RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

M
Quote from: Boy1da on 25.08.2024, 11:53Je, al sta ako prodjemo Olimpiju? Djaleta ce u KL prozvakat i posrat, a ako dovedes krstenog trenera - ispast ce ruzno, svi ce tulit da mu se da kredita, da je izborio Europu, da sad netko drugi vodi Europu mjesto njega blablabla...

Na stranu to sto bi Misko doveo drugog trenera samo ako pristane na 2000e brutto, Wolt popodne i jos 500e ako ce i dresove prat doma.

Pa to,ako prođe dalje, nema se šta govoriti niti omalovažavat njegov uspjeh.
Niti ja nisam presretan, ali isto tako treba podržati instituciju trenera, pogotovo ako poluči rezultate.
Nema garancije ko će biti kakav trener, bio golman, obrambeni, vezni ili napadač.
Kakvu su karijeru imali Nagelsman ili Murinho, a kakve Gattuso ili L. Mathaus.
Kad se već odlučilo da mu se da povjerenje onda ga treba ispoštovat.

D
Nego zašto smo uvjereni da Djalovic nema pojma? Ima čovjek pobjedu 4 razlike i neriješeno jer su opet promašili boga i vraga... mislite da je problem što nije stavio Rukavinu koji je i drugo poluvrijeme igrao nacetog zgloba?

avatar_🔵 D10S ⚪️
25.08.2024, 12:22 #3332 Last Edit: 25.08.2024, 12:24 by 🔵 D10S ⚪️
Quote from: deo123 on 25.08.2024, 12:13Nego zašto smo uvjereni da Djalovic nema pojma? Ima čovjek pobjedu 4 razlike i neriješeno jer su opet promašili boga i vraga... mislite da je problem što nije stavio Rukavinu koji je i drugo poluvrijeme igrao nacetog zgloba
Ne znam da li ima ili nema pojma ali znam da me općenito kod trenera živcira previše floskula u njihovim izjavama. Đale ih ima i više nego previše  ;D.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

M
Quote from: deo123 on 25.08.2024, 12:13Nego zašto smo uvjereni da Djalovic nema pojma? Ima čovjek pobjedu 4 razlike i neriješeno jer su opet promašili boga i vraga... mislite da je problem što nije stavio Rukavinu koji je i drugo poluvrijeme igrao nacetog zgloba?
Nisam uvjeren, nego dojam.

Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 25.08.2024, 12:22
Quote from: deo123 on 25.08.2024, 12:13Nego zašto smo uvjereni da Djalovic nema pojma? Ima čovjek pobjedu 4 razlike i neriješeno jer su opet promašili boga i vraga... mislite da je problem što nije stavio Rukavinu koji je i drugo poluvrijeme igrao nacetog zgloba
Ne znam da li ima ili nema pojma ali znam da me općenito kod trenera živcira previše floskula u njihovim izjavama. Đale ih ima i više nego previše  ;D.
Ja bih to pripisao rookie faktoru, prvi put je na toj funkciji pa onda tim "evergreen" izjavama odat dojam "vladam situacijom ".

R
Samo se nadam da mu je onaj koji se ne miješa u posao nacrtao što su prioriteti. Danas što bude sa rezervama ko ga jebe a u četvrtak prolaz.

avatar_Boy1da
Quote from: deo123 on 25.08.2024, 12:13Nego zašto smo uvjereni da Djalovic nema pojma?

Jer nikad nismo vidili ista sta kaze suprotno?  :bo:
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

avatar_Marabunt Campetto
Quote from: Snowcrash on 23.08.2024, 16:51Koga god od igrača doveli, Miškov stručni stožer neće napravit pomaka.
5 godina nije uspio nać osrednjeg trenera i solidnog glavnog kondicionog. Jedne jedine pripreme (od 10 u pet godina) su odrađene srednje solidno prošlog ljeta na čelu s Gnjusom.

Ove promašene pripreme se ne mogu bitno popravit. ni taktički ni kondiciono - do zime, a kome god Miško dao u ruke zimske pripreme, šanse da ih odvozi kako treba su 5%.
Čovjek ne razumije nivo stručnost u proizvodnji individualnih proizvoda koji vrijede milijune, pa tako smatra da stožer može dovest s ulice ili po babi i stričevima, samo da je jeftin.
---------
Igrači su nam godinama spremni za 45 do 60 minuta kompetitivne igre, i to se s ovim ograničenim predsjednikom neće nikad promijeniti.

Upravo to, gnjus je sa sobom bio doveo kondicijskog nakon experimenata s Naglićem. Vjerujem, da ni Kek nebi bio duže od cca par mjeseci da mu je kondicijski bio Naglić.
Igrači koji imaju manjak kvalitete, bi to sve nadoknadili sa šprintanjem 90min. kao što je bio Ugo, pa si pretrčao cijelu HNL a protivnici bi se gasili nakon 60.min.
Samim time bi takvi igrači imali dodatnu tržištnu vrijednost za daljnju prodaju... Ukratko, LOGISTIKA je uspjeh u svemu!
Ri Or Die

avatar_m
Quote from: Snowcrash on 23.08.2024, 16:51Koga god od igrača doveli, Miškov stručni stožer neće napravit pomaka.
5 godina nije uspio nać osrednjeg trenera i solidnog glavnog kondicionog. Jedne jedine pripreme (od 10 u pet godina) su odrađene srednje solidno prošlog ljeta na čelu s Gnjusom.

