RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

L
Quote from: Uzaludni on 02.02.2025, 12:46https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/novi-veliki-posao-rijeke-kapetan-napustio-klub-na-rujevicu-stiglo-ukupno-10-milijuna-eura-15548943

Pazi ovaj dio:
"Rijeka je s prodajom Smolčića završila prijelazni rok kad pričamo o izlaznim transferima, jer posljednjih je dana na stolu imala ponude za Tonija Fruka i Niku Jankovića. Međutim, Mišković je te ponude stopirao, procijenivši da bi momčad bila previše oslabljena kada bi netko od stožernih veznjaka napustio klub."

Miško je procijenio da bi momčad bila previše oslabljena! Pazi ti to! Previše oslabljena! Kao, prodat ću tri nositelja igre ekipi koja se protivno mojim uputama bori za prvaka pa će bit umjereno oslabljena, ali pet je ipak previše! Moramo ić u evropu, to je nagrada! A čeka nas ljuti troboj s Os i Vž.

Grande Miško! Što reći nego - hvala 🤣🤣🤣🤣
Ako je cilj prodati Fruka i Janka na ljeto bolje da si ih sada prodao, pa da na miru đale radi.

avatar_Hololulu
02.02.2025, 13:34 #8866 Last Edit: 02.02.2025, 13:35 by Hololulu
Zašto si Miškoviću stao?

Zašto?

Što je sada razlog da si stao...?

Kao sada brine...

P.M.

K
Nekoliko ljudi me je vrijeđalo kad sam rekao da je Mišković rekao prošle godine da on ne bi bio prvak ako je ikako moguće, ove godine to neće reći, to će napraviti

S
Quote from: LenRi on 02.02.2025, 13:22
Quote from: Uzaludni on 02.02.2025, 12:46https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/novi-veliki-posao-rijeke-kapetan-napustio-klub-na-rujevicu-stiglo-ukupno-10-milijuna-eura-15548943

Pazi ovaj dio:
"Rijeka je s prodajom Smolčića završila prijelazni rok kad pričamo o izlaznim transferima, jer posljednjih je dana na stolu imala ponude za Tonija Fruka i Niku Jankovića. Međutim, Mišković je te ponude stopirao, procijenivši da bi momčad bila previše oslabljena kada bi netko od stožernih veznjaka napustio klub."

Miško je procijenio da bi momčad bila previše oslabljena! Pazi ti to! Previše oslabljena! Kao, prodat ću tri nositelja igre ekipi koja se protivno mojim uputama bori za prvaka pa će bit umjereno oslabljena, ali pet je ipak previše! Moramo ić u evropu, to je nagrada! A čeka nas ljuti troboj s Os i Vž.

Grande Miško! Što reći nego - hvala 🤣🤣🤣🤣
Ako je cilj prodati Fruka i Janka na ljeto bolje da si ih sada prodao, pa da na miru đale radi.

Još bolje bilo bi prodati Fruka, Janka, Petrovića i Zlomislića, a Selahija i Djouahru poslati na tribine.

R

R
02.02.2025, 15:50 #8870 Last Edit: 02.02.2025, 15:54 by robil
Kad ova gnk govna od novinara pišu članak o velikom gazdi normalno kako odobravaju njegove poteze. On  olakšava posao gnk-u. Loše je kad navijači Rijeke popuše priču

D
Quote from: SandroB on 02.02.2025, 01:09
Quote from: istria bianco / blu on 01.02.2025, 20:43Ekipa koja je gore kaže da se Smola oprostio rukom na srcu :'(

Je, ali nije izgledalo ništa spektakularno. Meni se činilo kao da ga je netko poslao nazad, jer je prije toga odstajao s ekipom pred Armadom i već krenuo prema tunelu, pa se naglo okrenuo, mahnuo, metnuo ruku na srce i pobrao dosta mlako i kratko skandiranje "Smola, Smola".

Ovo me ubolo u oko. Kapetan Rijeke ostavlja svoju ekipu tako i ovako već desetkovanu u jeku borbe za naslov, i netko ga drugi mora poslati nazad da pozdravi i oprosti se sa navijačima?

Kapetan koji ima potrebu javno iskazati svoju simpatiju Galešićevom odlasku u dinamo, te konstatirati da mu je drago što će imati priliku igrati ligu prvaka? Valjda jer će dinamo sigurno osvojiti prvenstvo ove sezone, jer dragi naš sveti Niko neće imati pravo nastupa ove sezone.

