RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_Snjesko
Quote from: Arci1984 on 12.06.2024, 21:38
Quote from: TIR on 12.06.2024, 17:00Smiješno mi ispod članka pročitati ogromno upozorenje kako će Nacional tužiti svih



A članak je recikliran na temelju instagram komentara starog tjedan dana, kojeg smo svi ujedno i vidjeli pred tjedan dana.
I još je Vukusic počeo pisat glupe članke i nema veze s informacijama iz kluba. Neki dan kaže ništa od investitora u klub a danas Miskovic prizna da je obavio razgovore s nekoliko dosad potencijalnih a zadnje sad s investitorom iz Njemačke i sad čeka odluku.

DV napise ono sto Miskovic izgovori, itekako on ima veze s informacijama iz kluba.

avatar_Fornax
DV je praktički sahranio Sopića, da bi ovaj na kraju ostao. Nema on više direktnu liniju s Miškovićem, informacije su mu više nego očito iz druge ruke.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_T.T.N.Y.
13.06.2024, 21:13 #797 Last Edit: 13.06.2024, 21:40 by T.T.N.Y.


 :sta:  :sta:  :sta:

V
A nebi bas plakal za momon haha

avatar_TIR
Fućak prema nama jedino logično.
#navodninavijač

Z
vjerojatno se sprdaš, nevezano uz Momu, ali Fućak je navodno otpisan u Os od Bote.

Dosta starijih igrača je več dobilo papire, Gržan, Bralić.....

Očito je da oni ciljaju u21 igrače ala Matković,Prekodravac itd za prodaju.

avatar_Boy1da
A boga pitaj. Taj Joso Boto iz Čitluka je radio u Ukrajini, a Momo se skitao tamo u okolici, pa je mozda vidio da se od njega da izvuc nesta sta mi nismo...
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

Z
Novinari nacionalnog kluba sada su se prebacili na Galešića...

avatar_worm
Ma to je slika kad smo igrali protiv Osijeka pa se mijenjao za dres
MAGICA FIUME

avatar_beetlebum
Momo?

Sad će bit na njuskalu - HNK Rijeka 2023/24 game jersey, never worn.

M
15.06.2024, 10:21 #805 Last Edit: 15.06.2024, 10:22 by moreplovac
https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/dinamo-odustaje-od-pjace-u-maksimiru-se-nesto-kuha-hrvat-bi-mogao-zakomplicirati-posao-15471738?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2ya-W7bM_XELlvl-I3prnbWyAi4NO_ILOAog_qSh24Y3wDFKqpb1fx0sA_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

Koja retorika, oni odustaju. Koja bagra sami sebi skaču u usta. Ali od ekskluzivnog Olivarija nisam ništa drugo ni očekivao.

Vidjet ćemo koliko će puta tijekom prvenstva "Pjaca preći u din" u slučaju da ostane kod nas.

Z
Ovih dana dovodimo golmana konkurenciju Zlomisliću...nije Ivušić... :neretljak:

M
Livakovic, da mu oživimo karijeru.  ;D

Rekao Murinho da je višak

Z
 nadam se da dolazi jedinica, a ne zamjena Zlomi.

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: moreplovac on 15.06.2024, 10:21https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/dinamo-odustaje-od-pjace-u-maksimiru-se-nesto-kuha-hrvat-bi-mogao-zakomplicirati-posao-15471738?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2ya-W7bM_XELlvl-I3prnbWyAi4NO_ILOAog_qSh24Y3wDFKqpb1fx0sA_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

Koja retorika, oni odustaju. Koja bagra sami sebi skaču u usta. Ali od ekskluzivnog Olivarija nisam ništa drugo ni očekivao.

Vidjet ćemo koliko će puta tijekom prvenstva "Pjaca preći u din" u slučaju da ostane kod nas.
🤡🤡🤡
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