RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Z
23.01.2025, 15:41 #8040 Last Edit: 23.01.2025, 15:42 by Zelko Maler
Quote from: R13KA on 23.01.2025, 15:37
Quote from: Zelko Maler on 23.01.2025, 15:33
Quote from: R13KA on 23.01.2025, 15:00
Quote from: Kostrena on 21.01.2025, 20:08Manev čeka papire za raskid, to mi je bio SF stoper još oko nove godine s obzirom na ugovor i na čak dobre minute tamo
A da odgovorio si. Dakle, Manev bi po tebi bio najbolji u  ligi.? 
Nema do insajdera na forumu  :neretljak:

Pa Manev dolazi.
Daj pročitaj barem šta sam citirao. Čovjek je prvo oko nove godine napisao da smo u kontaktu sa stoperima koji bi bio SF i najbolji u ligi, a onda kada je službeno izašla riječ o Manevu je napisao da je na njega mislio. Šta ti nije jasno?

Pa nije on izvorno mislio na Maneva.
Meni je sve jasno, ti se pjenis na svaki post

M
Quote from: R13KA on 23.01.2025, 15:37
Quote from: Zelko Maler on 23.01.2025, 15:33
Quote from: R13KA on 23.01.2025, 15:00
Quote from: Kostrena on 21.01.2025, 20:08Manev čeka papire za raskid, to mi je bio SF stoper još oko nove godine s obzirom na ugovor i na čak dobre minute tamo
A da odgovorio si. Dakle, Manev bi po tebi bio najbolji u  ligi.? 
Nema do insajdera na forumu  :neretljak:

Pa Manev dolazi.
Daj pročitaj barem šta sam citirao. Čovjek je prvo oko nove godine napisao da smo u kontaktu sa stoperima koji bi bio SF i najbolji u ligi, a onda kada je službeno izašla riječ o Manevu je napisao da je na njega mislio. Šta ti nije jasno?
Ako ću se igrat pogađanja mislim da je mislio na Pongarcica jer je ovaj postao višak u Fiorentini.

M
Quote from: Johnson on 23.01.2025, 14:42Pričate o čopu ko da je messi, a pašalića se ovdje pljuvalo. Sve popizdilo :bo:

Meni su oba super

Z
23.01.2025, 15:48 #8043 Last Edit: 23.01.2025, 15:50 by Zelko Maler
Domagoj Drozdek potpisao iz Apolona  za iranski Tractor.
Jesu se to oni zajebali i pomjesali Domagoja Drozdeka i Dominika Dogana?

M
Quote from: Zelko Maler on 23.01.2025, 15:48Domagoj Drozdek potpisao iz Apolona  za iranski Tractor.
Jesu se to oni zajebali i pomjesali Domagoja Drozdeka i Domonika Dogana?
Skoko je tamo, i ima još naših. Mala kolonijica

J
Duje Čop je dobra opcija, možda zapravo i najbolja trenutno, ligu i obranu svaku pozna, čovjek zna zabit gol i razigrat, u ritmu je utakmica, u formi... da je neki stranac trebalo bi mu vremena za prilagodbu, ovaj moze odmah poceti jako... u situaciji u kojoj se nalazimo dobrodosao transfer, pogotovo sto u zadnje vrijeme dovodimo napadace kakve dovodimo

R
Quote from: Zelko Maler on 23.01.2025, 15:41
Quote from: R13KA on 23.01.2025, 15:37
Quote from: Zelko Maler on 23.01.2025, 15:33
Quote from: R13KA on 23.01.2025, 15:00
Quote from: Kostrena on 21.01.2025, 20:08Manev čeka papire za raskid, to mi je bio SF stoper još oko nove godine s obzirom na ugovor i na čak dobre minute tamo
A da odgovorio si. Dakle, Manev bi po tebi bio najbolji u  ligi.? 
Nema do insajdera na forumu  :neretljak:

Pa Manev dolazi.
Daj pročitaj barem šta sam citirao. Čovjek je prvo oko nove godine napisao da smo u kontaktu sa stoperima koji bi bio SF i najbolji u ligi, a onda kada je službeno izašla riječ o Manevu je napisao da je na njega mislio. Šta ti nije jasno?

Pa nije on izvorno mislio na Maneva.
Meni je sve jasno, ti se pjenis na svaki post
daj pročitaj gdje sam ga citirao govori da mu je Manev bio taj SF kojeg je spominjao oko nove godine. ako nećeš čitati nema smisla.
Ne pjenom se na ništa, jebe mi se šta će ko na forumu pisati, pa tako valjda i ja mogu cinično se nasmijati hrpom " isajderskim sranja". Pritom nemam ništa protiv nikoga, svi pišemo stanja, ali nema većih sranja od postova u kojima  se kao zna ime, ali se ne napiše.

