RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

A
Quote from: Orpat on 24.08.2024, 12:09
Quote from: Arci1984 on 24.08.2024, 11:29
Quote from: TIR on 24.08.2024, 11:21Dogana potpisujemo ako Franjo ode, pretpostavljam.
To sam ja isto mislio a dobio sam kasnije i info da ga želimo. I sad kakvo je to pojačanje? Igrač koji ima 25 godina i jednu dobru drugoligaški sezonu ostalo loše i u drugoj ligi.

Pa on ima ugovor do 2029, znači misli platit odštetu ili....?

https://www.transfermarkt.tv/dominik-dogan/profil/spieler/635142
Raskinuo je ugovor pred par dana.



avatar_Vado Magnar
Quote from: Monarh on 24.08.2024, 11:54Protiv Lilla je David bio spreman da završi utakmicu u 30. minuti, na način da taktički pošalješ nekog da uđe u konflikt sa obostranim žutim, s time da je njemu to drugi. Protiv Olimpija si isto imao na početku igrača sa žutim, dakle, taktički ideš primjerice s nekim igračem da se u nekom duelu navlači s njim, pa neko naguravanje... Obostrani žuti, njihov van.

Možda bolje ne. Onda tek ne bi nikada dali gol.

M
Quote from: worm on 24.08.2024, 12:14Ja bi šaltao kapetansku traku drugome, kako kapetan dobi žuti karton zbog prigovora

Smola je dobio žuti zbog prigovora protiv Olimpije jer je pričao sa sucem, i još se čudi

A ušao u igru drugo pol, a traka ostala kod Galešića

Pa nije da sudac prati Rijeku, ako je traka bila oko ruke Galešića, onda je on kapetan i samo on prigovara
Šta ne?

avatar_worm
Quote from: moreplovac on 24.08.2024, 14:35
Quote from: worm on 24.08.2024, 12:14Ja bi šaltao kapetansku traku drugome, kako kapetan dobi žuti karton zbog prigovora

Smola je dobio žuti zbog prigovora protiv Olimpije jer je pričao sa sucem, i još se čudi

A ušao u igru drugo pol, a traka ostala kod Galešića

Pa nije da sudac prati Rijeku, ako je traka bila oko ruke Galešića, onda je on kapetan i samo on prigovara
Šta ne?
Želim samo reći da je i to dio pripreme utakmice, dobili smo hrpu kartona zbog prigovora, a većina ih se mogla izbjeći
MAGICA FIUME

avatar_ri je najbolje od svega
Quote from: Monarh on 24.08.2024, 11:54Stavit ću po ovu temu mada ne spada ni tu.

Pišem o općenitoj, nazovimo inteligenciji igrača i vodstvu ekipe s klupe. Meni je dan danas u glavi onaj Lille i David koji je dobio žuti karton na početku utakmice. I protiv Olimpija je sudac vrlo lako potezao kartone.

Dakle, igrač više bi trebala biti prednost na terenu, ako s druge strane nije Elfsborg 😜, i ne shvaćam da općenito treneri ne rade na tome i ne uzimaju to i obzir.

Protiv Lilla je David bio spreman da završi utakmicu u 30. minuti, na način da taktički pošalješ nekog da uđe u konflikt sa obostranim žutim, s time da je njemu to drugi. Protiv Olimpija si isto imao na početku igrača sa žutim, dakle, taktički ideš primjerice s nekim igračem da se u nekom duelu navlači s njim, pa neko naguravanje... Obostrani žuti, njihov van.

Recimo to je lijepo, čini mi se Radeljić s klupe napravio sa onim njihovim crnim, lijevi bekom, kad je bilo tamo kod klupa.

Njihov golman je isto pokazao dosta inteligencije kada je opetovano trežio prekid zbog navijača i navlačio nervozu.

Neznam koliko je vas primijetilo da je i Elfsborg kod nas imao taktiku da im stoper leži i traži pomoć dok to daje cijeloj ekipi mogućnost da ode kod klupa na osvježenje u savjete.

Jbga, je off topić, ali nekad nogomet gledam drugim očima i ljuti me koliko nema plana B, C, kako se ne prepozna situacija na terenu.

Ovo mi je citav zivot enigma u svim sportovima u kojima mi sudjelujemo.
Kada protivnici koriste takve nacine da dodju do pobjede uvijek je komentar kako je šupski ovo ono a mi uvijek neka teznja nekoj cistoj pobjedi,bez mrlja.
Nasim igracima i trenerima to ne padne ni na pamet. Nije za usporedbu al mourinho je bas to govorio igracima tottenhama da su "predobri decki".

