RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

F
Jel moze Orsic u spicu  :neretljak:

avatar_TIR
U Rijeci ne baš jer mu to nije najdraža pozicija, ali za Dinamo ja dao bi sve  :nisamja:  :neretljak:
#navodninavijač

A
Quote from: MaČaĆeToMane on 22.12.2024, 08:58Da bar dođe Oršić ali ipak dinamo
A šta će nam Orsic? Da isto kao Pjaca šeta protiv Dinama jer je bolje da je Dinamo prvak.

S
Čini mi se da sam jedini ovdje koji misli da Oršić još uvijek može u HNL-u sam riješiti neke utakmice. Valjda je ostalo barem 30% onog Oršića prtov Tottenhama. Sve ostale okolnosti o kojima pišete su mi sasvim jasne.

L
Dati mu ugovor na 2.5 godine plus izlazna klauzula od 5 milijuna.

A
Quote from: SandroB on 22.12.2024, 12:10Čini mi se da sam jedini ovdje koji misli da Oršić još uvijek može u HNL-u sam riješiti neke utakmice. Valjda je ostalo barem 30% onog Oršića prtov Tottenhama. Sve ostale okolnosti o kojima pišete su mi sasvim jasne.
Po meni nije pitanje koliko može nego želi a ja mislim da protiv najvećeg kluba kako je on rekao neće htjet.

Z
ako hoćemo biti prvaci mi moramo na proljeće dobiti dinamo, hteli ne htjeli priznat to je tako. Moraš dob iti dinamo bar jednom u 4 utakmice. Imamo dvije šanse. Šansa na Ruji nam je puno većna nego na ruglu. Hoće li Oršić ako dođe biti 100% unutra i gristi 100%, odnosno dati sve što ima da se dobije ta utakmica. Ko što su u derbijima grizli Vešović, ristovski, Franko itd 2017.
Sumnjam.



O
Quote from: Zelko Maler on 22.12.2024, 12:21ako hoćemo biti prvaci mi moramo na proljeće dobiti dinamo, hteli ne htjeli priznat to je tako. Moraš dob iti dinamo bar jednom u 4 utakmice. Imamo dvije šanse. Šansa na Ruji nam je puno većna nego na ruglu. Hoće li Oršić ako dođe biti 100% unutra i gristi 100%, odnosno dati sve što ima da se dobije ta utakmica. Ko što su u derbijima grizli Vešović, ristovski, Franko itd 2017.
Sumnjam.




Neće!!!

avatar_Uzaludni
Quote from: LenRi on 22.12.2024, 12:12Dati mu ugovor na 2.5 godine plus izlazna klauzula od 5 milijuna.

to 5 milijuna lapo - lapo?  ;D
Trijezan čovjek ima hiljadu želja a pijan samo muzičku

K
Mladi golman kojeg ćemo upoznati Vito Kovač gazi utabanim putem Simona Sluge, stigla je ponuda

F
Ako ce nam pomoci da osvojimo naslov zaboli me gdje ce ici kasnije i za koliko!
Sta meni znaci je li Misko sebi inkasirao 500.000 ili 2 mil !?

avatar_🔵 D10S ⚪️
Dabogda slomio nogu pa da Zalizani odustane. Jebo vas Oršić, neka svršava na dinamo u nekom drugom dresu.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

B
Radije Grgića nek vrate na krilo. Evo i sad izjavio da je Rijeka odličan klub !  :)

avatar_Snjesko
Ma nece on ni u Dinamo. Gotov je on kao igrac.

Btw, smjesno mi je kako se Varazdin "trudi" protiv Dinama

M
Quote from: Kostrena on 22.12.2024, 13:00Mladi golman kojeg ćemo upoznati Vito Kovač gazi utabanim putem Simona Sluge, stigla je ponuda

Kako to mislis,stigla je ponnuda,od koga?

Prema Germanijaku ide u RB Leipzig za milku eura.