RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

avatar_Snjesko
Ajde dosta o teorijama zavjere po 100-ti put. Ako je netko tankirao zavrsnicu prvenstva onda je to Labrovic, da on nije primio onaj slobodnjak Petkovica...

Pjaci zelim da ponovi Drmicevu sudbinu u Dinamu, nista vise nista manje.

Nemojmo bit ogorceni, lijepe vijesti tek slijede

S
Ponedeljak krecu preplata,ovo sada je pucanje sebi u nogu. Drama sa Pasalicem,Pjacom I ostalom bandom skupa sa Sopicem. Miskovic se Sada treba vaditi is ovih govana u koje je sam sebe bacio. Ispadamo smijesan klub

avatar_Fornax
Quote from: elnino4 on 28.06.2024, 22:48Ne kužim kako Miško dopušta ovo, rade next level sprdačinu od kluba..
Klub je sprdačina na mnogo razina. Mislim da Miškovića ta kozmetika previše ne dira.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

Z
nadam se hitnim dobrim vijestima (Marešić ne spada u to) jer ljeto i općenito sve oko kluba nije dobro počelo i nejde u dobrom smjeru. Prošlo ljeto su Osječani radili cirkus, vidjelo se iz aviona da idu u provaliju i sve im se vratiolo, nadam se da se nama neće ponoviti 2022. godina. Otišli su glavni nositelji igre, obrana je oslabljena s dva više liderska stopera, nego utjecajna na igru, ali kažu da su i jedan i drugi bili bitni za svlačionicu, Labro je sigurno bio jako bitna karika, ako je Pašalić bivši onda se napad cijeli raspao, jedino je vezni red netaknut. Od ovih baš klasnih igrača ostaju samo Fruk i Selahi, s tim da Selahi ako ne produži ide. Ostaju nam neiskusni i mladi igrači Smola, Janko, Hodža, Galešić, Ivanović  s kojima ne možeš na vrh jer se moraju još razvijati i raditi,  stranci koji su em ispodprosječni em ih boli kita, Kobra, Momo, Veiga, Đuro i igrači koji kvalitetom nisu za Rijeku, Čabraja, Goda, Bogojević. Nejde mi ovo na dobro.

S
Meni je prvi put u životu - u ponedjeljak pao mobitel iz stražnjeg džepa u wc školjku.
Nisam Marco Pašalić, jer se njemu se to dogodilo u srijedu.  ;D 

avatar_Marabunt Campetto
Quote from: Silvio Dante on 28.06.2024, 22:14Prijeko nam treba neki potez ili događaj kojeg ćemo konačno moći okarakterizirati kao pozitivan. Sve ovo posljednjih mjesec, dva ide u kategoriju otriježnjenja, razočarenja, ponekad i poniženja. I onda kad se tako zareda, ne zna čovjek tko mu glavu nosi, bojiš se ujutro otvoriti laptop ili otključati mobitel.
Tako je nažalost i ovdje kod nas. Sve neko crnilo, nažalost ja prvi sam mračan trenutno kako je mračan onaj najveći mrak ujutro prije svitanja.
Jebemo, pičkaramo, proklinjemo, mogu mislit kako je ljudima koji nisu toliko ogorčeni i koji možda ovo sve shvaćaju s puno opuštenije pozicije čitati svo ovo crnilo, kletve i osude. Malo mi je krivo zbog njih.

Zato se vraćam na početak. Treba nam neki kurac, nešto da nas malo vrati u kolotečinu. Potpis, objava, neka lijepa vijest barem u rangu ove da je Smola postao kapetan.

Tu najviše i klub zakazuje po pitanju komunikacije s javnošću. Razumijem da je klub "privatni" ali isto tako živiš od tih istih navijača i daj malo informiraj boga mu jebem. A ne samo u šiframa pričat.
Ri Or Die

J
29.06.2024, 06:47 #1146 Last Edit: 29.06.2024, 06:49 by jopa
Smirite se ljudi, nit je ovo prvi prijelazni rok da je ovako, nit je Mišković od jučer u klubu... vec je puno puta receno da se igraci nece gomilati, znaci da se prvo proda pa se onda dovede zamjena... imajte strpljenja malo, isto funkcioniramo godinama i uglavnom smo jako uspjesni u tome... i ne nasjedajte na svakakve clanke, nisu ni novinari od jucer

avatar_18orvat
Quote from: Marabunt Campetto on 29.06.2024, 00:19Prijeko nam treba neki potez ili događaj kojeg ćemo konačno moći okarakterizirati kao pozitivan.

Odlazak Pjace, Dilavera i Mitrovića iz Rijeke za mene je sjajan a ne samo pozitivan događaj.

Z
Na drugom forumu piše da se Marco javio 😂

Inače, Olivari i Ničota još uvijek ništa... dobro je...

avatar_I2
Quote from: Fornax on 28.06.2024, 18:29Vukušić se na Twitteru kune da je istina ovo da je kapnula izdašna ponuda, a da se on ne javlja na telefon.



Klub iz Serie A

Z
Quote from: I2 on 29.06.2024, 09:59
Quote from: Fornax on 28.06.2024, 18:29Vukušić se na Twitteru kune da je istina ovo da je kapnula izdašna ponuda, a da se on ne javlja na telefon.



Klub iz Serie A

pa šta se tu ima mislit? Razumijem da mu se u voim godinama bejde u Arabiju, što je i normalno....

avatar_I2
Quote from: Zelko Maler on 29.06.2024, 10:04
Quote from: I2 on 29.06.2024, 09:59
Quote from: Fornax on 28.06.2024, 18:29Vukušić se na Twitteru kune da je istina ovo da je kapnula izdašna ponuda, a da se on ne javlja na telefon.



Klub iz Serie A

I to jebena lova i za klub i za MP

pa šta se tu ima mislit? Razumijem da mu se u voim godinama bejde u Arabiju, što je i normalno....

avatar_18orvat
Pašalić je navodno jučer cijeli dan proveo na Liburniji tako da ne znam tko tu koga.

Z
Quote from: 18orvat on 29.06.2024, 10:10Pašalić je navodno jučer cijeli dan proveo na Liburniji tako da ne znam tko tu koga.
Nije važno bitno je da se gnoji...😂

Z