RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_Fiumano
Pasalic zorno pokazao da je maestro sa loptom i jedino mu Fruk parira tehnikom. Spikic je nula.

Z
nama ne treba puno. Čak i da nema novaca vjerujem da se neka malo jača špica na posudbu može dopeljati i uz to jo 2-3 Devetaka na kritične pozicije, u prijevodu igrača koji mogu pomoći  u rotaciji i dobri smo.

avatar_Snjesko
Pasalic je Jamal za Spikica.

Ali dobro da su ZG novinari skuzili da nitko nije lud da prvo prodaje Pasalica u Dinamo, a drugo da uzima Spikica kao zamjenu. Sad je jalov i skup, a jucer kad su ga nudili je bio "na radaru" izbornika.

avatar_18orvat
Špikić ima plaću 600k? :o S tim efektom sisanja Dinamovog proračuna korisnije ga je pustiti u Dinamu nego uzeti slobodnih papira.

Z
Quote from: 18orvat on 02.08.2024, 10:24Špikić ima plaću 600k? :o S tim efektom sisanja Dinamovog proračuna korisnije ga je pustiti u Dinamu nego uzeti slobodnih papira.

zato ga se dinamo pokušava riješiti pošto poto.
Njima otpisani ograči sisaju preko 2 mil eura godišnje. Emreli je isto imao 500k+, jučer su raskinuli s njim

Ostaju teškaši Bočkaj i Moharammi koji su svaki 400-500k.
Fuking Deni Jurić je sigurno na 250-300k
Štefulj 300k-400k.

Svi 4 otpisani. Želim im dug boravak u dinamu.


I
A taman sam bio neki dan prozvao Emrelia  :)  :o  :nisamja:

avatar_Vado Magnar
Quote from: Zelko Maler on 02.08.2024, 09:57nama ne treba puno. Čak i da nema novaca vjerujem da se neka malo jača špica na posudbu može dopeljati i uz to jo 2-3 Devetaka na kritične pozicije, u prijevodu igrača koji mogu pomoći  u rotaciji i dobri smo.
Ovisi o ambicijama.
Ako želimo nešto vie onda valja ciljati malo više od "Devetaka", ako nam je plasman europska natjecanja cilj onda nam je dovoljno ovo što imamo.
Za nešto više, bilo u Europi, bilo u domaćim natjecanjima valjalo bi podignuti nivo i ne krcati se balastom.
U bilo kojem slučaju nam treba Još jedna špica.

avatar_T.T.N.Y.
Quote from: Vado Magnar on 02.08.2024, 11:31
Quote from: Zelko Maler on 02.08.2024, 09:57nama ne treba puno. Čak i da nema novaca vjerujem da se neka malo jača špica na posudbu može dopeljati i uz to jo 2-3 Devetaka na kritične pozicije, u prijevodu igrača koji mogu pomoći  u rotaciji i dobri smo.
Ovisi o ambicijama.
Ako želimo nešto vie onda valja ciljati malo više od "Devetaka", ako nam je plasman europska natjecanja cilj onda nam je dovoljno ovo što imamo.
Za nešto više, bilo u Europi, bilo u domaćim natjecanjima valjalo bi podignuti nivo i ne krcati se balastom.
U bilo kojem slučaju nam treba Još jedna špica.

Cilj je 4. mjesto u ligi.

avatar_18orvat
02.08.2024, 13:25 #2573 Last Edit: 02.08.2024, 14:34 by 18orvat
Quote from: Monarh on 02.08.2024, 08:34Popljuju Špikića u članku kako nezna zabiti gol, kako ne kuži nogometnu igru, kako kampira u zaleđu...

Ne treba imati sumnje SN su uvijek u misiji, ovaj put tjeranja Špikića iz Dinama. Nadam se da ga ne tjeraju u Rijeku.

avatar_🔵 D10S ⚪️
Piše na twitteru za Devetka da smo platili malu odštetu + dogovoren postotak od idućeg transfera.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡



avatar_m
Nema do Engleza, tako smo i za Kramu dobili odlične novce iako su svi "dobronamjerni" uvjeravali tada da je to nemoguće. Ako se realizira, onda je ipak moguće da je vuk sit a ovce na broju, jedino će trebati koju jaču ovcu u napad i na krilo dovesti. Plus ako Miško može prolongirati transfer do 15.8., bilo bi idealno.
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Rijeko moja najljepša si znaj

avatar_vMario87
Dovedite Rebića slijepci..  :nisamja:
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

avatar_Vado Magnar
Quote from: vMario87 on 02.08.2024, 17:10Dovedite Rebića slijepci..  :nisamja:

Jao ne. Znao je pružati izvrsne partije, ali 'em ima propuh u glavi, 'em je bahat do neba i nazad.