.2025, 13:28
Quote from: ispod stijena on 12.02.2025, 13:04Sto nije Olimpija ovaj tjedan u euro izazovu sa drugo/treceligaskim igračima vs stari igrači Kvrzic , Srdjan Grahovac, otpaci HNL a tipa Max Juraj Celic, Niko Darkovic i sl. ?

Nešto si pobrkao očito. Ne znam gdje igraju Datković i Grahovac ali u Olimpiji ne igraju
Ali evo pisao sam već za naše, ajmo za Olimpiju 3 4 3 protiv Jagielonije u Europi



Mislim da nisam jer igraju kontra Borca, a svi navedeni su članovi banjlučkog Borca.

Suština priče ili posta je bila da smo imali transfer rok kao Olimpija, da bi komentari bili identični ovima sada vezano za transferni rok i odrađeni posao.

aha tu se nismo razumjeli
uglavnom, s moje strane nebi jer ovi igrači su makar neke škole prošli, a naša pojačanja škole Belupa, Cibalije i Čapljine
SPORTSKI ODLAZI!