RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


avatar_Marabunt Campetto
Da smo Kustošija? Prodali bi ga za 10 plus bonus.
Ako ti treba para? Tu je Andy Bara...
Dok bi mu Zdravko rekao, prvo potpiši...onda ideš u Tottenham za 20...
Ri Or Die

D
Nisam pametan oko Ivanovica, decko ima 20 godina i dobiti takve novce za njega nije mala stvar.

Mi ocito financijski nismo u situaciji propustiti priliku za prodajom.

Proslji ljetni prijelazni rok je fenomenalno bio pogoden. Bilo bi zanimljivo skicnuti u nekom paralelnom svemiru koliko bi Franjo, Pasa, Fruk, Janko, Hodza itd. napredovali pod nekim smislenijim trenerom koji bi ih izdrilao u nekim kretnjama i izvukao iz njih makskmalni potencijal.

Vise od same prodaje najboljih pojedinaca me brine sposobnost trenutacnih struktura u sportskom sektoru zapocevsi od sportskog direktora da se dovedu adekvatne zamjene. Nitko sretniji od mene da se pokaze da razloga za brigu nije bilo i da novi "Franjo" samo ceka uletiti u kopacke staroga.

Sto se Andrica tice, imam neki osjecaj da ce taj pregaziti ligu ove sezone. Ali to nije igrac koji ce napuniti klupsku blagajnu u nekom sljedecem prijelaznom roku. Prema tome, napuniti klupsku blagajnu sada prodjom Franje i Marca je tek pola posla.

avatar_Uzaludni
Quote from: Kostrena on 26.08.2024, 14:12https://www.transfermarkt.com/angelo-henriquez/profil/spieler/189740

Evo i zamjene

Sta nema jos neki nizi, ispod 1.70?
Ovaj nam je previsok, mogla bi mu se neka lopta skucajno od glave odbit u protivnicki gol 😁
Trijezan čovjek ima hiljadu želja a pijan samo muzičku

K
Nama je znao i glavom zabit ;D

avatar_Fiumano
Neka vrate Frigija 🤣

avatar_Monarh
I ja mislim da je oko Jovetića patka, no ajmo uzeti u obzir da je Đale trener pa dajmo 2% šanse da nagovori sunarodnjaka na dolazak.

B
Ako zaista Franjo odlazi- od srca sve najbolje u karijeri- i nadam se da ce se oprostiti kao pobjednik u cetvrtak.
Inace za razlicite odlaske igraca budu razliciti osjecaji- za Pjacu bila srdzba, za Mitra razocaranje, za Labru mi bilo drago jer je zasluzio iskorak, sad kad odlazi Franjo bas neka tuga. Jer od svih bas njega smo zadnjeg ocekivali bar ove sezone-i dojam je bio da bi ovo trebala biti njegova sezona u nasem dresu, taman nakon prosle toplo hladno, sad je trebao imati puno povjerenje kao prvi napadac.

Znao nam je kidat zivce svojim promasajima, no borac do kraja, igrao 1 minutu ili 90. Ostalo mi u sjecanju nakon utakmice u Puli, 2-0 onih par kola prije dok smo jos vodili, zavrsi utakmica i nije nastupio ni minute, no skandirali smo mu 'Franjo, Franjo' na istrcavanju nakon, i svjedno nasmijan od uha do uha jer dobili smo utakmicu.
Nadam se da ipak nekim cudom ostaje jos ovu sezonu.

R
Quote from: david_ri on 26.08.2024, 14:16Nisam pametan oko Ivanovica, decko ima 20 godina i dobiti takve novce za njega nije mala stvar.

Mi ocito financijski nismo u situaciji propustiti priliku za prodajom.

Proslji ljetni prijelazni rok je fenomenalno bio pogoden. Bilo bi zanimljivo skicnuti u nekom paralelnom svemiru koliko bi Franjo, Pasa, Fruk, Janko, Hodza itd. napredovali pod nekim smislenijim trenerom koji bi ih izdrilao u nekim kretnjama i izvukao iz njih makskmalni potencijal.

Vise od same prodaje najboljih pojedinaca me brine sposobnost trenutacnih struktura u sportskom sektoru zapocevsi od sportskog direktora da se dovedu adekvatne zamjene. Nitko sretniji od mene da se pokaze da razloga za brigu nije bilo i da novi "Franjo" samo ceka uletiti u kopacke staroga.

Sto se Andrica tice, imam neki osjecaj da ce taj pregaziti ligu ove sezone. Ali to nije igrac koji ce napuniti klupsku blagajnu u nekom sljedecem prijelaznom roku. Prema tome, napuniti klupsku blagajnu sada prodjom Franje i Marca je tek pola posla.
Šta se tiče Andrića, samo se nadam da je tvoja intuicija dobra, a ne moja. Moja je da neće ni gola zabit, da će se na polusezoni raskinut s njim.


H
Mene samo zanima koji je smisao vlasništva nogometnog kluba u kojem nema zarade, nego je bitno iz godine u godinu zatvoriti budžet. U kojem nema natjecateljskog motiva, jer se svaki igrač koji iskoči, na prvu ponudu proda ? Dakle, nema zarade, nema sportskog motiva, koji je onda motiv ? Neki skriveni ? Ili je netko morao kupiti klub ? Svaki dan sve manje razumijem  8)

B
Ja se nadam samo na krilima ovih transfera i ako imamo srece KL- da postoje neki slicni potencijali, Jugosvade koji ce ipak radije kod nas nego u Dortmund npr, jer eto pokazuje se da jedna sezona u Ri dovoljna, za transfer ili reprsntacju.

Ili po obicaju netko iz istre ili neki gnjk rezervist

avatar_T.T.N.Y.

avatar_Marabunt Campetto

I
Quote from: heckback on 26.08.2024, 14:41Mene samo zanima koji je smisao vlasništva nogometnog kluba u kojem nema zarade, nego je bitno iz godine u godinu zatvoriti budžet. U kojem nema natjecateljskog motiva, jer se svaki igrač koji iskoči, na prvu ponudu proda ? Dakle, nema zarade, nema sportskog motiva, koji je onda motiv ? Neki skriveni ? Ili je netko morao kupiti klub ? Svaki dan sve manje razumijem  8)


Vlasništvo bilo kojeg kluba, ne samo nogometnog po defaultu nije zarada vlasnika. Kao vlasnik ili predsjednik kluba dobivaš na vidljivosti u nekom društvu i to ti pomaže u osnovnom poslu s kojim se baviš.
U našem slučaju mi zatvaramo bađet, u PSG-ovom ukrcavaju para za Neymara isto za koliko Atletico napravi novi stadion.
Sportski motivi postoje. Možda nisu da svake godine napadamo naslov ali tu i tamo će se zalomit. Kup nam je svake godine cilj i nismo baš  neuspješni zadnju dekadu. Ne znam, s obzirom koliko godina imamo na ovom mjestu, mislim da se nitko od nas nije navuko na Rijeku zato jer je imala jake sportske motive ili zato jer je osvajala i pobjeđivala sve redom. Uostalom, koji su motivi Halubjana ili Naprijeda?