RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

avatar_Starless
Quote from: Fornax on 21.05.2024, 15:40
Quote from: TIR on 21.05.2024, 11:56Pogotovo kad se danas svi krase tim surovim profesionalizmom ilitiga novci su najbitniji, a ako si miljenik navijača - super...

Jebote više cijenim Gavranovića koji je bar iskreno priznao da ga boli kurac za neku mrtvu Rijeku, svi su mu od mladosti za Dinamo, i ponašao se ko govno, nego one-hit wondere koji imaju respekta prema pol lige.
Gavranović je odglumio ozljedu jer mu se nije išlo u ZG na gostovanje.

Daj mi igrača koji će korektno odradit ugovor od početka do kraja, boli me kurac šta mu je na srcu. Gavranović to nije bio u stanju.
Korektno je sprdio Dynameto u finalu s dva gola,svoje je odradio,tko ga hebe.
Volim grad koji teče

avatar_Snjesko
Osijek radi jako pametno konacno, sudeci po prvim potezima predviđam da ce za 2 godine, ako ne vec sljedece, bit najozbiljniji izazivac Dinamu, a mogli bi konacno i igrat Europu.
Uvijek bi izabrao Soldu, Jelenica i Cavlinu ispred Lovrica i Caktasa.
Oni ocito novaca imaju za pametna ulaganja, ja se bojim kako ce nasa ekipa izgledat druge godine. Nadam se da Sopic nastavlja i da cemo ponovo izvuc nekog iz 4 Njemacke lige, ali ne mozemo uvijek pogodit. Bitno bi bilo da Pasalic i Fruk ostaju jos jednu godinu, ostale cemo vec nekako nadomjestit.

avatar_Silvio Dante
21.05.2024, 21:27 #347 Last Edit: 21.05.2024, 21:29 by Silvio Dante
Da. Već i ova pedala Zekiću je vrlo upozoravajuća. Iz razloga što bi to kod nas realno malotko učinio. Jer ovdje uvijek važi ona ma dobro je, pusti ga, ipak je nešto, naš je blablabla, tamo vamo, ono, brate ne davi dobro je. Ili bit će samo bolje.
Ali ne. Ovdje je netko rezolutno okrenuo palac dolje u situaciji kad je realni cilj ostvaren, i kad je Zekić odradio posao zbog kojeg je doveden. Osigurao Europu, i promovirao par mladih domaćih igrača.

To je samo poruka svima da prosjek više nije cilj, da se želi više po svaku cijenu. Nekomu možda brzopleto i neplanirano, ali meni govori nešto drugo. Da će se ponovo uvjetno rečeno baciti na glavu kao i pod Bjelicom. Jer Mađari očito nisu došli tu da budu sekundanti i kulisa. Što realno i poštujem, barem znam na čemu sam s njima.

Čavlinu doduše ne znam kako mogu realizirati, mislim da je on zakaparen od strane dinama.

I
Ma ja toliko vjerujem Osijeku da Hajduku dajem veće šanse za neki iskorak.

I
Evo na temi Ri Mercato se vrti Osijek pa da povežem stvari i vratim temu na pravi put.

Navodno je Slavko Bralic u zadnjoj godini ugovora.
Kako je imao suradnju sa Sopicem, ne bih se čudio da završi kod nas...

avatar_Vado Magnar
Rijeka = Gorica 2.0  ;D

Šalu na stranu, one sezone je Bralić nosio obranu Gorice. Puno se spominje Krizmanić kao odličan obrambeni igrač, po meni on je u padu, a Bralić relativno solidno igra u Osijeku. S time da mislim da je lošiji od svih naših centralih braniča. Ajd, Dilaver je možda mrvu gori jer je glavom već van igranja nogometa. Ali i Smola je bolji - i bek i centralni branič.

A
Piše da Patrika Mijića iz Rogaške želimo. Spasio ih od ispadanja i odveo u finale kupa al navodno ostali bez licence pa će u 4 ligu. U 20 utakmica zabio 14 golova, prije je bio dobar u Austrijskoj drugoj ligi pa se zajebo odlaskom u Slovačku. 25 godina

avatar_TIR
QuoteMijić je, inače, veliki navijač Dinama, što ne bi bilo neobično da mu ostatak obitelji ne navija za - Hajduk.