Ove promašene pripreme se ne mogu bitno popravit. ni taktički ni kondiciono - do zime, a kome god Miško dao u ruke zimske pripreme, šanse da ih odvozi kako treba su 5%.
Čovjek ne razumije nivo stručnost u proizvodnji individualnih proizvoda koji vrijede milijune, pa tako smatra da stožer može dovest s ulice ili po babi i stričevima, samo da je jeftin.
---------
Igrači su nam godinama spremni za 45 do 60 minuta kompetitivne igre, i to se s ovim ograničenim predsjednikom neće nikad promijeniti.

Tko je po tebi odradio zadnje dobre kondicijske pripreme s Rijekom? Ne provociram, stvarno me zanima, a djeluje po tvojim postovima da si sav u tome.
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Rijeko moja najljepša si znaj

Z
25.08.2024, 13:44 #3338 Last Edit: 25.08.2024, 13:46 by Zelko Maler
jakirević zimske pripreme kad je došao. Također ljetne su bile dobre jako,,
još bolje od prvih. Prijatekjske nisu bile dobre rezultatski, ali je odradio vrhunski po pitanju kondicije. On je seljačima, ali ima jako jako dobar stožer, kondicijski trener, anaalitičar, nama je uzeo Bulata. ti si jak i dobar trener koliko ti je stožer dobar.

guzati nije uopće neki trener, ali ubire plodove rada svojih ljudi. U koji god klub dođe zbog njih će mu biti dobri rezultati

S
Quote from: m on 25.08.2024, 13:39
Quote from: Snowcrash on 23.08.2024, 16:51Koga god od igrača doveli, Miškov stručni stožer neće napravit pomaka.
5 godina nije uspio nać osrednjeg trenera i solidnog glavnog kondicionog. Jedne jedine pripreme (od 10 u pet godina) su odrađene srednje solidno prošlog ljeta na čelu s Gnjusom.

Ove promašene pripreme se ne mogu bitno popravit. ni taktički ni kondiciono - do zime, a kome god Miško dao u ruke zimske pripreme, šanse da ih odvozi kako treba su 5%.
Čovjek ne razumije nivo stručnost u proizvodnji individualnih proizvoda koji vrijede milijune, pa tako smatra da stožer može dovest s ulice ili po babi i stričevima, samo da je jeftin.
---------
Igrači su nam godinama spremni za 45 do 60 minuta kompetitivne igre, i to se s ovim ograničenim predsjednikom neće nikad promijeniti.

Tko je po tebi odradio zadnje dobre kondicijske pripreme s Rijekom? Ne provociram, stvarno me zanima, a djeluje po tvojim postovima da si sav u tome.

Gnjusov Marin Ivančić nije neki veleum ili kondicioni čarobnjak, ali dobro poslušati šta je rekao na 1:20:



"Inicialnim testiranjima smo utvrdili da energetski kapaciteti nisu bili na zadovoljavajućem razini i da tu imamo mnogo prostora za napredak".

E sad, samo ocijeniti kako je ekipa izgledala s Tadićem i Cosmijem (Naglić vodio ljetne pripreme u Kranjskoj Gori), a kako u nastavku sezone poslije zimskim priprema koje je odvozio Ivančić.

B
Quote from: Zelko Maler on 25.08.2024, 13:44jakirević zimske pripreme kad je došao. Također ljetne su bile dobre jako,,
još bolje od prvih. Prijatekjske nisu bile dobre rezultatski, ali je odradio vrhunski po pitanju kondicije. On je seljačima, ali ima jako jako dobar stožer, kondicijski trener, anaalitičar, nama je uzeo Bulata. ti si jak i dobar trener koliko ti je stožer dobar.

guzati nije uopće neki trener, ali ubire plodove rada svojih ljudi. U koji god klub dođe zbog njih će mu biti dobri rezultati

Zar nije bila neka prica da je na kraju prve sezone zahtjevao nesto sitno vise za sebe ali 100% povecanje plaća za svoj stožer? Zna on gdje treba investirati

I
Quote from: Snowcrash on 25.08.2024, 15:19E sad, samo ocijeniti kako je ekipa izgledala s Tadićem i Cosmijem (Naglić vodio ljetne pripreme u Kranjskoj Gori), a kako u nastavku sezone poslije zimskim priprema koje je odvozio Ivančić.

Koja je ocijena zimskih priprema Sopicevog stručnog štaba u smislu kondicije?

avatar_Vado Magnar
Quote from: ispod stijena on 25.08.2024, 23:47
Quote from: Snowcrash on 25.08.2024, 15:19E sad, samo ocijeniti kako je ekipa izgledala s Tadićem i Cosmijem (Naglić vodio ljetne pripreme u Kranjskoj Gori), a kako u nastavku sezone poslije zimskim priprema koje je odvozio Ivančić.

Koja je ocijena zimskih priprema Sopicevog stručnog štaba u smislu kondicije?

Sedamnaest.

K
Ivanović vjerojatno odlazi već danas u Belgiju, ako Miško nešto ne riješi

avatar_18orvat
https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-dogovoren-transfer-ivanovica-u-belgiju-ali-rijeka-zeli-da-igra-u-ljubljani/134270

Znači Belgijanci su aktivirali klauzulu ali Rijeka ne želi pustiti igrača :neretljak:

T. Ničota jači od uefa-e, pravnog sistema i potpisanog ugovora.