RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

avatar_Boy1da
Ekipa, cuj, gle...Misko i Tatta su dobri. Tatta je ljut sto mu utjecaj u GNJK slabi i sad im se hoce osvetit i uvalit im kajlu tako da izgube naslov. A to radi tako sto nama daje svoje pulene i pomaze nam. Neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj.

Nisam jos dosao do odgovora zasto nam onda daje Dopa i Nemala, ali doc cu i do toga. Work in progress.

Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

Z
Priča s Čopom, Menalom i Škorićem pokazuje da uprava ponekad  zna povući konkretne poteze kad treba. Ako Pašalić ode za dobru lovu, to više nije problem

Iskreno, bio sam skeptičan jer mi se činilo da stvari idu u krivom smjeru, ali ovo sad izgleda ozbiljno. Treba to sad potvrditi na terenu, ali bar imamo razloga za optimizam. Kiša ili ne, vidimo se u nedjelju na tribinama.

avatar_iSpOd StIjEnA 2
Quote from: Z9 on 23.01.2025, 20:52Priča s Čopom, Menalom i Škorićem pokazuje da uprava ponekad  zna povući konkretne poteze kad treba. Ako Pašalić ode za dobru lovu, to više nije problem

Iskreno, bio sam skeptičan jer mi se činilo da stvari idu u krivom smjeru, ali ovo sad izgleda ozbiljno. Treba to sad potvrditi na terenu, ali bar imamo razloga za optimizam. Kiša ili ne, vidimo se u nedjelju na tribinama.

Je slažem se.

Jako dobar posao ovaj prijelazni rok.

Idem im odmah poslati mail zahvale.

Nadam se da će i ljetni ovako dobro odraditi.

avatar_iSpOd StIjEnA 2
Sad bez zajebancije neka me i TIR banira zauvijek jer je off topic. Ali ako ovo njegovo nije trolanje i zajebavanje navijača Rijeke koji pišu ovdje onda neznam sta je.

Ovo može biti samo neko tko piše po nečijem nalogu i uljepšava stvari ili nas jebe u zdrav mozak jer mu je dosadno

avatar_MaČaĆeToMane
23.01.2025, 21:43 #8089 Last Edit: 23.01.2025, 21:44 by MaČaĆeToMane
Quote from: Z9 on 23.01.2025, 20:52Priča s Čopom, Menalom i Škorićem pokazuje da uprava ponekad  zna povući konkretne poteze kad treba. Ako Pašalić ode za dobru lovu, to više nije problem

Iskreno, bio sam skeptičan jer mi se činilo da stvari idu u krivom smjeru, ali ovo sad izgleda ozbiljno. Treba to sad potvrditi na terenu, ali bar imamo razloga za optimizam. Kiša ili ne, vidimo se u nedjelju na tribinama.

 :sta:  :sta:  :sta:  :sta:

Tugo moja

Menalo nije 4 godine igrao skoro nigdje,  formu nije ulovio.
Škorić je veteran koji nije nikakva zamjena za Galešića jer je totalno drugi tip stopera.
Čop još ajde pomoći će ali ima 35 godina.
Još nam fali ono ne znam Zagorac na golu

Dakle zadnja 2 prijelazna roka doveli smo nula igrača koje možemo prodati, a klub živi od prodaje.
Mene evo iskreno zanima šta će biti na ljeto 2026 ili 2027 kad ostane škart koji ne možeš prodati
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_beetlebum
2026 Oršić iz Pafosa
2027 Galešić posudba

avatar_Deba
Quote from: MaČaĆeToMane on 23.01.2025, 21:43
Quote from: Z9 on 23.01.2025, 20:52Priča s Čopom, Menalom i Škorićem pokazuje da uprava ponekad  zna povući konkretne poteze kad treba. Ako Pašalić ode za dobru lovu, to više nije problem

Iskreno, bio sam skeptičan jer mi se činilo da stvari idu u krivom smjeru, ali ovo sad izgleda ozbiljno. Treba to sad potvrditi na terenu, ali bar imamo razloga za optimizam. Kiša ili ne, vidimo se u nedjelju na tribinama.

 :sta:  :sta:  :sta:  :sta:

Tugo moja

Menalo nije 4 godine igrao skoro nigdje,  formu nije ulovio.
Škorić je veteran koji nije nikakva zamjena za Galešića jer je totalno drugi tip stopera.
Čop još ajde pomoći će ali ima 35 godina.
Još nam fali ono ne znam Zagorac na golu

Dakle zadnja 2 prijelazna roka doveli smo nula igrača koje možemo prodati, a klub živi od prodaje.
Mene evo iskreno zanima šta će biti na ljeto 2026 ili 2027 kad ostane škart koji ne možeš prodati
osvojit cemo titulu i uc u lp pa nece ni ttrbat prodavat  ;D

S
Kad smo već u naletu dovlačenja 30 + igrača.
Heber je prekinuo s Kinezima i slobodan je igrač