@SandroB nisam te uzeo za riječ, vidim da si napisao "činilo" ti se. Stoga, navedeno gore ne mora bit istina, iako je Smola ruku na srce mogao konkretnije doći i prozboriti konkretnije dvije, tri sa navijačima prije nego što nas ostavlja kao kapetan Rijeke.

Namjerno pišem ovim narativom, jer je toliko negative usmjereno isključivo prema Miškoviću, kao da ne postoji u ničemu druga strana i to je nezdravo. Niko Galešić je slikan sa Zajecom na ljeto. Zaštitilo se mladića ne objavljivanjem slika, zaštitilo ga se kroz naš kriminalan PR da zapravo on nije htio ići, iako mi intuicija kaže da je svim silama htio, a ta slika ide u prilog.

Miškoviću zamjeram preskupe karte i minimalna ulaganja u plaće igrača. Netko je spominjao ovdje romantiku, možda bi kod nekog i proradila da ipak malo digne te platežne razrede igračima, a ne da je razlika nas i bilo kojeg kluba vani 10x u plaćama. Pa galešić je u dinamu vjerojatno za ovaj jedan mjesec dobio koliko za cijelu sezonu u rijeci.

Ja sam mišljenja da je ponuda za Smolčića iznenadila i upravu, i dečku su dozvolili da si osigura egzistenciju, a po tonu upisa i ovdje na forumu i od Vukušića (igrač u najmanju ruku nema ništa protiv) rekao bih da je Smola želio taj transfer. I zaslužio ga je. Bit će puno teže ostati na poziciji gdje jesmo bez njega, ali uz par dobrih ulaznih transfera ne bih rekao da je nemoguće.

Da se pojača negativni narativ, ovdje većina piše 3 najbolja igrača smo prodali, imam osjećaj da koja god 3 igrača da jesmo prodali da bi se istim riječima pisalo. Ja iskreno mislim da je nama Selahi i dalje najbitniji igrač, uz Fruka i Jankovića. Njihovim ostankom, uz par ulaznih pametnih transfera možda i bude nešto.


K
Miško ljubavi treba li ti nešto?

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: Kostrena on 02.02.2025, 16:54Miško ljubavi treba li ti nešto?
Treba mi Moharrami  :D.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_MaČaĆeToMane
btw. prošlo je malo ispod radara, ali mi smo opet bez zamjene za Zlomislića, barem bez adekvatne seniorske zamjene jer je Posavec otišao
Todorović je branio u Karlovcu, nije čak ni u Orijentu...

Dakle, deficit vlada na slijedećim pozicijama:
desni bekovi (nula u klubu)
desna krila (jedan junior - Butić)
rezervni golmani (bez pravog seniorskog staža ili juniori)
desetka tipa Fruk (zamjenu za Fruka nemamo)
stoperi (2 zdrava stopera, ostalo juniori)

Zato je ovaj put drukčije, zato predosjećamo svi ovdje ili većina da nešto nije u redu, zato je panika, negativa i tuga. Jer istina, drukčije je. U onim nekim ranijim godinama imali bi spremne zamjene, nadolazeće klince, danas kvalitetu ne vidim već za slijedeće kolo ćemo imati problema. Pojačanja niti na vidiku! Ne znam više šta da mislim, ali nešto je trulo u državi na brdu
SPORTSKI ODLAZI!

E
Quote from: MaČaĆeToMane on 02.02.2025, 17:18btw. prošlo je malo ispod radara, ali mi smo opet bez zamjene za Zlomislića, barem bez adekvatne seniorske zamjene jer je Posavec otišao
Todorović je branio u Karlovcu, nije čak ni u Orijentu...
Koliko sam čuo, Ivušić na ljeto dolazi

K
Teško...
Smolčić uskoro služben

L
Šta nije Ivušić sad pred malo produžio sa Istrom?

avatar_vMario87
Quote from: LenRi on 02.02.2025, 18:53Šta nije Ivušić sad pred malo produžio sa Istrom?

To je Majkić.. Ivušić je iz Osijeka prešao u Pafos na Cipru.
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

L
Quote from: vMario87 on 02.02.2025, 18:54
Quote from: LenRi on 02.02.2025, 18:53Šta nije Ivušić sad pred malo produžio sa Istrom?

To je Majkić.. Ivušić je iz Osijeka prešao u Pafos na Cipru.
Sorry, my bad, pomiješao sam ih