- Nema tu skrivanja, veliki sam dinamovac. Od rođenja je tako, iako sam okružen hajdukovcima, majka Lucija, otac Ilija, stariji brat Alen i sestra Anamarija, svi su navijači splitskih Bijelih. Bogu hvala da je tako, ja, za razliku od njih, slavim redovito. Vjerujem da ću slaviti i na kraju ove sezone, da će Rogaška izboriti ostanak, a Dinamo biti prvak Hrvatske!

Bez brige, vjerujem da ima boljih ulova.
#navodninavijač

avatar_18orvat
Priča se o A. Mance, Fućku i Ivušiću a potonji je viđen s sinom na jučerašnjoj utakmici. Mislim da bi njihov angažman kao provjerenih prinova/kandidata za prvu momčad bio korak u pravom smjeru.

avatar_Boy1da
Kad smo kod Ivusica, bas sam nedavno razmisljao o tome da se nudi itd.

Igracki, nogometno nemam zamjerke. Bar ne za nas rang.

Karakterno isto okej, nije mlitavac i "naš" je.

Ne gledam ni nepopularni resale value, ne mora nam igrat 11 zlatnih koka.

Ali koji mu je motiv, zasto bi se kidao? Osim sto je "naš", jelte.

Pare kakve ima na Cipru tu neće imat. Ako se misli vratit s 29 i onda s 30/31/32 prodat, ne vidim da ce to uspjet bolje iz HNL nego iz kluba koji igra Europu (u najboljem slucaju, da mi udjemo, mu je isto). Za neki novi megatransfer mislim da mu je prošao voz, a za neku egzotiku mu je isto išao iz Rijeke ili Pafosa, uz razliku da u Pafosu do odlaska prima vece pare. Ako misli biti bolje na oku repstasji, mislim da mu je ravno svejedno. Dok Livakovic izgubi svoje mjesto, bit ce vjv prestar da ga preuzme, a za bit drugi/treci golman mu je ravno svejedno Rijeka ili Pafos.

Ne znam, mozda se covjek oce skrasit doma i igrat za svoj klub, al dosta puta smo se opekli s igracima koji dodju na placeni dopust tu, pa me zanima sta bi ga tu motiviralo.
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

avatar_worm
23.05.2024, 16:42 #355 Last Edit: 23.05.2024, 16:43 by worm
Motiviralo bi ga to što je navijač Rijeke i profesionalni nogometaš bez ijednog nastupa za svoj klub

Motivira ga što je sam na Cipru, a žena i malo dijete i cijeli život na Viškovu. A i igra za mrtvi Pafos, ne Real Madrid

Isto vrijedi i za Mancea, dobar sam sa obojicom i znam iz prve ruke kako razmišljaju.. obojica bi odmah sutra se vratili da dobiju ponudu iz kluba
MAGICA FIUME

avatar_18orvat
Quote from: Boy1da on 23.05.2024, 16:22pa me zanima sta bi ga tu motiviralo.

Ivušić je trebao završiti u Hajduku ali ga je navodno otac preusmjerio u Osijek. Sin mu je jučer bio u dresu Rijeke. Ajmo vjerovati da uz redovna primanja i element emocije još uvijek postoji u modernom nogometu.

Od naših povratnika na pamet mi pada samo Danijel Šarić koji je i na kraju karijere bio nositelj igre.

avatar_I2
Quote from: 18orvat on 23.05.2024, 16:02Priča se o A. Mance, Fućku i Ivušiću a potonji je viđen s sinom na jučerašnjoj utakmici. Mislim da bi njihov angažman kao provjerenih prinova/kandidata za prvu momčad bio korak u pravom smjeru.

Potpisujem .

Z
Quote from: 18orvat on 23.05.2024, 16:02Priča se o A. Mance, Fućku i Ivušiću a potonji je viđen s sinom na jučerašnjoj utakmici. Mislim da bi njihov angažman kao provjerenih prinova/kandidata za prvu momčad bio korak u pravom smjeru.

APSOLUTNO!


I
Su domaći, šu.
I to nešto znaci