RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Z
otpisivanje postotka Rukavini i Jankoviću i nek nam kupe Valinčića

avatar_Vado Magnar
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 20.12.2024, 07:47Ne znam da li je veća glupost poklanjati klikove zg dnovinarima ili eure ovima što u ponudi imaju dubai firtule  :D.

S Dubai fritulama se možeš otrovati, s klikovima ne. Dakle...  :neretljak:

avatar_MaČaĆeToMane
Quote from: TIR on 20.12.2024, 09:13https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-ozlijedio-se-maric-za-rijeku-debitira-16-godisnjak-koji-u-sijecnju-radi-milijunski-transfer/139168

Pišemo novog u bilježnicu, Marić je ipak i dalje ozlijeđen pa debitira 16-godišnji Riječanin kojeg odmah prodajemo dalje i to u Leipzig. :sta:  :bo:

Pobogu, zašto i za koga je ovo dobro?
SPORTSKI ODLAZI!

M
Šteta prodaje talentiranog golmana ali milka je milka.
Tu bi mogli ići po Kolica koji je bio golman mlade repke, i onda ga odmah na posudbu da brani i kad se Zloma proda, a sad je dosta dobro vrijeme, igra za repku, momčad ne prima puno golova.
Kolic će imati slobodne papire, a znamo da Daddy like to.

L
Quote from: Kostrena on 20.12.2024, 09:33Rijekin glavni uvjet da bi pregovori uopće započeli je otpis svih potraživanja Plavih od budućih transfera Nike Jankovića i Gabriela Rukavine, a sve dok ljudi iz Dinama na to ne pristanu, Selahija u plavom dresu prije srpnja 2025. sigurno neće vidjeti...

Znači više me tražimo milijune?

Zanimljivo kako Vukušić i Sučić imaju totalno suprotne informacije, ako ih uopće imaju
Ovo za postotke je vezano za možebitni transfer Selahija, dok za galešića tražimo 7 milijuna.

L
Quote from: MaČaĆeToMane on 20.12.2024, 10:34
Quote from: TIR on 20.12.2024, 09:13https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-ozlijedio-se-maric-za-rijeku-debitira-16-godisnjak-koji-u-sijecnju-radi-milijunski-transfer/139168

Pišemo novog u bilježnicu, Marić je ipak i dalje ozlijeđen pa debitira 16-godišnji Riječanin kojeg odmah prodajemo dalje i to u Leipzig. :sta:  :bo:

Pobogu, zašto i za koga je ovo dobro?
Koliko znam maloljetne igrače na možeš zadržati ako oni žele otići, ne možeš s njima potpisati profesionalni ugovor prije 18og rodjendana, tako da se tu klub ne pita previše.

R
20.12.2024, 12:01 #5061 Last Edit: 20.12.2024, 12:02 by R13KA
Ako za golmana od 16 godina možemo dobiti milju, fino smo se namirili s transferima do ljeta. Dovesti za te pare napadača, osvojiti prvenstvo i imas sigurno skupine konferencijske lige i kakva je konkurencija vjerojatno i proljeće u Europi i jedno 5-6 miljona eura. Dinamo je na -7, od Hajduka smo već sada bolji i oni  će se klasično samoubit nakon prvog poraza na proljeće. Možda nismo bolji igrački od njih, ali smo zdravija sredina i uvijek to prevagne.
Tako bi to napravio ozbiljan klub, i Selahiju bi dali šta traži na godinu dana, jer šansa je tu, jedno prvenstvo nosi milijune od Europe. Možemo pričati ovako ili onako, ali prodaja kadeta za milijon bila bi u ovom slučaju fantastična stvar, ako se te pare iskoriste u Selahija i(li) napadača i ove sezone imamo šanse za prvenstvo i krpanje 50% proračuna iduće godine od para od Europe.
Za razliku od prošle sezone kada je Dinamo bio na -7 uz 2 utakmice manje, ovaj put je realnih -7. People godine Mišković u toj situaciji nije prodao nikoga, a bilo je interesa za Pašalića i Selahija, doveli smo Marića. Ozbiljno vjerujem da ćemo i ove godine zadržati sve igrače i da niti jedan neće otić nigdje, osim možda tog Selahija, ali ako ode vjerujem da će doći Pršir i da će Mišković napravit sve da dofura top napadača na posudbu.  Presudno prijelazno rok koji će e odrediti  iduće 2-3 godine, prvenstvo znači minimalno skupine konferencijske lige ! Jedino mi nije jasno kako za golmana od 16 godina možemo dobiti milju, kada nema profesionalni ugovor? Šta ne ide samo odšteta za razvoj?

avatar_MaČaĆeToMane
Nemojte sanjati bajke, naslov nije prioritet, biti će barem jedna "velika" prodaja, ako ne i dvije, tri sad na zimu
SPORTSKI ODLAZI!

