RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

avatar_Boy1da
Quote from: ispod stijena on 28.08.2024, 10:45Sve ok Lončar, ali što ćemo opet imati lijevo krilo koje nije lijevo krilo?

Ili ce Janko full time lijevo. Njih dva su maltene isti kalup, srednji vezni koji mogu i krilo krpat. I trcat. I trcat. I trcat.
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

M
28.08.2024, 10:55 #3496 Last Edit: 28.08.2024, 10:57 by moreplovac
Quote from: ispod stijena on 28.08.2024, 10:45Sve ok Lončar, ali što ćemo opet imati lijevo krilo koje nije lijevo krilo?

Gojak? Bo. Bolje malog Ilinkovića gurat iako je ofenzivniji od Gojaka.

Što je kod Selahia opet problem sa Ugovorom?



Meni je jako dobar bio Lončar na lijevom krilu. A kad imaš dva takva otvore ti se opcije za kombinacije.

A kod nas je uvijek problem lova.

avatar_TIR
Ma Lončar ako dođe ide u sredinu, veznjak koji zna povući loptu, a atleta prije svega. Pozdravljam povratak, vrlo miran dečko i profesionalac, obzirom na zanimanje.
#navodninavijač

M
Pa nisam siguran, ako smo negdje solidno popunjeni je sredina.
A on ima pluća, ali ima i brzinu.

avatar_TIR
Solidno popunjeni, ali brojčano, ne kvalitetno.

Hodža može bilo kad u Emirate.
Banda je višak.
Fruk sezonu još max.
Ilinković opet bez prilike.
Selahi na klupi do isteka ugovora čini se.
Petrovič tek proigrao.
Babić rezerva.
Janković toplo-hladno ako ga se premjesti u sredinu.

Nije to tako bajno...
#navodninavijač

D
Zanimljiva imena. Jedino sto nema ni jednog beka medu navedenima. Devetak lijevo i Smola desno ce ocito biti prve violine. Dobri igraci, ali za moj ukus premalo ofanzivni. Ili je bilo samo do plana igre? Viditi cemo

avatar_Vado Magnar
Ako nekako uđemo u KL igrat ćemo četvrtak - nedjelja čitavu jesen. Za tako što treba duga klupa želimo li ostvariti neke rezultate. Dovođenje nekoga poput Lončara koji je kvalitetan igrač koji može igrati na dvije pozicije ima apsolutno smisla.
U svakom slučaju - pozdravljam njegovo možebitno dovođenje.  ;D

E
Quote from: TIR on 28.08.2024, 10:57Ma Lončar ako dođe ide u sredinu, veznjak koji zna povući loptu, a atleta prije svega. Pozdravljam povratak, vrlo miran dečko i profesionalac, obzirom na zanimanje.

Ako se dobro sjećam, manje je igrao kao napadačko krilo, a više kao lijevi vezni kako bi zatvorio lijevu stranu.

Pogledaj tko je igrao iza njega na beku: Mamic, Raspopovic, Smolcic, Tomecak.....

Mislim da postaje jasno o čemu se radilo.

avatar_Fornax
Kakav krvavi Gojak, nemojte me zajebavat.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

K
Ja bi prodao sve veznjake i doveo Halilovica i Lončara i još jednog pravog

D
Jel mi moze netko objasnit stanje ovog Nwolokora, nigerijski golman koji je vec sigurno vise od 6-7 godina igrac Rijeke, a nikad nije igrao i nikad nikakve vijesti o njegovoj karijeri, posudbama ako uopce i je na nekoj. Jel mi njega placamo nesto ili?

avatar_Vado Magnar
Quote from: ddrizala on 28.08.2024, 13:39Jel mi moze netko objasnit stanje ovog Nwolokora, nigerijski golman koji je vec sigurno vise od 6-7 godina igrac Rijeke, a nikad nije igrao i nikad nikakve vijesti o njegovoj karijeri, posudbama ako uopce i je na nekoj. Jel mi njega placamo nesto ili?

Miškovićevo vanbračno dijete. Izrastao je dosta visok pa eto... zašto ne bi bio golman?  :neretljak:

avatar_ri je najbolje od svega
Gdje je zapeo onaj sta mu se šaputalo i dahtalo na telefon i odgovaralo od blizanaca a nikako mu se nije smjelo reci ime i prezime? Pao mu telefon u more ?
nananana... rijeka je najbolje od svega...

Z
Quote from: Kostrena on 28.08.2024, 13:33Ja bi prodao sve veznjake i doveo Halilovica i Lončara i još jednog pravog

Pršira.

D
Quote from: Kostrena on 28.08.2024, 13:33Ja bi prodao sve veznjake i doveo Halilovica i Lončara i još jednog pravog

Nazalost slazem se sa ovime. Tibor valjda nije opcija jer nas je odbio i produzio u Dinamo, ali da bi nam donio dimenziju vise sigurno bi.