K
Skoric, ajde - stvarno nema prigovora - mozda nam moze dosta dati poput ostalih stopera-veterana koji su ovdje bili nedavno - poput Mitrovica i Dilavera - i on njih zamjenjuje a ne kao sto neki pisu Galesica i to mi je OK transfer
Cop - ocito nemamo para - a on ima potencijala da zabije 5-6 golova - dapace to bi se moglo jako lako dogodit - i najbolji je od svih ovih nakon Ivanovica koje smo dovodili bez obzira na godine. Neka i on odigra za nas godinu i pol - po mogucnosti sljedecu sezonu kao polu-mentor nekom novom Friganu
Menalo - e tu ste me izgubili. ovaj tip mi ni kad je bio kod nas nije bio nista posebno, a tad je bio bolji igrac u boljoj formi. Ne mislim da cemo nesto dobiti od njega u nikojem smislu. Prodati ga necemo, tj. mozda ocemo nekome za 500k.

Po meni ono kad nas je odbio pred godinu i pol (skupa sa Kulenovicem) tu je trebalo obojicu prekrizit zauvijek. Sad izjavljuje "veiku zelju" i "motivaciju kao nikada" a tad je znao da nece igrati da je konkurencija prevelika - isto kao i Kulenovic - radje su odabrali grijat klupu u Dinamu nego doc tu igrati.

Tako da bas mi je u kurcu sta vracamo tog tipa.

B
Sta se tresete
Pa doci ce i Kulenovic za 6 mjeseci  :vijesti:

avatar_beetlebum
23.01.2025, 22:41 #8095 Last Edit: 23.01.2025, 22:43 by beetlebum
Da, na tom sam i ja tragu. Na stranu sve stvari nevezane za sam teren i igru, ne razumijem tu opčinjenost Miškovića i struke s njim već nekoliko prijelaznih rokova. Kada je bio u Rijeci mi je bio sasvim ok, ali od tada nije imao zamjetnu ulogu. Je li spreman igrat, spreman pridonositi odmah - sumnjam. Lijevo su Nais, Rukavina, dolaskom Čopa izvjesno i Janković, znači igrao bi desno ako Pašalić odlazi. Ima 28 godina. Stvarno mi je teško naći sportska opravdanja. Nadam se da sam u krivu.

Danas sam malo razmišljao, ima li Djalović ikakvu ulogu u ovim potpisima. Barem nekakvo mišljenje ili izraženu želju? Osim šta se tu piše o nekakvom frendli odnosu s Čopom, zanima me je li on imao prohtjeve oko eventualnih pojačanja, je su li Menalo i Škorić na tragu toga? Ima li plan za njih i kako ih smjestiti unutar 11 ili rotaciju? Nekako imam osjećaj da on čeka poteze odozgo i samo kaže - da šefe i tjera dalje.

avatar_Boy1da
Navodno je i Mile njegov pick i maslo, ali sad koliko on ima ideju... Velik je korak od "on bi mi bio kul u ekipi" do "jer bih ga koristio na xy nacin i modificirao yz mehanizme da ga iskoristim".
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

K
24.01.2025, 00:27 #8097 Last Edit: 24.01.2025, 00:28 by KadOkrenemSe
Ana Čop,zena Duje Čopa, na instagramu komentirala "👑👑👑sretno" na Menalovu zadnju objavu, a Menalo joj uzvratio sa "⏳"

Znaci kuha se :bo:



O
Quote from: MaČaĆeToMane on 23.01.2025, 21:43
Quote from: Z9 on 23.01.2025, 20:52Priča s Čopom, Menalom i Škorićem pokazuje da uprava ponekad  zna povući konkretne poteze kad treba. Ako Pašalić ode za dobru lovu, to više nije problem

Iskreno, bio sam skeptičan jer mi se činilo da stvari idu u krivom smjeru, ali ovo sad izgleda ozbiljno. Treba to sad potvrditi na terenu, ali bar imamo razloga za optimizam. Kiša ili ne, vidimo se u nedjelju na tribinama.

 :sta:  :sta:  :sta:  :sta:

Tugo moja

Menalo nije 4 godine igrao skoro nigdje,  formu nije ulovio.
Škorić je veteran koji nije nikakva zamjena za Galešića jer je totalno drugi tip stopera.
Čop još ajde pomoći će ali ima 35 godina.
Još nam fali ono ne znam Zagorac na golu

Dakle zadnja 2 prijelazna roka doveli smo nula igrača koje možemo prodati, a klub živi od prodaje.
Mene evo iskreno zanima šta će biti na ljeto 2026 ili 2027 kad ostane škart koji ne možeš prodati

To se nas ne tiče kako će Miško ili novo vlasnik stvoriti pare, to nije naš problem.

avatar_Fiumano
Nazire se obris plana u ovim potpisima. Dovedeš neke prekaljene igrače, solidne, koji su kvaliteta za odmah i sljedeću godinu ili dvije (Skoric, Čop). Onda dovedeš ili promoviras mlade i talentirane igrače da stasaju uz njih.

Gdje se te uklapa Menalo neznam, mora da je neka zakulisna igra u pitanju.