R
Quote from: R13KA on 23.01.2025, 15:00
Quote from: Kostrena on 21.01.2025, 20:08Manev čeka papire za raskid, to mi je bio SF stoper još oko nove godine s obzirom na ugovor i na čak dobre minute tamo
A da odgovorio si. Dakle, Manev bi po tebi bio najbolji u  ligi.? 
Nema do insajdera na forumu  :neretljak:
@moreplovac, da li sam nešto
 Krivo skužio?
Znači 31.1 piše o SF stoper, naravno ne navodi ime
Nedavno izlazi ime Maneva i on napiše " to mi je bio SF stoper još oko  NOVE GODINE..
Šta nije jasno?

Z
Quote from: aahzinho on 23.01.2025, 14:50
Quote from: ispod stijena on 23.01.2025, 12:23Pitur, nisi računao da osvajamo naslov  ;)

Onda nećemo dobiti bonus od Galešićevog transfera. Neće Dida dozvoliti takav udarac na baDJet.

A zašto se stalno plasira laž da je bonus vezan uz Dinamov naslov.... To je kao neka fora?

avatar_MaČaĆeToMane
Quote from: R13KA on 23.01.2025, 14:57
Quote from: Kostrena on 30.12.2024, 20:09Dolazi stoper jedan a za drugog smo pitali ali u rangu je znanstvene fantastike, ako bi došao bio bi najbolji u ligi ( posudba )
Napadači nisu ti, napadača je nekoliko, svi znaju Ex yu jezik ali je daleko od dogovora
Koji je bio stoper znanstvena fantastika i bio bi najbolji igrač lige?

Marin Pongračić je taj kojeg je spomenuo, ali odbio nas je
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_Uzaludni
Quote from: MOISES on 23.01.2025, 15:18Naime, prema informacijama Germanijaka, na stolu je ponuda da Duje Čop ode na Rujevicu dok će u suprotnom pravcu na posudbu Stipe Perica. Tako će Đalović dobiti napadača na kojem inzistira i koji mu silno treba da ostvari ambicije dok bi Čabraja unatoč odlasku Čopa imao napadačku opciju.

Čabraja će ako mu ode Čop i dođe Perica imati napadačku opciju da izmisli lažnu devetku ko i Đale ove jeseni 😁
Trijezan čovjek ima hiljadu želja a pijan samo muzičku

avatar_TIR
Novi ban kolegi R13KA koji iz čista mira ide tražit 20 dana star upis da istjera istinu, jer eto puklo ga.

-

Quote from: Zaggy Rijeka on 23.01.2025, 16:12
Quote from: aahzinho on 23.01.2025, 14:50
Quote from: ispod stijena on 23.01.2025, 12:23Pitur, nisi računao da osvajamo naslov  ;)

Onda nećemo dobiti bonus od Galešićevog transfera. Neće Dida dozvoliti takav udarac na baDJet.

A zašto se stalno plasira laž da je bonus vezan uz Dinamov naslov.... To je kao neka fora?

Nije nemoguće da je to bonus, al bilo bi malo suludo ipak. Kad bolje pogledam, razumne opcije su reprezentativni nastup(i) ili grupna faza euro natjecanja dogodine, jer ove sezone u LP ne može igrati.

Ne pamtim da li je pisalo, ali Mađari spominju interes Fehevara za Pericu. Kakogod očito da nije u nikakvim planovima više, kao ni Andrić. A ako Skočić ponudi kakve novce za Dogana sigurno ćemo ga pustiti, i logično bi bilo dovesti jednog napadača osim Čopa, ako on dođe na kraju.
#navodninavijač

D
I meni je Cop super, ali on za par dana ima 35 godina, ali dobro neka osvoji titulu i može u penziju.

avatar_aahzinho
Quote from: Zaggy Rijeka on 23.01.2025, 16:12A zašto se stalno plasira laž da je bonus vezan uz Dinamov naslov.... To je kao neka fora?

Ne mora biti bonus za titulu. Može biti i bonus za plasman u LP.  :neretljak:
Može i u teoriji biti bonus za određeni broj nastupa za repku, ali to previše ovisi o Daliću da bi bilo ostvarivo.


Tamo negdje daleko, a opet blizu...

E
Predstavljen Menalo, strašno šta mi radimo..