RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

S
Duje, po onome što je pokazao u našim juniorima i na posudbi u Šibeniku (2.715' prošle sezone), svakako zaslužuje priliku.


avatar_Boy1da
Slazem se, meni je Duje ekstra, ali ovisi o planovima ove sezone, da li smo spremni trpit. Idealno bi mu sjela jos sezona bas u Sibeniku di se vec aklimatizirao i jos bi igrao prvu ligu. Onda bi se dogodine vratio komotno u konkurenciju za prvu ekipu, a ovako ce skupljat minute na kapaljku.
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

avatar_Projeto
Zašto se nitko ne veseli besplatnom pojačanju Ilinkoviću?

Siguran sam da ima mjesta za njega, a dečko je idealna kombinacija Fruka i Selahija.

Nadam se da neće ispasti da ga Sopić nije volio jer bio bi zločin da ne dobije priliku u količini koju je dobio Lepi ili barem Liber.
Napišite da je Rijeka prva, je*em li vam sve!

Rijeka je lijepa priča od samog svog postanka.

S
Quote from: Projeto on 06.07.2024, 16:26
Quote from: Snowcrash on 06.07.2024, 15:46
Quote from: Projeto on 06.07.2024, 15:37Ok, onda je Hajdukovac sa Paga. Zamisli šta bi im radio tek da navija za nas!

Ništa ja ne zamišljam - Rujevicu je otplatio Volpiju s transferima igrača, pretplatama, članarinama i 800 k € godišnje od grada i županije.
Kad je proda, neće nitko od građana Rijeke ili navodnih i hejterskih navijača vidjet ni centa.

Kužim, tebi je cilj zaraditi na Rijeci, neki povrat uloženoga, a ne zajedno sa Miškom, koji je u privatnom jetu na jahti došao kao spasitelj narodne Rijeke pred bankrotom. Nije ti cilj sufinancirati klub i uživati u onome što si sa tih 800k su-stvorio, a to su kapetani Smola i Galešić između ostalih, maturanti akademije HNK Rijeka, kojima je za dlaku izbjegao naslov prvaka.

Srećom pa je tu Miško kojemu nije cilj izvući novac iz kluba kao nekim drugim predsjednicima ili "navijačima".

Oftopičarimo na temi Mercato.
Naravno da radi najbolje što može za organizaciju čiji je vlasnik. Večina vlasnika želi učinit svoju organizaciju uspješnijom, proizvoditi i prodavati produkte s višom dodanom vrijednosti. 
Ako se vratimo na mercato, mislim da se možemo složit kako je Miška izuzetno teško zajebat za vrijednost macchiata, a kamoli na mercatu. Primjerice, ma kako završilo s Pašalićem, on će osigurat za organizaciju najbolje moguće uvjete u danim okolnostima. Evidentno je kako s njim želi financijski zatvorit mercato, jer će zadržavanje ostalih igrača osigurat bolji produkt za ovu sezonu.

I
Duje je super radi lijeve noge, a ja se nadam da će biti super i jer ćemo igrati na dva fronta u jesen

E
Quote from: ispod stijena on 06.07.2024, 19:05Duje je super radi lijeve noge, a ja se nadam da će biti super i jer ćemo igrati na dva fronta u jesen
Vidoviti Milan :svakacast:

Z
Momo se navodno nije ni pojavio još na pripremama, niti se ikome javlja.
Kralj!
Lik iz bajke je svoju priču završio.

avatar_waf
06.07.2024, 20:46 #1522 Last Edit: 06.07.2024, 20:50 by waf
..količina pameti na svijetu je stalna..a stanovništvo raste..

Z
06.07.2024, 20:47 #1523 Last Edit: 06.07.2024, 20:48 by Zelko Maler
Quote from: waf on 06.07.2024, 20:46..a na fotki je valjda njegov klon.. :bo:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=874860214671173&set=pcb.874860998004428&locale=hr_HR

koliko je to stara slika?

edit:a sad vidim....
Prenašam vijest s drugog foruma jbg...

M
Quote from: Zelko Maler on 06.07.2024, 20:44Momo se navodno nije ni pojavio još na pripremama, niti se ikome javlja.
Kralj!
Lik iz bajke je svoju priču završio.

To ekipa serucka. Bio je sa Frukom na onom videu.


D
Quote from: moreplovac on 06.07.2024, 20:57
Quote from: Zelko Maler on 06.07.2024, 20:44Momo se navodno nije ni pojavio još na pripremama, niti se ikome javlja.
Kralj!
Lik iz bajke je svoju priču završio.

To ekipa serucka. Bio je sa Frukom na onom videu.

Bez nastupa danas, a bome ni Banda, očito prekriženi.

V
Inače Mitar potpisao za Al Ahli


Z
Quote from: Vanjska Anasa Sharbinija on 06.07.2024, 23:07
Quote from: T.T.N.Y. on 06.07.2024, 21:18https://www.rijekadanas.com/rijeka-zeli-krizmanica-iz-gorice/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1RHWdNjCGgTM1vPqH88y-9OVObjv3pqkwOSQj00Go7rfDRehjGxoEG1og_aem_LJgFOmfrW7zWKjblhPZu5A

Krizma je stara želja. Ističe ugovor za godinu dana, ne znam šta Miško čeka.

Krizma mi je pičkast lik. I on je propao u toj Gorici. On i Marešić godinu dana razlike, jedan izgleda ko milo dijete, zapeo u Gorici, a jedan šamara Livaju, igrao po Austriji i Francuskoj.