Sada ce me netko napast vjerojatno i za ovo ali - pa nasi kad su u 16 m ne pokusaju ni penal iznudit.
Pa ako ne ide,iscupaj tu pobjedu nekako prljavo,isprovociraj za zuti,crveni,penal.
Ali ne mi nismo padavicari,mi smo fer korektni.
nananana... rijeka je najbolje od svega...

avatar_worm
🇧🇷🚨💣 Yan Matheus će iduće subote odigrati zadnju utakmicu za #YokohamaFM, a nakon toga potpisat će trogodišnji ugovor s #Rijeka.

Marco Pašalić će u četvrtak odigrati zadnju utakmicu u dresu #Rijeka, nakon čega će otputovati u Englesku i potpisati za #Bournemouth.

Izvor: neki lik na Twitteru
MAGICA FIUME

M
Quote from: worm on 24.08.2024, 22:57🇧🇷🚨💣 Yan Matheus će iduće subote odigrati zadnju utakmicu za #YokohamaFM, a nakon toga potpisat će trogodišnji ugovor s #Rijeka.

Marco Pašalić će u četvrtak odigrati zadnju utakmicu u dresu #Rijeka, nakon čega će otputovati u Englesku i potpisati za #Bournemouth.

Izvor: neki lik na Twitteru

Ma lik se zove Nais Goalhra 🤦 ima 50 pratitelja..

B
Quote from: MOISES on 24.08.2024, 23:27
Quote from: worm on 24.08.2024, 22:57🇧🇷🚨💣 Yan Matheus će iduće subote odigrati zadnju utakmicu za #YokohamaFM, a nakon toga potpisat će trogodišnji ugovor s #Rijeka.

Marco Pašalić će u četvrtak odigrati zadnju utakmicu u dresu #Rijeka, nakon čega će otputovati u Englesku i potpisati za #Bournemouth.

Izvor: neki lik na Twitteru

Ma lik se zove Nais Goalhra 🤦 ima 50 pratitelja..


Isti lik tvrdi da je  Stevan Jovetić (34) raskinuo sa Olyimpiacosom i prihvatio nasu ponudu???  :bo:

avatar_ministry
Quote from: MOISES on 24.08.2024, 23:27
Quote from: worm on 24.08.2024, 22:57🇧🇷🚨💣 Yan Matheus će iduće subote odigrati zadnju utakmicu za #YokohamaFM, a nakon toga potpisat će trogodišnji ugovor s #Rijeka.

Marco Pašalić će u četvrtak odigrati zadnju utakmicu u dresu #Rijeka, nakon čega će otputovati u Englesku i potpisati za #Bournemouth.

Izvor: neki lik na Twitteru

Ma lik se zove Nais Goalhra 🤦 ima 50 pratitelja..


Nais Goalhra???
Nais Djouahra !!

Kaj je to fora neka? 😁
rio

avatar_worm
Pa ovdje sam pročitao bar deset puta da se napiše i trač i bilo šta, samo da se piše :)
MAGICA FIUME

Z
dobar je ovaj Brazilac, ne ulazim u to hoće li doći ili ne.Hoču reći samo unpopular opinion da  je besmuisleno ulagati u roster a da ih  vodi Đale i njegov "stožer"

Prvo trener i stožer i onda slaži roster

Ovo što sad imamo na klupi je smiješno.

avatar_Deni323
Quote from: Zelko Maler on 25.08.2024, 10:09dobar je ovaj Brazilac, ne ulazim u to hoće li doći ili ne.Hoču reći samo unpopular opinion da  je besmuisleno ulagati u roster a da ih  vodi Đale i njegov "stožer"

Prvo trener i stožer i onda slaži roster

Ovo što sad imamo na klupi je smiješno.


U potpunosti tocno.

avatar_Boy1da
Je, al sta ako prodjemo Olimpiju? Djaleta ce u KL prozvakat i posrat, a ako dovedes krstenog trenera - ispast ce ruzno, svi ce tulit da mu se da kredita, da je izborio Europu, da sad netko drugi vodi Europu mjesto njega blablabla...

Na stranu to sto bi Misko doveo drugog trenera samo ako pristane na 2000e brutto, Wolt popodne i jos 500e ako ce i dresove prat doma.
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è