RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

avatar_Snjesko
Nemam nikakvih problema s tim da Mitrovic ode tamo gdje ce dobit vise para.
A s druge strane lijepo je za vidjet da Dinamo zeli i uzima igrace koji nama nisu u prvih 11 i imaju preko 30 godina, to isto puno govori o stanju kod njih.

Uostalom, glupo je ista prerano komentirat, mozda Mitar i ostaje, tko to zna, uvijek se u prelaznim rokovima puno prica i spekulira, dize se cijena, a na kraju cemo vidjet rezultat.

avatar_18orvat
Nije problem prelazak igrača u Dinamo ali je problem ako igrači koji su de facto u Dinamu igraju utakmicu sezone protiv Dinama a sve to pored mlađih i kvalitetnih igrača vezanih dugogodišnjim ugovorima.


A
Quote from: 18orvat on 24.06.2024, 12:58Nije problem prelazak igrača u Dinamo ali je problem ako igrači koji su de facto u Dinamu igraju utakmicu sezone protiv Dinama a sve to pored mlađih i kvalitetnih igrača vezanih dugogodišnjim ugovorima.


Tako je to je problem. To sam odmah govorio, zašto je Mitar odjednom igrao zadnje utakmice a Galesic preselio na klupu. One fore bio je nešto ozljeđen su price za malu djecu jer to nije istina.

avatar_vMario87
Mitrović uz sav respekt ne može dobit ni blizu plaću u dinamu kao šta neki ovdje spominju. Pa kod nas je imao 250-300k ako se ne varam i to prije ozljede kad smo ga vratili u zvučnom transferu. Iskreno bi bio iznenađen da mu dinamo ponudi i toliko a kamo li 500k i ugovor od 3 godine.

Ja se nadam da ostaje.. ode li negdi neću mu ništa zamjerit, osim ako ode u dinamo  ;)
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

T
Kalaica mislim na isteku ugovora, kakav Mitrovic. Uzmes Kalaicu, a ovom nezahvalniku ala boh i se.

Ako te klub cekao godinu dana, onda samo potpisi novi ugovor. Da klub u transferu nesto dobije od tebe, a ne ovako. Da je pod ugovorom mogli smo i trgovat sa Dinamom u vidu Živkovića.

avatar_T.T.N.Y.
24.06.2024, 16:32 #935 Last Edit: 24.06.2024, 16:38 by T.T.N.Y.
https://www.transfermarkt.com/drilon-hazrollaj/profil/spieler/986186

Zanimljiv igrač, pogotovo za naše tržište. Prošle sezone 25 golova i 9 asista, a samo 20 godina.
Ne vjerujem da bi odšteta bila nama prepreka iako je njegova cijena 750k, ali nikad nisu prodali igrača za više od 50k

A
Quote from: T.T.N.Y. on 24.06.2024, 16:32https://www.transfermarkt.com/drilon-hazrollaj/profil/spieler/986186

Zanimljiv igrač, pogotovo za naše tržište. Prošle sezone 25 golova i 9 asista, a samo 20 godina.
Ne vjerujem da bi odšteta bila nama prepreka iako je njegova cijena 750k, ali nikad nisu prodali igrača za više od 50k
Nebi bilo čudno da taj dođe Lokomotivu ili Belupo

avatar_Silvio Dante
24.06.2024, 18:51 #937 Last Edit: 24.06.2024, 18:52 by Silvio Dante
Što netko prije mene reče, najveći problem je činjenica da su nama dva, od 4 standardna stopera prethodne sezone, nama do zadnjeg dana sezone bili unutra. Kao da to samo po sebi nije alarmantno, počele su i pripreme za novu, evo traju već i tjedan dana, a ničega na vidiku i dalje. Ti si već na zimu morao ići s pojačanjima u toj liniji, jer si znao što te čeka.  Ademijevu prijatelju je već tad moralo biti saopćeno da će trenirati s juniorima umjesto gledati utakmice s najbolje pozicije na stadionu. Jer koja je njegova poanta i uloga u timu tokom lanjske sezone bila, meni je i dalje nedokučivo. A i sa Mitrom se moralo puno oštrije pristupiti rješenju zavrzlame.

Ovako se odgađalo, kao i stotinu puta ranije. Ovaj ti je sjebao k tome jednu ključnu utakmicu, ademijev frend je isto junački usrao onaj Varaždin, i dođe kraj sezone i ruka ruci ha? Ma nemoj. Rekoh, sve skupa nevješto, naivno, amaterski, neozbiljno najblaže rečeno.

Iz Rijeke igrač sa slobodnim papirima, u statusu slobodnog igrača smije ići samo i jedino u igračku mirovinu. Zaslužni klupski igrači, a takav i trenutno a i zadnjih xy godina nije nijedan, imaju povlašten status i njima se može izaći ususret. Oni nisu dio ove priče. Ali to su pojedinci, endemske biljke koje su učinile više za Rijeku nego Rijeka za njih. Takvih je u povijesti na prste jedne ruke.
Svi ostali snosit će pravno dopustive konzekvence zbog svojih činjenja i nečinjenja. Kao što je to lijepo učinjeno sa Selahijem na jesen. I gle kako se brzo otrijeznio i došao pameti, zanimljivo stvarno. Ovo je tržišno orijentiran poslovni sportski sustav i prva mu je misao vođenje po tržišnim načelima. Ne socijalna samoposluga.

Dripci najobičniji, krv bi vi meni pišali. 

S
Bez imalo zle krvi, Mitrovic i Pjaca su poluinvalidi. Visoke place I dugogodisnji ugovori niti pod razno, hint Drmic u dinamu.

S
26.06.2024, 10:17 #939 Last Edit: 26.06.2024, 10:18 by Snowcrash
Quote from: Silvio Dante on 24.06.2024, 18:51Iz Rijeke igrač sa slobodnim papirima, u statusu slobodnog igrača smije ići samo i jedino u igračku mirovinu.

Ta tvrdnja je u praksi neizvediva. Mitrović i 80% igrača bi sjedilo na klupi ili doma do kraja ugovora, u to možeš bit 100% siguran.
Da je Selahi u zimskom dobio 100 k godišnje veću ponudu, ne bi potpisao produženje ugovora nego bi odlepršao dok si rekao keks.

Osim toga, igrač za kojeg se stručni stožer i/ili sportski direktor odluče da ne zaslužuje produženje ugovora i ocijenjen je kao igrač koji više ne čini ikakvu razliku (i nema potencijalne zarade od njega) - neće dobit produženje ugovora nego slobodne papire.


Z
jebote valjda neće Josipa Posavca dopeljat...

A
Quote from: Zelko Maler on 26.06.2024, 11:17jebote valjda neće Josipa Posavca dopeljat...
Spomenut na drugom forumu. Jebote koja je to rupa bio u Hajduku, znaci svaku utakmicu za nasmijat se. Ako njega dovedu nisu normalni.

A
Istekao mu ugovor u 2 Danskoj ligi pa je taman za nas

M
Quote from: Zelko Maler on 26.06.2024, 11:17jebote valjda neće Josipa Posavca dopeljat...
Hoće