RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

avatar_TIR
Vodit ćemo ljubav kao Linić penal protiv Turaka, loše izvedeno i razočaravajuće za svih :nisamja:
#navodninavijač

avatar_Projeto
Da mi kaže da sam takav bio odmah bi je zaprosio!

I dao sve od sebe da se popravim. "Obećajem, bit ću bolji, kao Čaki u Belupu / Šibeniku."
Napišite da je Rijeka prva, je*em li vam sve!

Rijeka je lijepa priča od samog svog postanka.

avatar_beetlebum
Quote from: Projeto on 25.07.2024, 10:04
Quote from: beetlebum on 25.07.2024, 08:37...

Sviđa mi se ulet tvoj "ćao, si možda sa Grobnika".

Trebao si nastaviti sa "uzbudljivija si za gledati od Anasa, voditi ćemo ljubav kao Linić kornere, polako i od iza, skinuo bi te kao Fućak rašlje, biti ću tebi što je Ahmad Rijeci, najbolji strijelac / zabijati svaki vikend..."

Ne mogu smisliti ništa za Čakija ili Klića.


Ako tražiš nekog vjernog i da probija, bit ću tvoj Čaval  ;)

A
25.07.2024, 11:23 #2268 Last Edit: 25.07.2024, 11:25 by Arci1984
Quote from: Fornax on 25.07.2024, 09:30Smiješna mi je teza da igrač kojeg želi Rijeka (koji još k tome dolazi iz obitelji navijača Rijeke) na kraju ode u neki Slaven Belupo.

Završi li u Belupu to će značiti da ga Rijeka ipak nije htjela u svojim redovima, a ne da je on nekakav izdajnik il šta ja znam.
Smiješna mi je teza da igrač kojeg Rijeka zeli(koji k tome dolazi iz obitelji navijaca Rijeke) na kraju odabere Osijek🤷🏻

avatar_Fornax
Quote from: Arci1984 on 25.07.2024, 11:23
Quote from: Fornax on 25.07.2024, 09:30Smiješna mi je teza da igrač kojeg želi Rijeka (koji još k tome dolazi iz obitelji navijača Rijeke) na kraju ode u neki Slaven Belupo.

Završi li u Belupu to će značiti da ga Rijeka ipak nije htjela u svojim redovima, a ne da je on nekakav izdajnik il šta ja znam.
Smiješna mi je teza da igrač kojeg Rijeka zeli(koji k tome dolazi iz obitelji navijaca Rijeke) na kraju odabere Osijek🤷🏻
Quote from: Arci1984 on 25.07.2024, 11:23
Quote from: Fornax on 25.07.2024, 09:30Smiješna mi je teza da igrač kojeg želi Rijeka (koji još k tome dolazi iz obitelji navijača Rijeke) na kraju ode u neki Slaven Belupo.

Završi li u Belupu to će značiti da ga Rijeka ipak nije htjela u svojim redovima, a ne da je on nekakav izdajnik il šta ja znam.
Smiješna mi je teza da igrač kojeg Rijeka zeli(koji k tome dolazi iz obitelji navijaca Rijeke) na kraju odabere Osijek🤷🏻
Brate, ni ja ne bi došao u Rijeku za pare koje su oni nudili.

Da mi rođena mater otvori firmu i ponudi mi minimalac, rekao bih joj "možda jesi rodila budalu, ali ne baš toliku".
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_MaČaĆeToMane
Quote from: Arci1984 on 25.07.2024, 11:23
Quote from: Fornax on 25.07.2024, 09:30Smiješna mi je teza da igrač kojeg želi Rijeka (koji još k tome dolazi iz obitelji navijača Rijeke) na kraju ode u neki Slaven Belupo.

Završi li u Belupu to će značiti da ga Rijeka ipak nije htjela u svojim redovima, a ne da je on nekakav izdajnik il šta ja znam.
Smiješna mi je teza da igrač kojeg Rijeka zeli(koji k tome dolazi iz obitelji navijaca Rijeke) na kraju odabere Osijek🤷🏻

Već ti je kolega odgovorio, a pod broj 1, Orijent nije ni prihvatio ponudu Rijeke od 0 kuna
SPORTSKI ODLAZI!

I
Kakvi Fućci i pašalići (jedan je Franjo Pašalić) mene sad zanima ta konobarica.

pašalić je namjerno malim slovom. Kad vidim njegovu facu na izalzu iz aviona, sve mi je jasno.

avatar_Fornax
Glavni razlog zašto priželjkujem Fućka je jer je dokazao da zna zabit, a naše je gore list i vjerujem da bi grizao ko luđak.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

A
Quote from: Fornax on 25.07.2024, 11:30
Quote from: Arci1984 on 25.07.2024, 11:23
Quote from: Fornax on 25.07.2024, 09:30Smiješna mi je teza da igrač kojeg želi Rijeka (koji još k tome dolazi iz obitelji navijača Rijeke) na kraju ode u neki Slaven Belupo.

