RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

avatar_Deni323
Jbt mi bi bili prvaci a Igraci biraju Slaven fucking Belupo koliko dobre ponude dajemo.

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: Kostrena on 16.02.2025, 14:38Ja sam čuo da će sutra biti jedan potpis, jedino što može otkazati to je možda, nadam se ne, poraz danas

Znači u najavi pred koji dan bek, krilo i špica a na kraju možda popunimo jednu poziciju? Ako bude tako onda je razina nesposobnosti mnogo veća nego što sam zamišljao. Ne znam da li je gore nesposobnost ili laž. 
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

K
Da mi je dobit popis onih 11 igrača koje smo imali spremne kao zamjene i di su završili na kraju, za kolku lovu

Z
Quote from: Kostrena on 16.02.2025, 16:16Da mi je dobit popis onih 11 igrača koje smo imali spremne kao zamjene i di su završili na kraju, za kolku lovu

Ja bih htio vidjeti igrace Joze Pausica, Sopica i DRSa

Z
Quote from: Deni323 on 16.02.2025, 16:12Jbt mi bi bili prvaci a Igraci biraju Slaven fucking Belupo koliko dobre ponude dajemo.

Misko: "Ko je rekao da bi mi bili prvaci?"

K
Pa rekao sam 10ak puta koji su to igrači bili tada, ali su koštali po 250k odštete

avatar_Ares1312
Quote from: Zelko Maler on 16.02.2025, 16:07
Quote from: Ares1312 on 16.02.2025, 16:04Kako to da se nismo odlučili za dovođenje nestorovskog na pocetku sezone, imam osjecaj da bi u Rijeci zabio 15 komada u sezoni bez problema

Pricao je Kovacevic u podcast Inkubatoru da smo bili zainteresirani i da smo se umijesali kad ga je dovodio u Koprovnicu
Vjerojatno je Slaven nudio vise cak.

To je bilo po ljetu kad nisu mogi naci napadaca la su nekako iskopali Pericu preko Culine i Dogana jer su gledali  listu strijelaca druge lige pa su pretpostavili da je dobar ( tako su skautirali Dogana, to je sve od skautiga)

Samo sto je nestorovski doso spreman a ova dva truta ne mogu igrat ispred igraca koji nije napadac

Mislim na kraju dovedeš čopa kasno na zimu, sad kad si prodao pašalića

Uvijek neko krpanje igračima, jasna mi je transfer politika moras prodat da bi živio od toga, ali šta ne možes naprimjer sada gledat kojim igračima ističe ugovor na ljeto, dovest ih besplatno i da su tu od prvog dana priprema, pa imaj 30 igraca na lageru dok ovih 8 koji su u izlogu ne prodas


S
Quote from: Ares1312 on 16.02.2025, 16:19Samo sto je nestorovski doso spreman a ova dva truta ne mogu igrat ispred igraca koji nije napadac

Mislim na kraju dovedeš čopa kasno na zimu, sad kad si prodao pašalića

Uvijek neko krpanje igračima, jasna mi je transfer politika moras prodat da bi živio od toga, ali šta ne možes naprimjer sada gledat kojim igračima ističe ugovor na ljeto, dovest ih besplatno i da su tu od prvog dana priprema, pa imaj 30 igraca na lageru dok ovih 8 koji su u izlogu ne prodas

Kakvih 30 igrača? Dat par sto tisuća € za igrače na zalihi je nepotreban i ničim opravdan trošak!
Gazda je rekao 22-23 igrača je više nego dovoljno (optimalno). 
A Darkić može i mora opravdati položaj na anusnoj dlaci, pa stremi ka broju 18-19, al ne ide prodaja u jednom ili dva prijelazna roka, pa će to postignuće ostvarit tek ovo ljeto.


S
Quote from: William Butcher on 16.02.2025, 16:31https://sportcom.hr/regionalni-sport/rijeka/rijeka-zeli-antu-oreca-velez-odbio-prvu-ponudu-za-mladoga-branica

Imamo ugled očajne i gladne prostitutke koja se osramotila u Hrvatskoj, pa sad pokušava po Bosni, a prezahtjevno je tržište za nju.
Da sam u upravi Veleža, sad bi tražio milijun za Antu i 70% od daljnje prodaje.

avatar_Deba
kaze lepore da dolazi orec

K
Jel Orec Barina agencija? Vidim da je u kustosiji proveo 22/23? :bo:

avatar_🔵 D10S ⚪️
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_Snjesko
Pa da, treba nam još igrača slične ili lošije kvalitete kao Bogojević, ima smisla. Ne platit 300 000 Fruka, ali Oreča definitivno da. Naša struka nastavlja briljirati  :svakacast:

Z
Kako smo jadni.  ;D