L
Quote from: MaČaĆeToMane on 20.12.2024, 12:52Nemojte sanjati bajke, naslov nije prioritet, biti će barem jedna "velika" prodaja, ako ne i dvije, tri sad na zimu
Pa ja bih rekao da nije problem u jednoj ili dvije prodaje, ako ćemo nadomjestiti te igrače sa adekvatnom zamjenama. I šampionske godine smo prodali najboljeg stopera Mitrovića, ali smo odmah doveli župarića

avatar_MaČaĆeToMane
Quote from: LenRi on 20.12.2024, 12:55
Quote from: MaČaĆeToMane on 20.12.2024, 12:52Nemojte sanjati bajke, naslov nije prioritet, biti će barem jedna "velika" prodaja, ako ne i dvije, tri sad na zimu
Pa ja bih rekao da nije problem u jednoj ili dvije prodaje, ako ćemo nadomjestiti te igrače sa adekvatnom zamjenama. I šampionske godine smo prodali najboljeg stopera Mitrovića, ali smo odmah doveli župarića

Ne znam gdje možemo naći stopera u rangu Galešića
SPORTSKI ODLAZI!

R
Quote from: MaČaĆeToMane on 20.12.2024, 12:52Nemojte sanjati bajke, naslov nije prioritet, biti će barem jedna "velika" prodaja, ako ne i dvije, tri sad na zimu
Ja vjerujem da neće ići nitko, osim normalno Selahija. svi drugi će ostat. Ako je prošle godine riskirao u puno nepovoljnijim situaciji, onda će valjda i sada biti pametan.

R
20.12.2024, 13:01 #5066 Last Edit: 20.12.2024, 13:02 by R13KA
Quote from: LenRi on 20.12.2024, 12:55
Quote from: MaČaĆeToMane on 20.12.2024, 12:52Nemojte sanjati bajke, naslov nije prioritet, biti će barem jedna "velika" prodaja, ako ne i dvije, tri sad na zimu
Pa ja bih rekao da nije problem u jednoj ili dvije prodaje, ako ćemo nadomjestiti te igrače sa adekvatnom zamjenama. I šampionske godine smo prodali najboljeg stopera Mitrovića, ali smo odmah doveli župarića
Realno, ne možeš ih nadomjestiti. Ko to može nadomjestiti Selahija, Jankovića, Galešić a ili Pašalića? Iz HNL sigurno takvih nema.  Ljudi vjerojatno ne kuže kakav je Galešić igrač i zasto nam nitko ne može stvoriti priliku
Mi nikada nismo imala stopera te razine, s prošlo je kroz klub svakakvih.

K
Quote from: LenRi on 20.12.2024, 10:43
Quote from: Kostrena on 20.12.2024, 09:33Rijekin glavni uvjet da bi pregovori uopće započeli je otpis svih potraživanja Plavih od budućih transfera Nike Jankovića i Gabriela Rukavine, a sve dok ljudi iz Dinama na to ne pristanu, Selahija u plavom dresu prije srpnja 2025. sigurno neće vidjeti...

Znači više me tražimo milijune?

Zanimljivo kako Vukušić i Sučić imaju totalno suprotne informacije, ako ih uopće imaju
Ovo za postotke je vezano za možebitni transfer Selahija, dok za galešića tražimo 7 milijuna.
Pa da, prije 2 dana smo tražili 1,5 milijuna i otpis postotaka

avatar_MaČaĆeToMane
Pašalića može nadomjestiti bilo koje krilo iz trećeg ranga
ja se ne mogu načuditi čime vas je impresionirao, da mu nije Bara menadžer nit bi igrao u Rijeci nit u repstaciji
SPORTSKI ODLAZI!

K
Pašalić je ove sezone očajan