Završi li u Belupu to će značiti da ga Rijeka ipak nije htjela u svojim redovima, a ne da je on nekakav izdajnik il šta ja znam.
Smiješna mi je teza da igrač kojeg Rijeka zeli(koji k tome dolazi iz obitelji navijaca Rijeke) na kraju odabere Osijek🤷🏻
Quote from: Arci1984 on 25.07.2024, 11:23
Quote from: Fornax on 25.07.2024, 09:30Smiješna mi je teza da igrač kojeg želi Rijeka (koji još k tome dolazi iz obitelji navijača Rijeke) na kraju ode u neki Slaven Belupo.

Završi li u Belupu to će značiti da ga Rijeka ipak nije htjela u svojim redovima, a ne da je on nekakav izdajnik il šta ja znam.
Smiješna mi je teza da igrač kojeg Rijeka zeli(koji k tome dolazi iz obitelji navijaca Rijeke) na kraju odabere Osijek🤷🏻
Brate, ni ja ne bi došao u Rijeku za pare koje su oni nudili.

Da mi rođena mater otvori firmu i ponudi mi minimalac, rekao bih joj "možda jesi rodila budalu, ali ne baš toliku".
Samo sam se nadovezao na Slaven. Koja je razlika između Slavena i Osijeka ako je lova opet bolja? Svako sebi bira pa ti nebiš netko bi Itd.

avatar_Projeto
Quote from: ispod stijena on 25.07.2024, 11:55Kakvi Fućci i pašalići (jedan je Franjo Pašalić) mene sad zanima ta konobarica.

pašalić je namjerno malim slovom. Kad vidim njegovu facu na izalzu iz aviona, sve mi je jasno.

Išao sam i ja analizirati govor tijela igrača prilikom izlaska iz aviona sa storya kluba, ali i sa aerodroma rumunjskog.

Obregon bulji u pod - nema samopuzdanja.

Janković se jedini smije i sretan je. U terminalu slikao igrače DSLR-om, baš simpa dečko.

Rukavina se sa obje ruke držao za rukohvat - inteligencija. Kao i Selahi.

Pašalić je izašao uzdignuta čela, pogledao lijevo desno lagano, daje vibru "gdje ste pičke stigao je Marco".

Majstorović je zadnji izašao. Što je ok, zadnji si došao u klub, zadnji izlaziš iz aviona.
Napišite da je Rijeka prva, je*em li vam sve!

Rijeka je lijepa priča od samog svog postanka.

avatar_Fornax
Quote from: Arci1984 on 25.07.2024, 12:18Samo sam se nadovezao na Slaven. Koja je razlika između Slavena i Osijeka ako je lova opet bolja? Svako sebi bira pa ti nebiš netko bi Itd.
Igranje u Europi? Borba za trofeje (načelno)? Treniranje u klubu s neusporedivo boljom infrastrukturom?

A i s financijske strane, igrači Osijeka su sigurno i solidno premirani za plasman u Europu... Kakvim se premijama moze nadati igrač kluba kojemu je jedina ambicija održavanje statusa stabilnog prvoligaša?

#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_Projeto
Osobno bi uvijek odabrao Slaven. Ugledan klub i platiša, lijepo mjesto za živjeti, blizu Zg. Podravske štuke naprave bolju atmosferu...

Za te 1-2 utakmice u Europi ne isplati se da te tuku, pucaju na tebe ili da ti komarci ulijeću u usta. A i čitali smo nedavno da komadi betona padaju sa stadiona.
Napišite da je Rijeka prva, je*em li vam sve!

Rijeka je lijepa priča od samog svog postanka.

avatar_Fiumano
Ova tema je 2% mercato 98% sve ostalo 🤷

O
Quote from: Zelko Maler on 25.07.2024, 00:17Ljudi, nije dobro. Kako sam rekao da Fućo dolazi, stvari su se promijenile, sitacija nije baš najbolja u vezi Fućka. Naime umješao se Slaven.  Ne znam hoćemo li ga uspjet dovest.

Vidim vi tu drobite o Pašaliću, koga boli kita za Pašalića kad se ovo s Fućkom događa. Hoće li nam ga Slaven ukrast?



Po ovome sta govoris Slaven ima vise love od nas i veci je klub. Je li to istina? Ne vjerujem.

S
Izbjegavam trenutno forum jer se samo izivciram. Ako Pasalic danas ne bude igrao onda stvarno sve sta je miskovic  dobro sta je napravio ima namjeru unistiti. To je pucanj u noge za bilo kakve ambicije kluba. Doslovno prodaj I bjezi