RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_Fornax
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

F
Ovo je jedan purger napisao prije par dana kao neki insajderaki info.

K
Ma kakav Oršić

K
Jbte šta ste tako uvredljivi, samo treba reći da igrač može dati više, baš zato jer je naš najbolji, ne trenutno ali kada igra kako može.
Svi volimo Pašalića, ali nije na svom maximumu i treba dati više golova i asistencija
Šta misliš da će on reći da je zadovoljan sa sobom ove polusezone? Ili da mu onaj cigan kaže :bravo tako igraj i ideš u ligu petice? Ispao je iz reprezentacije, zašto?
Je naše je najbolje krilo, i da za tu lovu nećemo naći boljeg

avatar_MaČaĆeToMane
Da bar dođe Oršić ali ipak dinamo
SPORTSKI ODLAZI!

K
Pa mora u najveći klub na svijetu, zar ne? Nabijem ga na k..

avatar_Uzaludni
Možda bude po Pjacinom modelu
Trijezan čovjek ima hiljadu želja a pijan samo muzičku

B
Radije da ne dolazi. Vjerojatno ce tu biti neka klauzula, cim se podigne u formi prijeci ce u dinamo. Radije sa tim sredstvima produziti Djuahru, on Rukavina i Pasa su dosta za izgurat sezonu.

avatar_Fornax
Quote from: Uzaludni on 22.12.2024, 09:13Možda bude po Pjacinom modelu
Misliš Dida i Zeko već imaju deal, mi ga osposobimo na proljeće, on zadnja 3-4 kola igra preko one stvari, onda na ljeto lagano poziranje u dinamovom press centru uz izjave kako je presretan što se vratio tamo gdje pripada...

Meh, ne vjerujem, koji klub koji drži do sebe bi pristao na takvo nešto...
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

Z
22.12.2024, 10:35 #5109 Last Edit: 22.12.2024, 11:03 by Zelko Maler
Jebo Orsica

Radije Beyatta dovest. Mali je 05 godiste, 19 godina. 3 gola i 4 asista. Mali je zvijer, dribling na top nivou, nema utakmice, a da ne prelazi igrace ko cunjeve.

avatar_Snjesko
Orsic je sam izjavio da ne postoji veci klub od Dinama. I onda kojim slucajem nesto i odigra, evo i njega kao i Pjace u Dinamu, a mi cemo opet raspravljat jel bas dao sve ili je tankirao jer zna da ide u Dinamo.
Miskovic vidi da je free i odmah mu ispadnu oci. To vise nije ni pola onog igraca iz Dinama. Moze onda i Drmica vratit iz penzije.
Umjesto da planski stvara i obnavlja ekipu i dopelje Valincica i Nekica.

avatar_Uzaludni
22.12.2024, 11:35 #5111 Last Edit: 22.12.2024, 11:38 by Uzaludni
Quote from: Fornax on 22.12.2024, 10:28
Quote from: Uzaludni on 22.12.2024, 09:13Možda bude po Pjacinom modelu
Misliš Dida i Zeko već imaju deal, mi ga osposobimo na proljeće, on zadnja 3-4 kola igra preko one stvari, onda na ljeto lagano poziranje u dinamovom press centru uz izjave kako je presretan što se vratio tamo gdje pripada...

Meh, ne vjerujem, koji klub koji drži do sebe bi pristao na takvo nešto...

Istina , ali mi pričamo o nama 🤭

https://germanijak.hr/nogomet/vijesti/mislav-orsic-za-germanijak-dinamo-apsolutno-da-ali-samo-ako-misle-da-im-mogu-pomoci/139250

"Da, rekao mi je moj agent Branko Hucika da ga je gospodin Mišković kontaktirao. Moj cilj je otići u momčad u kojoj ću igrati i vratiti se na stari put", odgovorio je Oršić.
Trijezan čovjek ima hiljadu želja a pijan samo muzičku

Z
jebote gospodin Mišković da te jebo šta te on ima kontaktirati kad je DRS sportski direktor i Đalović trener.
kakav cirkus od kluba, to su tovari radili kad je Jakobušić dovodio igrače s "imenima" bez konzultacija s trenerom i onim Nikoličiusom. Primjer Nikola Kalinić kojeg Dambrauskas nije htio, ali ga je Jakobušić doveo na svoju ruku.

O
22.12.2024, 11:45 #5113 Last Edit: 22.12.2024, 11:47 by Orpat
Quote from: Bobic on 22.12.2024, 10:19Radije da ne dolazi. Vjerojatno ce tu biti neka klauzula, cim se podigne u formi prijeci ce u dinamo. Radije sa tim sredstvima produziti Djuahru, on Rukavina i Pasa su dosta za izgurat sezonu.


Šta će ti Djuhra on da. 50 puta ima šansu za gol neće zabit. Koliko je golova već mogao zabit?
Da i nisam za dovođenje Oršića, to apsolutno nema nikakvog smisla.

Z
to ako Djouahra i Rukavina nisu  dovoljno dobri za prvih 11 Rijeke koja pretendira za naslov, ne znači da je Oršić poželjan.